سیل در پروان افغانستان؛ دستکم '۳۸ کشته و ۷۷ زخمی' - BBC News فارسی

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 26 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سیل در پروان افغانستان؛ دستکم ۳۸ کشته و ۷۷ زخمی برجا گذاشت

در همین حال وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث افغانستان از جاری شدن سیل در ولایت‌های پروان، کاپیسا، پنجشیر، میدان وردک، لوگر، پکتیا، پکتیکا، نورستان و ننگرهار خبر داده است.

وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث تاکید کرده که این آمار ابتدایی است و احتمال افزایش شمار تلفات و خسارات ناشی از بارندگی و سیل در این ولایت وجود دارد. همچنین غلام بهاوالدین جیلانی، وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث نیز صبح امروز جهت رسیدگی به متضررین ناشی از جاری شدن سیل به ولایت پروان رفته است.اداره هواشناسی افغانستان نیز شب گذشته از احتمال وقوع بارندگی نسبتا شدید و جاری شدن سیل در کابل، کنر، نورستان، بدخشان، پنجشیر، کاپیسا، پروان، لغمان، ننگرهار، لوگر، خوست، پکتیکا و پکتیا هشدار داده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 15. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

درگیری مسلحانه در ماکو؛ ۳ نفر کشته شدند
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

دست‌کم 8 نظامی توسط طالبان در ولایت غور افغانستان کشته شدند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

صدها نفر در مسابقه بین‌قاره‌ای شنا در تنگه بسفر شرکت کردند - BBC News فارسیدرحالیکه بسیاری از رویدادهای ورزشی به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا در نقاط مختلف دنیا کنسل شده‌اند، مسابقه شنای منحصر به فردی دیروز (یکشنبه) در استانبول برگزار شد. براساس گزارش روزنامه حریت، یک هزار و ۷۶۵ شناگر از ۵۹ کشور در این مسابقه شش و نیم کیلومتری (چهار مایلی) عرض اندام کردند.
منبع: bbcpersiansport - 🏆 16. / 51 ادامه مطلب »

در یک کمپ برهنگان در فرانسه ظرف چند روز صد نفر کرونا گرفتندتنها در روز چهارشنبه گذشته ۵۷ و روز دوشنبه ۳۸ مورد مثبت آزمایش کووید در این مکان تفریحی گزارش شده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

۱۳ کشته در هجوم پلیس پرو به کلوپ شبانه ناقض مقررات کروناییدر جریان هجوم پلیس به یک کلوب شبانه که مقررات منع تجمع به منظور مقابله با ویروس کرونا را زیر پا گذاشته بود، دستکم ۱۳ نفر در حین فرار و در اثر ازدحام جان خود را از دست دادند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ایران از کشته شدن سه «تروریست» وابسته به آمریکا در ماکو خبر دادشامگاه گذشته (دوم تیرماه) یک «تیم تروریستی ضد انقلاب وابسته به استکبار جهانی» که قصد نفوذ به عمق خاک ایران را داشته در منطقه عمومی ماکو در تور اطلاعاتی قرارگاه حمزه سیدالشهدا قرار گرفته است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »