سه قدرت اروپایی از روسیه خواستند برای برجام شرط نگذارد

  • 📰 RadioFarda_
  • ⏱ Reading Time:
  • 31 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

نمایندگان فرانسه، آلمان و بریتانیا در بیانیه‌ای گفتند: «فرصت برای دستیابی به توافق رو به پایان است. ما از روسیه می‌خواهیم که شروط دیگری به این توافق اضافه نکند».

سه کشور اروپایی عضو برجام روز سه‌شنبه ۱۷ اسفند در بیانیه مشترکی در جلسه هیات رئیسه آژانس بین‌المللی انرژی اتمی به روسیه هشدار دادند که افزودن شروط جدید، دستیابی به یک توافق در مورد بحران هسته‌ای ایران را دشوارتر خواهد کرد.

این بیانیه واکنشی به موضع‌گیری اخیر دولت روسیه است که به اعتقاد کارشناسان با افزودن شروط جدیدی باعث تاخیر در روند گفت‌وگوها شده است. سخنگوی وزارت خارجه فرانسه در سخنانی که اشاره آن به روسیه بود گفت: «ما به دستیابی به یک توافق بسیار نزدیک هستیم ولی درعین حال نگرانیم که تاخیر بیشتر در مذاکرات ممکن است توافق را به خطر بیاندازد. فرانسه از تمامی طرف‌های مذاکره می‌خواهد که روش معقولی در پیش بگیرند».سرگئی لاورف، وزیر خارجه روسیه، روز ۱۴ اسفند از آمریکا خواست تضمین کتبی بدهد که تحریم‌های غرب علیه آن کشور به‌دلیل تجاوز به اوکراین، روی همکاری‌های اقتصادی و نظامی مسکو و تهران تاثیر نخواهد گذاشت.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

اینا با ارباب پوتین دارن گفتگو میکنن در مورد نحوه زندگی ایرانیان! خاک بر سر ما ملت که حتی از حمرانی آخوند نکبت به حکمرانی ارباب آخوندها، پوتین نبت هم ناراحت نمیشیم...سیب زمینی کیلوچنده

یعنی ترکمنچای اسمش بددررفته خامنه ای کمونیست عراقی دررذالت هرچه خائنان ودشمنان به این مملکت روا داشته یکجا دارد کشوری دارای عظمت تاریخی یه کمونیست تومسکو باید تصمیم بگیره وشرط تعیین کنه به قول معروف: مغول بکشت وسکندر بسوخت وعرب غارت کرد نکردانچه که ملا هرسه یکجا کرد

گه نخورین، از 18 سال پیش همیشه فرصت شما رو به پایان اوده هنوز هم به پایان نرسیده و نمیرسه

اون چی گفت؟ قبول کرد؟ عمو پوتین راضی شد؟ آقا هر کی گفت روسیه خوبه، خودش خر است مثل اقتصادمون.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 13. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها