سقوط کمک‌های بشردوستانه از هواپیما در غزه کشته و زخمی به جا گذاشت

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 26 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

بر اثر سقوط صندوق‌های کمک‌های بشردوستانه از هواپیما در غزه چندین نفر کشته و زخمی شدند. - Anadolu Ajansı

به گزارش خبرنگار آنادولو به نقل از شاهدان عینی، چتر بعضی از صندوق‌های کمک‌های بشردوستانه که از هواپیما پرتاب شده بود باز نشد و بر فلسطینی‌هایی که در انتظار این کمک‌ها سقوط کرده است.

به گفته این شاهدان، صندوق‌های کمک‌های بشردوستانه بر روی غیرنظامیانی که در اردوگاه الشاطئ و خیابان الجلاء در شمال نوار غزه در انتظار کمک‌ انسانی بودند، سقوط کرده است. همچنین منابع بهداشتی نیز می‌گویند به دلیل اینکه چتر برخی از این صندوق‌ها باز نشد و به سرعت بر روی شهروندانی که برای دریافت کمک‌ها جمع شده بودند افتاد که منجر به کشته و زخمی شدن چندین نفر شده استگفتنی است مصر، امارات متحده عربی، اردن، قطر، عمان و بحرین در هفته گذشته عملیات مشترکی را برای ارسال کمک هوایی به نوار غزه سازماندهی کرده بودند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ارتش آمریکا برای چهارمین بار از طریق آسمان به غزه کمک‌های بشردوستانه فرستادراه‌اندازی کریدور دریایی برای انتقال کمک‌های بشردوستانه از قبرس به نوار غزه
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

کامالا هریس برای رفع «فاجعه انسانی» در غزه خواستار آتش‌بس فوری شدکامالا هریس، معاون رئیس جمهوری ایالات متحده، روز یکشنبه خواستار آتش‌بس فوری در غزه شد و از اسرائیل خواست با فراهم آوردن امکان ورود کمک‌های بشردوستانه بیشتر به این باریکه...
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

نماینده آمریکا می‌گوید اسرائیل به پلیس فلسطینی که کاروان کمک‌های غزه را اسکورت می کرد، حمله کرددیپلمات آمریکایی که مسئول کمک‌های انسان‌دوستانه در غزه است گفت که نیروهای اسرائیل اوایل ماه جاری میلادی پلیس فلسطینی را که از کاروان کمک‌های بشردوستانه در رفح حفاظت می‌کرد، کشتند.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

طی حملات دیشب اسرائیل به غزه 60 فلسطینی دیگر کشته شدنددر حملات شب گذشته ارتش اسرائیل به نوار غزه بیش از 60 فلسطینی کشته و تعدادی زخمی شدند. - Anadolu Ajansı
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کامالا هریس وضعیت غزه را «فاجعه انسانی» خواند و خواستار آتش‌بس فوری شش هفته‌ای شدمعاون رئیس‌جمهوری ایالات متحده روز یکشنبه از گروه حماس خواست فورا با آتش‌بس شش هفته‌ای موافقت کند و همزمان اسرائیل را ترغیب کرد برای افزایش کمک‌های بشردوستانه به غزه بیشتر تلاش کند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

بایدن از پیچیده شدن مذاکرات گفت؛ وزیر دفاع آمریکا: ۲۵ هزار زن و کودک در غزه کشته شدندرئیس‌جمهور آمریکا می‌گوید تیراندازی مرگبارمنتسب به نیروهای اسرائیلی به سوی فلسطینی‌های منتظر کمک‌های بشردوستانه در شهر غزه مذاکرات برای برقراری آتش‌بس در جنگ را پیچیده می‌کند.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »