سقف ذخیره بنزین در کارت سوخت تغییر نمی‌کند

  • 📰 IRNA_1313
  • ⏱ Reading Time:
  • 28 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سقف ذخیره بنزین در کارت سوخت تغییر نمی‌کند | سقف ذخیره بنزین در کارت‌های سوخت که پیش از این از ۶ ماه به ۹ ماه افزایش یافته بود، تغییری نخواهد کرد و ۹ ماه باقی می‌ماند

با پایان تیرماه سقف ذخیره کارت سوخت کامل می‌شود و در این زمان اگر حداقل سهمیه یک ماه بنزین مصرف نشده باشد،‌آن سهمیه از کارت سوخت حذف می‌شود و می‌سوزد.

حالا به گفته مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران،‌ بر اساس تصمیمات اتخاذ شده، قرار نیست سقف ذخیره بنزین از ماه بیشتر باشد و پایان آخرین فرصت استفاده از سهمیه آبان سال ۹۸ خواهد بود. «کرامت ویس کرمی» در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی ایرنا، اعلام کرده که سقف ذخیره بنزین در کارت‌های سوخت که تا پیش از این ۳۶۰ لیتر بود در فروردین ماه به ۵۴۰ لیتر افزایش پیدا کرد اما قرار نیست این عدد تغییر کند.

وی افزود: پیش از این در فروردین‌ماه برای کاهش تردد و جلوگیری از شیوع کرونا،‌سقف ۶ ماهه ذخیره کارت سوخت به ۹ ماه افزایش پیدا کرده بود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 6. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

صدور ۴ میلیون کد بورسی در کمتر از ۴ ماهصدور ۴ میلیون کد بورسی در کمتر از ۴ ماه رییس شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه ضمن تشریح آخرین وضعیت فروش سهام عدالت، از صدور چهار میلیون کد بورسی در سال جاری خبر داد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ترکیه طی شش ماه 78 میلیون قرص نان بین مردم سوریه توزیع کرد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

صدور حکم ۱۵ ماه حبس جدید برای سمانه نوروزمرادی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

تاریخ ساخت ویدئوی 'یوزپلنگان وطن' شش ماه قبل از انفجار نطنز بودچند ساعت پیش از آن که خبر انفجار در تاسیسات نطنز به طور رسمی یا غیررسمی منتشر شود، ایمیلی به خبرنگاران بی‌بی‌سی فارسی رسید که در آن گروه 'یوزپلنگان وطن' مدعی انجام عملیاتی بود. به متن ایمیل ویدئویی هم ضمیمه شده بود که داده‌های فایل تاریخ ساخت آن را شش ماه قبل نشان می‌داد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

آزمون‌های لغو شده، مرداد ماه برگزار می‌شوند/'کنکور' امروز تعیین تکلیف می‌شودوزیر علوم با اشاره به تغییر زمان آزمون ارشد و دکتری: *آزمون‌های لغو شده، مرداد ماه برگزار می‌شوند *'کنکور' امروز تعیین تکلیف می‌شود *امیدواریم برگزاری آزمون‌ها به شهریور نکشد *همه آزمون‌های سال ۹۹ در تابستان امسال برگزار می‌شود
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تولید نمونه اولیه خودروهای ارزان‌قیمت تا ۶ ماه آیندهتولید نمونه اولیه خودروهای ارزان‌قیمت تا ۶ ماه آینده مدیر پیش توسعه و تکوین محصولات ایران خودرو از تولید خودروهای ارزان قیمت با همکاری معاونت علمی خبر داد و گفت: این طرح تا ۶ ماه آینده اجرایی شده و محصول آن تولید می‌شود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »