سرنوشت نامعلوم ۱۲۰ زباله گرد بازداشت شده در تهران

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

به گزارش ایرنا در روزهای گذشته ۱۲۰ تبعه افغان مقیم ایران که بیشترشان کودک و نوجوان بوده‌اند و در تهران زباله گردی می‌کردند توسط نیروهای انتظامی و بسیج بازداشت شده‌اند.

به گزارش ایرنا در روزهای گذشته ۱۲۰ تبعه افغان مقیم ایران که بیشترشان کودک و نوجوان بوده‌اند و در تهران زباله گردی می کردند توسط نیروهای انتظامی و بسیج بازداشت شده اند. بر اساس این گزارش از شرایط این افراد خبری در دست نیست.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 15. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

موج بازداشت بهاییان در کرج؛ تفتیش، بازداشت و بی‌خبریبهايي هاي بدبخت... ماها اگر ظلممان يكي است، ظلم بهايي ها ده گانه است..! چرا این بدبختارو اینهمه اذیت میکنن مگه حق حیاط و زندگی راحت ندارن چکار کردن اخه من در تعجبم چرا جامعه بهائیان در خارج و حتی داخل صدایشان در نمیاد حتی یک بیانیه در مورد این ظلمها که به این شهروندان میشه صادر نمیکنند؟ همیشه منتظرند که دیگران حمایت کنند واقعا مسخره ست همشون هم بدون استثنا عاشق دین اسلام و محمد میباشند 🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

بازداشت چند نیروی نظامی در رابطه با حادثه تیراندازی در محمود آباد مازندرانبنابر اعلام دادستان نظامی استان مازندران چند تن از کارکنان پایگاه هوایی ارتش در محمودآباد و در ارتباط با حادثه تیراندازی روز گذشته که منجر به کشته شدن دو نفر شد، بازداشت شده‌اند. به گفته وی دلیل اصلی وقوع این حادثه 'اختلاف ملکی بین اهالی منطقه بیشه کلا و پایگاه هوایی ارتش' بوده و عوامل پایگاه ارتش نسبت به اجرای حکم قضایی ممانعت کرده بودند. مملکت خر تو خره... ارتشی ها رو دستگیر کردین؟ اون زمین خوارا رو میگرفتین MazandaranN الحق اسمت رادرست گذاشتن آیت الله بی بی سی مردم کشته ومجروح شدندومردم بازداشت شدندخجالت نمیکشی ومیگوی چندنیروی نظامی بازداشت شدند تاکی می خواهی دروغ و دغل برای آخوندهای حرامزاده ببافی یعنی واقعا نمیفهمی ویاپول های طیب وطاهر نمیگذاره بفهمی شرمت باد آیت الله بی بی سی خدایا سرزمین مارو از هرج ومرج و فقر و تنگدستی بلایا محفظت بفرما😢😢
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

مازندران در چنبره مشکلات دپوی زباله و ترافیک گرفتار استساری - ایرنا - رییس مجمع نمایندگان مازندران با اشاره به درگیر بودن این استان گردشگرپذیر با چند مشکل اساسی ، گفت : دپوی زباله و ترافیک از مشکلاتی است که مازندران را در چنبره گرفته و مردم بومی و مسافران و گردشگران را درگیر کرده است .
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

بازداشت گروهی از فعالان سیاسی در مشهداگه غیر این بود تعجب داشت،از ی حکومت غیر مردی و مستبد زورگو همین انتظار باید داشت
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

تعدادی از امضا‌کنندگان نامه استعفای خامنه‌ای در مشهد بازداشت شدندنیروهای امنیتی در مشهد تعدادی از کنشگران سیاسی امضاکننده نامه درخواست استعفای علی_خامنه‌ای،‌ رهبر جمهوری اسلامی،‌ را که در مقابل دادگستری این شهرستان تجمع کرده بودند،‌ بازداشت کردند. آقای خامنه‌ای بجای بازداشت این افراد میتونی راحت بگی استعفا نمیدم! چرا قاطی می‌کنی؟!😜 Down with corrupt, liar, terrorist, traitor, charlatan murder Mullahs regime. We all together and we respect to all of you for freedom. God bless dear prince Reza , and all honest Iranian people.👑👑💕💕✌🏻✌🏻🙏
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

بازداشت دو نفر در ارتباط با ستاره تیم فوتبال آرسنالبه گفته پلیس دو مرد با اتهام تخلف از نظم عمومی و در ارتباط با بازیکن تیم فوتبال آرسنال بازداشت شده‌اند. این دو نفر روز پنجشنبه در بیرون محل سکونت مسعود اوزیل بازداشت شدند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »