سرمان در دنیا بالاست/ اراده حل مشکلات در دولت جدید وجود دارد

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 45 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

فرمانده ناجا: *سرمان در دنیا بالاست *اراده حل مشکلات در دولت جدید وجود دارد *امروز ایران روی پای خود ایستاده است *امروز آمریکایی‌ها رو به افول هست *بیانات و تحلیل آقا از وقایع اوکراین را هیچ یک از سیاستمداران دنیا نتوانستند ارائه کنند

به گزارش ایسنا، سردار حسین اشتری در دومین یادواره سرداران و بیش از ۱۵۰۰ شهید فرماندهی انتظامی تهران بزرگ که امروز در رویال هال هتل اسپیناس تهران برگزار شد، گفت: امروز روز شهید و مصادف با سالروز تشکیل بنیاد شهید به فرمان امام خمینی است. البته همه روزها متعلق به شهدا و ایثارگران عزیز ما است و در واقع رمز پیروزی انقلاب اسلامی شهدا هستند و در تمام عرصه ها نیز این شهدا بودند که ما را به پیروزی رساندند.

وی با بیان اینکه زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست، گفت: این را بدانید که شهدا به ما احتیاج ندارند، این ما هستیم که به شهدا نیاز داریم و امروز هر چه عطر و یاد شهدا در فضای زندگی ما باشد ما سلامت و امنیت بیشتری خواهیم داشت و از آسیب های اجتماعی مصون خواهیم بود. زنده نگه داشتن یاد شهدا برای خودمان، به نفع خودمان و افتخار ما است.

سردار اشتری امنیت و آرامش امروز را مدیون شهدا، رزمندگان اسلام و حافظان نظم و امنیت توصیف کرد و گفت: امروز دانشمندان ما در حوزه های مختلف از صنعت دفاعی تا دانش پزشکی گرفته در هر جایی که موفق شده اند تأسی به شهدا کرده اند. موفقیت دانشمندان ما نه به واسطه الگوگیری از فرهنگ غرب بلکه به واسطه الگوگیری از شهدا است.

سردار اشتری با اشاره به فرمایشات رهبر انقلاب درباره ضرورت جهاد تبیین خاطر نشان کرد: جهان تبیین و روشنگری یعنی همه باید کمک کنیم و پاسدار راهی باشیم که شهدای عزیز ما رفته اند و از ارزش های انقلاب پاسداری کنیم.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

کار از خزعبل گویی و پاچه خواری در عیان گذشته اینها رسما' بیمار هستند و بیشتر به نظر میرسد جایشان در بیمارستان روانیست تا در مسند و قدرت

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بازداشت خاخام یهودی در پرتغال به اتهام تخلف در اعطای تابعیت پرتغال به آبراموویچنیروهای امنیتی در پرتغال می‌گویند تردید دارند روند اعطای تابعیت به رومن آبراموویچ یهودی، در فرآیندی قانونی و درست صورت گرفته باشد. خا خام جاسوس اسرائیل است
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

بازداشت چندین فعال مدنی در ایران در کمتر از دو روز | DW | 12.03.2022دو فعال کارگری که در مراسمی در کرج بازداشت شده بودند، برای اجرای احکام حبس خود روانه زندان شدند. در شهریار هم یک زندانی سیاسی پیشین بار دیگر بازداشت شد. از یزد نیز خبر می‌رسد که یک فعال حوزه زنان، دستگیر شده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

ادامه روند کاهشی کرونا در ایران / افزایش فوتی‌ها در ۱۹ استانادامه روند کاهشی کرونا در ایران افزایش فوتی‌ها در ۱۹ استان در هفته ۱۰۷ همه‌گیری کرونا در کشور، وضعیت ابتلا در ۳۰ استان کشور کاهشی شده است، اما موارد فوتی در ۱۹ استان افزایش نشان داه است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بازداشت دو نفر در ارتباط با سرقت سنگ قبر در بهشت‌ زهرای تهرانفرمانده انتظامی ویژه شهر ری در جنوب تهران روز شنبه، ۲۱ اسفند، اعلام کرد که دو نفر را در ارتباط با سرقت سنگ قبرهای بهشت زهرا بازداشت کرده است. ملت کوسکشی که روی ابرکنج جهان خوابیده اند وجودگرفتن حق خودشونو از یک مشت ملای کوسکش شپشو ندارن و گدای حق خودشون ازمسلمون کوسسکش خونخوار هستن و44ساله تو گه 💩دست وپا میزنن وازخون همدیگه تغذیه میکنن بایدناموس جندشونو باکیر رستم فرخ زاد گاییدتوشرفت ریدم ایرانی اسلام زده خفته گه غیرت
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

اوکراین: روسیه مسجدی در ماریوپل که 80 نفر در آن پناه‌ گرفته بودند را بمباران کردوزارت امور خارجه اوکراین اعلام کرد مسجدی در شهر بندری ماریوپل در جنوب شرقی اوکراین که 80 غیرنظامی از جمله برخی از شهروندان ترکیه در آن پناه گرفته‌ بودند، 😔😔 روسیه مسجدی را بمباران کرد و جلادان عربستانی ۸۱ نفر را بدون هیچگونه دفاع و محاکمه ای فقط به جرم شیعه بودن گردن زدند ‌. 👈. ظاهرا جناب ولادیمیر پوتین و یارانش، حضرت مسیح (ع)، را حین بمباران مسجد مذکور، ندیده‌اند! 👈👈. ولادیمیر پوتین : 'من مسيح را نديده‌ام. اما تعاريف او را در انجيل شنيده و خوانده‌ام. من مسيح را در رهبري ايران ديدم.' 😳😎
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

وزش باد و خیزش گرد و خاک در کشور/کاهش دما در نوار شمالیوزش باد و خیزش گرد و خاک در کشور کاهش دما در نوار شمالی رئیس مرکز ملی پیش‌بینی وضع هوا از وزش باد و خیزش گرد و خاک در اغلب نقاط کشور، بارش باران در استان‌های مختلف و کاهش دما در نوار شمالی کشور خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »