سخنگوی دولت: از آلمان به دلیل نقض حقوق بشر شکایت می‌کنیم

08/09/1401 12:55:00 ب.ظ

سخنگوی دولت ایران در واکنش به صدور قطعنامه شورای حقوق بشر سازمان ملل در تشکیل کمیته حقیقت‌یاب، گفت معاونت حقوقی ریاست جمهوری از دولت آلمان، به دلیل «نقض حقوق بشر» شکایت خواهد کرد.

سخنگوی دولت ایران در واکنش به صدور قطعنامه شورای حقوق بشر سازمان ملل در تشکیل کمیته حقیقت‌یاب، گفت معاونت حقوقی ریاست جمهوری از دولت آلمان، به دلیل «نقض حقوق بشر» شکایت خواهد کرد.

سخنگوی دولت ایران در واکنش به صدور قطعنامه شورای حقوق بشر سازمان ملل در تشکیل کمیته حقیقت‌یاب، گفت معاونت حقوقی ریاست جمهوری از دولت آلمان، به دلیل «نقض حقوق بشر» شکایت خواهد کرد.

آذر ۰۸, ۱۴۰۱ فوران آتشفشان ماونا لوا در هاوایی ماونا لوا در هاوایی، بزرگترین آتشفشان جهان، پس از حدود چهار دهه از غروب روز یکشنبه ۶ آذر فعال شده و به گفته مقامات محلی توده عظیمی از خاکستر و ذرات آتشفشانی در اطراف این قله پخش شده است.۷ آذر ۱۴۰۱ خواندن در ۱ دقیقه فدراسیون فوتبال، به دلیل حذف شدن نشان مرکزی از پرچم جمهوری اسلامی، از فدراسیون فوتبا ل آمریکا به فیفا شکایت کرده است.Share آدرس کپی شد کرین ژان پیر، سخنگوی کاخ سفید، تشکیل کمیته حقیقت‌یاب سازمان ملل درباره نقض حقوق بشر در اعتراضات ایران را اقدامی تاریخی و بی‌سابقه خواند.به گزارش ایسنا، علی بهادری جهرمی در نشست خبری هفتگی خود با بیان این‌که « ۸۳ درصد دستگاه‌ها به سامانه پنجره واحد متصل شده‌اند»، اظهار کرد: بیش از ۸ میلیون نفر توانسته‌اند از خدمات پنجره واحد بهره‌مند شوند و ۱۷ درصد باقیمانده دستگاه‌ها هم یا در حال اتصال هستند یا مسائل فنی دارند که قرار است حل شود.

اداره زمین‌شناسی آمریکا روز دوشنبه گفت فوران خاکستر و ذرات آتشفشانی به قله این کوه محدود می‌شود و در حال حاضر مناطق مسکونی کوهپایه‌های آن به خطر نیافتاده است.رصدخانه آتشفشان‌های هاوایی نیز در بیانیه‌ای گفت: «سرازیر شدن مواد مذاب از شهر کونا در ساحل غربی هاوایی قابل رویت است و در حال حاضر هیچ نشانه‌ای از فوران مواد آتشفشانی در شکاف‌های کوه دیده نمی‌شود.فدراسیون فوتبال، خواستار «رسیدگی جدی» فدراسیون جهانی فوتبال به این موضوع شده است.» دره‌ها و به خصوص شکاف اصلی در قله‌های آتشفشانی معمولا استحکام کمتری دارند و مواد مذاب راحت‌تر از آنها خارج می‌شود.ژان‌پیر در بخش دیگری از اظهارات خود افزود، واشینگتن به همراه شرکای خود در سراسر جهان تلاش خواهد کرد، علاوه بر حمایت از حق مردم ایران برای تشکیل تجمعات اعتراضی، مقامات جمهوری اسلامی را درباره رفتار خود با مردم ایران پاسخگو کند.یک سخنگوی اداره زمین شناسی آمریکا گفت در حال حاضر پیش‌بینی دقیق در مورد حجم مواد مذابی که ممکن است از آتشفشان خارج شود و احتمال رسیدن آن به نواحی مسکونی ناممکن است.هفته گذشته، فدراسیون فوتبال آمریکا به دلیل آن‌چه همراهی با معترضین و زنان ایرانی نامید، برای مدت کوتاهی نشان مرکزی مورد نظر جمهوری اسلامی را از پرچم ایران حذف کرده بود.او افزود: «ما با اداره دفاع غیرنظامی هاوایی مرتب در تماس هستیم و آنها ساکنان این مناطق را در جریان آخرین تحولات قرار می‌دهند.وی یادآور شد: احتمالاً دور دوم سفرها بخشی از سفرها به صورت تشکیل جلسات هیئت وزیران در استان‌ها برگزار می‌شود و بخشی دیگر هم به روش سابق در قالب سفر رییس جمهوری و برخی وزرا برگزار می‌شود.

» اداره زمین‌شناسی آمریکا از قبل به ساکنان مناطق نزدیک به آتشفشان هشدار داده بود که خود را برای احتمال تخلیه سریع آماده کنند.به دلیل افزایش وقوع زمین لرزه در قله این کوه آتشفشانی طی ماه‌های اخیر کارشناسان این اداره در حالت آماده‌باش بوده‌اند و تغییر وضعیت در منطقه را با دقت تحت نظر دارند.آخرین مورد از فوران آتشفشان ماونا لوا در سال ۱۹۸۴ روی داد.اداره هواشناسی هاوایی خبر داد که بخش‌هایی از مناطق اطراف این کوه آتشفشانی با خاکستر پوشیده شده است و در برخی از نقاط ضخامت لایه خاکستر به حدود نیم سانتی‌متر می‌رسد.ماونا لوا یکی از پنج کوه آتشفشانی است که روی هم رفته جزیره بزرگ هاوایی را که جنوبی‌ترین جزیره در مجمع الجزايرهاوایی است تشکیل می‌دهند.وی با یادآوری این‌که «طی سال گذشته توسعه و تجهیز انبارهای ۱۴ استان انجام شده است»، ادامه داد: این امر در مساحت ۱۳ هزار متر مربع و با هزینه‌ای بالغ بر ۹۰ میلیارد تومان صورت گرفته و از ابتدای امسال تا ابتدای آذرماه نسبت به دوره مشابه سال پیش ارزش تعیین تکلیف کالا از ۱۵ هزار میلیارد تومان بیشتر بوده و با رشد ۲۶۹ درصد مواجه شده است.

ارتفاع آن حدود چهار هزار و ۱۷۰ متر بالاتر از سطح دریاست.یکی دیگر از کوه‌های آتشفشانی هاوایی، «به‌کیلائوه»، که ارتفاع کمتری دارد در سال ۲۰۱۸ فوران کرد و بر اثر پخش مواد مذاب در سطح منطقه حدود ۷۰۰ ساختمان مسکونی نابود شد.برخی از دامنه‌های کوه آتشفشان ماونا لوا شیب بیشتری دارد و در صورت فوران مواد مذاب آن می‌اند در منطقه وسیع‌تری پخش شود.در فوران این آتشفشان در سال ۱۹۵۰ مواد مذاب در مدتی کمتر از سه ساعت حدود ۲۴ کیلومتر را طی کرده و به ساحل اقیانوس آرام رسید..سخنگوی دولت ادامه داد: پاداش‌هایی را فدراسیون فوتبال و دولت در نظر گرفته که بخشی هم تقدیم شده است.

ادامه مطلب:
RadioFarda‌|‌راديو فردا »
Loading news...
Failed to load news.

یا اختلاف......جم برتر سال شما شماره تلفن کون خودتون رو بگیرید و با تخم های صدر اعظم المان مزاکره کنید👊👊👊 جهرمی تاسکوی دولت رئیسی میخواهی شکایت از آلمان رو نزد چین، روسیه یا خامنه ای قاتل ببری مرتیکه مبتذل بیشرف.مرگ بر خامنه ای قاتل و مزدوران فاسد مهسا_امینی نه_به_اعدام كردستان_زاهدان_تنها_نیست زندانیان_سیاسی_را_آزاد_کنید زندانیان_سیاسی_گمنام_را_آزاد_کنید توماج آرش_صادقی

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 🤣😂🤣😂🤣😂 صدای بلوچستان باشید میخوام توییتر فقط این دوتا هشتگ باشه نه_به_بلوچ_کشی نسل_کشی_بلوچ خواهش میکنم ترند کنید جان هزارن زندانی بلوچ در خطره امروز فقط ۷ اعدامی داشتیم مهسا_امینی 😂😂😂چه گوه خوری ها بهتر هستش المان تحریم کنید ……. ای کسانیکه در خانه نشستید و دست روی دست گذاشته اند. از ۷۰ روز پیش این دو قسمت شده خودی حکومت و مردم خطا کار !!! اگر نظام حفظ بشه جدا از جبران خسارت این مدت از خون مردم بعد از این هیچ قدمی برای مردم برنخواهند داشت . پس تکلیف خودتون رو با این قوم دروغ و ریا بدونید. زن_زندگی_آزادی

دهنت سرویس سخنگو... مهسا_امینی 😂

شکایت فدراسیون فوتبال از آمریکافدراسیون فوتبال، به دلیل حذف شدن نشان مرکزی از پرچم جمهوری اسلامی از فدراسیون فوتبا ل آمریکا به فیفا شکایت کرده است. اعتصابات_سراسری مهسا_امینی ۶بر۲ امریکا باید ببرد در رابطه با پلیس جمهوری اسلامی تو ورزشگاه شکایتی نداشت؟ خود ایران پرچم امریکا رو اتیش میزنه چی؟؟تازه از روش هم رد میشن مهسا_امینی

باید ببرید دادگاه و محکومشون کنید به رژیم این ایت الله های بی سواد رحم نکنید سلطنت طلبا (امثال شاهین نجفی) خیلی دیکتاتورانه دارن میرینن تو این انقلاب و خون جوانانمون رو پایمال میکنن ، هرکسم بدش از این حرفم میاد دو حالت داره یا نادانه ، یا کس ننش 😁 مهسا_امینی زن_زندگی_آزادی

کاخ سفید: تشکیل کمیته حقیقت‌یاب سازمان ملل درباره اعتراضات ایران اقدامی تاریخی استکرین ژان پیر، سخنگوی کاخ سفید، تشکیل کمیته حقیقت‌یاب سازمان ملل درباره نقض حقوق بشر در اعتراضات ایران را اقدامی تاریخی و بی‌سابقه خواند.ژان‌پیر، دوشنبه 28 سلطنت طلبا (امثال شاهین نجفی) خیلی دیکتاتورانه دارن میرینن تو این انقلاب و خون جوانانمون رو پایمال میکنن ، هرکسم بدش از این حرفم میاد دو حالت داره یا نادانه ، یا کس ننش 😁 مهسا_امینی زن_زندگی_آزادی Saba__maa Sorry to disappoint you JoeBiden But the dictatorships must end. We know it breaks the heart of Democrats seeing their adorable Mullas gone, but yeah, KIDS are systematically being killed by these barbaric Ayatollahs. You better stop appeasing them. IranRevolution2022 For once, the Biden Admin is right! Bravo!

اتصال 83 درصد دستگاه‌ها به پنجره واحد/افتتاح طرح آبرسانی سنندج/پشتیبانی تمام قد دولت از تیم ملیسخنگوی دولت: کمیته‌های حقیقت‌یاب برای شناسایی تامین‌کنندگان بمب‌های شیمیایی تشکیل دهند برای بررسی اظهارات دروغین غربی‌ها باید کمیته حقیقت‌یاب تشکیل شود هرگونه همکاری با رسانه‌های معاند در حکم مشارکت در اقدام تروریستی است دولت تمام قد پشتیبان تیم ملی است تو خودِ خودِ گاوی بیا برو در کونتو بزار مادرجنده هم خودت هم اون رئیسی خامنه‌ای حرومزاده تر از خودت خودتون مردم رو میکشید خودتون هم میخواید کمیته حقیقت یاب تشکیل بدید بیشرف های لاشخور؟ مهسا_امینی برای اون هم تشکیل دهند برای این هم تشکیل دهند

شکایت رسمی ایران از فدراسیون فوتبال آمریکا به فیفاشکایت رسمی ایران از فدراسیون فوتبال آمریکا به فیفا در پی تغییر پرچم ایران و پس از آن بیانیه فدراسیون فوتبال آمریکا درباره دلیل حذف کلمه «الله» در پرچم، فدراسیون فوتبال ایران با ارسال نامه‌ای رسمی به فیفا از فدراسیون فوتبال آمریکا شکایت کرد دستشون درد نکنه. زحمت مارو کم کردن حذف آرم ج ا خیلی درد داشت؟ حالا فکر کن اونا چقد نجیبند که در برابر آتش زدن پرچمشون و شعارهای تند هفتگی سکوت میکنند. این کارهای سبک فدراسیون مصرف داخلی داره شما هرروز پرچم آتش میزنید حالا مدعی شده اید؟

سرنوشت نامعلوم ده‌ها تن از معترضان بازداشت‌شده در شهر سرابله ایلاموبسایت حقوق بشری هه‌نگاو و شبکه حقوق بشر کردستان از سرنوشت نامعلوم ده‌ها تن از معترضان بازداشت شده در شهر سرابله استان ایلام گزارش دادند. تو مخیله من نمی گنجید که سرابله حتی هزار سال دیگر به خیابان بیایند.

فایل لو رفته از جانشین رئیس بسیج؛ افشای همکاری امنیتی با قطر و توهین به علی داییجانشین سازمان بسیج جزئیاتی از همکاری امنیتی قطر با جمهوری اسلامی را فاش و همزمان به علی دایی اسطوره فوتبال ایران و دخترش به دلیل حمایتشان از اعتراضات توهین کرد. عن اضافه خورده علی دایی❤️ مقصر این بی حرمتی شماها رسانه های بیکار هستدید