سایبری‌های چین گوشی‌های آیفون تبتی‌ها و اویغورها را هک می‌کنند

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 29 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 59%

سایبری‌های چین گوشی‌های آیفون تبتی‌ها و مسلمانان اویغور را هک می‌کنند جزئیات بیشتر🔽

ایران اخبار, ایران سرفصلها

نتایج یک پژوهش نشان می‌دهد که هکرهای چینی مشابه شیوه‌ای که از آن برای هک کردن موبایل‌های مسلمانان اویغور به کار برده، برای دستیابی به اطلاعات تلفن‌های همراه تبتی‌ها استفاده کرده است.

کارشناسان می‌گویند مأموران سایبری دولت چین با استفاده از نرم‌افزار و بدافزارهای مخرب موبایل‌های تبتی‌های در تبعید در کوهستان‌های این منطقه را مورد حمله سایبری قرار داده‌اند. در اوایل ماه جاری میلادی محققان امنیتی گوگل اعلام کردند وب‌سایت‌هایی را یافته‌اند که تحت نظر یک کارزار گسترده‌تر، دارندگان گوشی‌های اپل را آلوده می‌کند. این کارزار که از سوی دولت چین دنبال شده به این صورت عمل می‌کند که قربانی تنها با یک کلیک وارد صفحه‌ای از وب سایت می‌شود و بعد از آن تمام پیام‌ها و رمزهای عبور و حتی موقعیت مکانی‌اش از سوی مهاجم سایبری قابل خواندن، شناسایی و ردیابی است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

حمایتتون از تبتی ها و اویغورها هم جعلیه. اگه چین، ج.ا. بود سوت میزنید تا همشون رو بکشن

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پمپئو جامعه جهانی را به واکنش علیه فشارهای چین علیه اویغورها فراخواند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

نگاهی به کنژاک، پای ثابت سفره‌ غذای ژاپنی«این محصولات برای کسانی که دیابت دارند و برای لاغر شدن خیلی خوب است، چون جذب کالری را کم می‌کنند و پختشان بسیار آسان است.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ویدیوها : تمرین‌های گروهی برای برگزاری جشن هفتادمین سالگرد تاسیس جمهوری خلق چینویدیوها : دولت چین برنامه دارد پیش از شروع مراسم اصلی، شش دوره تمرینی برگزار کند که در آن مردم عادی، هنرمندان و نظامیان نقش‌آفرینی می‌کنند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

توضیح چین درباره حضورش در رزمایش مشترک با ایران و روسیهوزارت امورخارجه چین برگزاری رزمایش مشترک با ایران و روسیه را بخشی از همکاری‌های نیروهای مسلح میان کشورها توصیف کرد. لابد بخش دیگر همکاری ها بلعیدن موجودات زنده در فلات ایرانه ،بعد از رزمایش سرشماری کنید ببینید اون وسطها چندتا سرباز را زنده خوردن ، فعلا که با کشتی های ترال خلیج فارس را جارو زدن هرچی دستشون میاد می خورن نه شرقی و نه غربی چی شد راستی؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بعضی از ناآگاهان اسم شهدا را از خیابان‌ها پاک می‌کنندرئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: هشت سال دفاع مقدس نیز از آن جمله نقاط عطف و کلیدی بود که مسیر ایرانی‌اسلامی را به سوی اقتدار، عزت و صلابت پیش برد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

داربی ۹۰ قرمز و آبی: آخرین مسابقه تمام مردانه ایران؟امروز پرسپولیس با یک گل میزبانش استقلال را شکست داد و برنده نودمین داربی پایتخت شد. دروغ گفتن تویِ ذات ایناس Wow....look at all that testosterone !
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »