اپل, آیفون

سایبری‌های چین گوشی‌های آیفون تبتی‌ها و اویغورها را هک می‌کنند

سایبری‌های چین گوشی‌های آیفون تبتی‌ها و مسلمانان اویغور را هک می‌کنند جزئیات بیشتر🔽

24/09/2019 02:13:00 ب.ظ

سایبری‌های چین گوشی‌های آیفون تبت ی‌ها و مسلمانان اویغور را هک می‌کنند جزئیات بیشتر🔽

نتایج یک پژوهش نشان می‌دهد چین ی‌ها از همان روشی که برای هک گوشی‌های تلفن همراه مسلمانان اویغور استفاده کرده، برای دسترسی به اطلاعات موبایل‌های اهالی تبت هم بهره برده است.

هکرهای چینی از نقص گوشی‌های تلفن همراه آیفون برای هک کردن اطلاعات تبتی‌ها استفاده کرده‌اند.نتایج یک پژوهش نشان می‌دهد که هکرهای چینی مشابه شیوه‌ای که از آن برای هک کردن موبایل‌های مسلمانان اویغور به کار برده، برای دستیابی به اطلاعات تلفن‌های همراه تبتی‌ها استفاده کرده است.

«حوادث مرموز در خلیج فارس؛ ربایش احتمالی یک نفتکش و از دست رفتن کنترل سکان چند کشتی دیگر» عراق: لوح گیلگمش را از واشنگتن دریافت کردیم | DW | 03.08.2021 خبرهای ضد و نقیض درباره ربوده شدن یک کشتی در سواحل امارات | DW | 03.08.2021

کارشناسان می‌گویند مأموران سایبری دولت چین با استفاده از نرم‌افزار و بدافزارهای مخرب موبایل‌های تبتی‌های در تبعید در کوهستان‌های این منطقه را مورد حمله سایبری قرار داده‌اند.در اوایل ماه جاری میلادی محققان امنیتی گوگل اعلام کردند وب‌سایت‌هایی را یافته‌اند که تحت نظر یک کارزار گسترده‌تر، دارندگان گوشی‌های اپل را آلوده می‌کند. این کارزار که از سوی دولت چین دنبال شده به این صورت عمل می‌کند که قربانی تنها با یک کلیک وارد صفحه‌ای از وب سایت می‌شود و بعد از آن تمام پیام‌ها و رمزهای عبور و حتی موقعیت مکانی‌اش از سوی مهاجم سایبری قابل خواندن، شناسایی و ردیابی است.

شرکت اپل با پذیرش این نقص گفته است این حملات بر روی گوشی‌هایی که به روز شده‌اند، بی اثر بوده است.تد ویلدر سخنگوی اپل در این خصوص از مشتریان این شرکت خواسته است تا گوشی‌های تلفن همراه خود را به صورت مداوم به روز کنند چرا که با این کار، امکان بروز مشکلاتی از این دست به حداقل می‌رسد. headtopics.com

ادامه مطلب: euronews فارسی »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

حمایتتون از تبتی ها و اویغورها هم جعلیه. اگه چین، ج.ا. بود سوت میزنید تا همشون رو بکشن

پمپئو جامعه جهانی را به واکنش علیه فشارهای چین علیه اویغورها فراخواند

نگاهی به کنژاک، پای ثابت سفره‌ غذای ژاپنی«این محصولات برای کسانی که دیابت دارند و برای لاغر شدن خیلی خوب است، چون جذب کالری را کم می‌کنند و پختشان بسیار آسان است.»

ویدیوها : تمرین‌های گروهی برای برگزاری جشن هفتادمین سالگرد تاسیس جمهوری خلق چینویدیوها : دولت چین برنامه دارد پیش از شروع مراسم اصلی، شش دوره تمرینی برگزار کند که در آن مردم عادی، هنرمندان و نظامیان نقش‌آفرینی می‌کنند.

توضیح چین درباره حضورش در رزمایش مشترک با ایران و روسیهوزارت امورخارجه چین برگزاری رزمایش مشترک با ایران و روسیه را بخشی از همکاری‌های نیروهای مسلح میان کشورها توصیف کرد. لابد بخش دیگر همکاری ها بلعیدن موجودات زنده در فلات ایرانه ،بعد از رزمایش سرشماری کنید ببینید اون وسطها چندتا سرباز را زنده خوردن ، فعلا که با کشتی های ترال خلیج فارس را جارو زدن هرچی دستشون میاد می خورن نه شرقی و نه غربی چی شد راستی؟

بعضی از ناآگاهان اسم شهدا را از خیابان‌ها پاک می‌کنندرئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: هشت سال دفاع مقدس نیز از آن جمله نقاط عطف و کلیدی بود که مسیر ایرانی‌اسلامی را به سوی اقتدار، عزت و صلابت پیش برد.

داربی ۹۰ قرمز و آبی: آخرین مسابقه تمام مردانه ایران؟امروز پرسپولیس با یک گل میزبانش استقلال را شکست داد و برنده نودمین داربی پایتخت شد. دروغ گفتن تویِ ذات ایناس Wow....look at all that testosterone !