ساعات ورود به محدوده طرح ترافیک تغییر نمی‌کند- اخبار تهران - اخبار اجتماعی تسنیم | Tasnim

30/08/1400 02:50 ب.ظ

ساعات ورود به محدوده طرح_ترافیک تغییر نمی‌کند معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران: با توجه به عدم بازگشایی کامل مدارس و دانشگاه‌ها تغییر ساعت اجرای محدودیت‌های ترافیکی (طرح ترافیک و طرح کنترل آلودگی هوا) کماکان از ۷:۳۰ الی ۱۷ پا برجا خواهد بود

، پیش از شیوع کرونا «طرح ترافیک» که محدودیت‌هایی برای ورود به نقاط مرکزی شهر دارد، از ساعت 6:30 صبح تا 19 اجرا می‌شد اما با شیوع کرونا و در راستای کمک به حفظ سلامتی شهروندان، ساعت اجرای طرح به 8:30 تا 16 با مجوز یک بار خروج رایگان از ساعت 14:30 تغییر یافت.

اما طبق مصوبه اخیر شورای ترافیک شهر تهران، از دهم آبان ساعت اجرای ورود به محدوده طرح ترافیک تغییر یافت و بر این اساس مقرر شد در گام نخست، ساعات صبحگاهی طرح ترافیک از ساعت 8:30 به 7:30 صبح و ساعت عصرگاهی از 16 به 17 تغییر کند.

در گام بعدی قرار بود از اول آذرماه محدودیت‌ها از 7:30 به ساعت 6:30 صبح و از 17 به 18 تغییر کند اما معاونت حمل‌ونقل و ترافیک اعلام کرد: با توجه به عدم بازگشایی کامل مراکز آموزشی شهر تهران ساعات محدوده طرح ترافیک و کنترل آلودگی هوا تغییر نمی‌یابد.

در این اطلاعیه آمده است: با توجه به عدم بازگشایی کامل مدارس و دانشگاه‌ها تغییر ساعت اجرای محدودیت‌های ترافیکی (طرح ترافیک و طرح کنترل آلودگی هوا) کماکان از ساعت 7:30 الی 17 پا برجا خواهد بود. پیش از این بر اساس مصوبه شورای ترافیک شهر تهران قرار بود، همزمان با بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها ساعت اجرای محدوده طرح ترافیک و کنترل آلودگی هوا از ساعت 06:30 لغایت 18:00(در نیمه دوم سال) تغییر یابد، که با توجه به عدم بازگشایی کامل مدارس و دانشگاه‌ها در تهران به‌صورت کامل، کما فی السابق از اول آذر 1400 ساعت اجرای طرح ترافیک و کنترل آلودگی هوا از ساعت 7:30 لغایت 17 است. headtopics.com

ادامه مطلب:
Tasnimnews_Fa »

ساعات اجرای طرح ترافیک از فردا به روزهای قبل از کرونا باز می‌گرددرئیس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران با اشاره به این‌که ترافیک تهران ناراحت‌کننده است از تشکل کارگروه‌هایی با حضور اساتید دانشگاه‌ها برای پیدا کردن راه‌حل این مشکل خبر داد و گفت: ساعات اجرای طرح ترافیک از فردا به روزهای قبل از کرونا باز می‌گردد. به زودی ماهم مثل کشورهای اروپایی با این ندانم کاری های شما با موجی سهمگین کرونا مواجه خواهیم بود

اعتراض به محدودیت‌های کرونایی در روتردام به خشونت کشیده شد | DW | 20.11.2021جمعه شب ۱۹ نوامبر صدها نفر در شهر روتردام هلند در اعتراض به محدودیت‌های جدید کرونایی به خیابان‌ها رفتند. این اعتراضات به درگیری میان پلیس و معترضان انجامید. هفت نفر زخمی و چندین نفر بازداشت شدند.

لغو منع تردد شبانه به محض ابلاغ به پلیسلغو منع تردد شبانه به محض ابلاغ به پلیس به دنبال اعلام رییس جمهوری در مورد لغو اجرای طرح منع تردد شبانه، جانشین رییس پلیس راهور ناجا اعلام کرد که اجرای این طرح به محض ابلاغ متوقف خواهد شد.

تابلو دفتر نماینده‌ای که گفته بود آبان ۹۸ «به مردم شلیک» کرد به آتش کشیده شدخبرگزاری فارس با انتشار تصویری از مقابل دفتر حسن نوروزی از به آتش کشیده شدن تابلو دفتر این نماینده و نایب رئيس کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی خبر داد. هزاران درود بر قهرمانان جان بركف كانونهاي شورشي مجاهدين خلق ايران. این یکی از عملیاتهای کانونهای شورشی مجاهدین است خوب بود اطلاعیه شورای ملی مقاومت رو هم منتشر میکردید پاسخ دلیرانه کانونهای_شورشی به یک قاتل قیام و عامل قتل‌عام در آبان ۹۸ اطلاعیه شورای ملی مقاومت از۶۷تا_آبان مجاهدین_خلق ایران قیام_تا_سرنگونی 🔴 پاسخ دلیرانه کانون‌های_شورشی به یک قاتل قیام و عامل قتل‌عام در آبان ۹۸ دفتر آخوند نوروزی، نایب‌رئیس کمیسیون قضایی مجلس ارتجاع، در رباط کریم در بامداد شنبه۲۹آبان توسط کانون‌های شورشی به آتش کشیده شد. آخوند جنایتکاری که گفت: یکی از آن‌هایی که به مردم شلیک کردمن بودم، ما کُشتیم.

تسهیلات پرداختی بانک‌ها به بخش های مختلف اقتصادی قریب به 59 درصد افزایش یافتتسهیلات پرداختی بانک‌ها طی هفت ماهه ابتدای سال 1400 به بخش‌های اقتصادی مبلغ ۱۴ هزار و 829 هزار میلیارد ریال (مبلغ 14828.9 هزار میلیارد ریال) است که در مقایسه با دوره مشابه سال قبل مبلغ پنج هزار و 474 هزار میلیارد ریال (مبلغ 5474.2 هزار ميليارد ريال) (معادل 58.5 درصد) افزايش داشته است. من یه وام اشتغال می‌خوام انترها میگن باید میانگین مانده داشته باشی کسی که میانگین مانده داره وام میخواد چیکار؟ این امار به نفع اقتصاد کشور است

هشدار فرانسه به ایران درباره بازگشت ساختگی به مذاکرات وین | DW | 19.11.2021وزیر خارجه فرانسه نسبت به بازگشت نمایشی و ساختگی جمهوری اسلامی به مذاکرات احیای برجام در وین هشدار داد. جمهوری اسلامی برای مذاکرات وین هدف‌هایی تعریف کرده که کارشناسان داخلی نیز تحقق آنها را ناممکن می‌دانند. مامان کجاست فرانسه فاحشه سیاسیه حق غلط کردن نداره فقط😡 یجورایی اعتراف میکنید که امتیاز بده نیستید. شیرینی بده-نستون قبلی به دهنتون مزه کرده. همون بهتر این مذاکرات، نمایشی (صفر) باشه تا اینکه بخواد دوباره فرصت سوزی بشه و هیچی گیر نیاد (منفی)