سازمان ملل: بار سنگین بحران انسانی در افغانستان بر دوش زنان و کودکان است

17/01/1401 01:04:00 ب.ظ

سازمان ملل: بار سنگین بحران انسانی در افغانستان بر دوش زنان و کودکان است

کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل اعلام کرد که زنان و کودکان در افغانستان بار سنگین بحران انسانی این کشور را بر دوش می‌کشند. - خبرگزاری آناتولی 06.04.

2022 استانبول/ خلیل سلحشور/ خبرگزاری آناتولی کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد امروز چهارشنبه در توئیتی اعلام کرد: میلیون‌ها نفر در افغانستان خانه‌های خود را ترک کرده‌اند و برای یافتن غذای کافی و سرپناه تلاش می‌کنند.

این نهاد همچنین تاکید کرد: «زنان کودکان در افغانستان بار عمده بحران انسانی این کشور را بر دوش می‌کشند. حمایت قوی از اهداکنندگان حیاتی است. زنان، دختران و جوامع آن‌ها باید به کمک‌های نجات دهنده دسترسی داشته باشند.

سازمان ملل متحد طی یک گزارش جدید اعلام کرده است «24.4 میلیون نفر در افغانستان به کمک و حفاظت بشردوستانه نیاز دارند که با ناامنی غذایی حاد روبرو هستند. کمک های بشردوستانه یک راه حیاتی برای میلیون‌ها نفر است. اکنون زمان ایستادن در کنار آنها فرا رسیده است». headtopics.com

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

سازمان ملل: تاکنون دست‌کم 1480 غیرنظامی در اوکراین طی حملات روسیه جان باختندسازمان ملل: تاکنون دست‌کم 1480 غیرنظامی در اوکراین طی حملات روسیه جان باختند سازمان ملل اعلام کرد که در جریان جنگ روسیه-اوکراین دست‌کم 1480 غیرنظامی جان باخته و 4 میلیون و 244 هزار و 595 نفر به کشورهای همسایه پناه برده‌اند.

گرمایش زمین؛ هشدار سازمان ملل دربارۀ احتمال وقوع یک «فاجعه آب و هوایی»آنتونیو گوترش، دبیرکل سازمان ملل متحد: «به نظر می‌رسد که ما نشست کوپ۲۶ گلاسکو را با یک خوش‌بینی ساده لوحانه ترک کرده‌ایم.» جزئیات بیشتر🔽 شما مردم دنیا یه گله گاوید به هر دین و نژادی به گایید دانشتون در حد گوزه همتون شدین رفوزه به اشک تو چشماتون مومنین ولی از گردش زمین نمیدونین گوساله ها قربونی میشین شما خر تر از گاو و میشین

سازمان ملل: 1430 غیرنظامی در اوکراین طی حملات روسیه جان باختندسازمان ملل: 1430 غیرنظامی در اوکراین طی حملات روسیه جان باختند سازمان ملل اعلام کرد که در جریان جنگ روسیه-اوکراین دست‌کم 1430 غیرنظامی جان باخته و 4 میلیون و 215 هزار و 47 نفر به کشورهای همسایه پناه برده‌اند.

غرق‌شدن حدود 100 پناهنده در دریای مدیترانه/ سازمان ملل: اروپا مشابه پناهندگان اوکراینی با همه پناهجویان رفتار کند- اخبار اروپا - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnimغرق شدن پناهندگان در دریا در حالی که اروپا این روزها به شدت برای اسکان پناهندگان اوکراینی تلاش می‌کند، در سایه بی‌توجهی‌های مقامات بروکسل غرق شدن یک قایق حامل پناهجویان از لیبی در مسیر اروپا در دریای مدیترانه منجر به مرگ بیش از ۹۰ پناهنده شد

بیانیه سازمان اطلاعات سپاه خراسان رضوی در خصوص حادثه امروز حرم رضویسازمان اطلاعات سپاه خراسان رضوی در خصوص حادثه امروز حرم رضوی بیانه‌ای منتشر کرد.

واکنش سازمان حج و زیارت به اطلاعیه «مقررات سفر به عراق»واکنش سازمان حج و زیارت به اطلاعیه «مقررات سفر به عراق»: *جواب منفی آزمایش PCR یا تزریق دو دُز واکسن مورد تایید وزارت بهداشت و در اختیار داشتن کارت واکسیناسیون برای سفر به عراق الزامی است *دستورالعمل بهداشتی جدیدی برای سفر زائران ایرانی به عراق ابلاغ نشده