زنی آیفون 12 پرو مکس سفارش داد ولی نوشیدنی خامه‌ای با طعم سیب تحویل گرفت

12/12/1399 02:20 ب.ظ

یک زن چینی آیفون 12 پرو مکس که جدیدترین محصول شرکت اپل است را از سایت رسمی این شرکت سفارش داد ولی

یک زن چینی آیفون 12 پرو مکس که جدیدترین محصول شرکت اپل است را از سایت رسمی این شرکت سفارش داد ولی وبگاه weibo نام این زن را «لیو» گزارش کرده؛ زنی که برای خرید جدیدترین نسخه آیفون، 1500 دلار پرداخت کرده بود و حالا به اپل شکایت کرده که به جای آیفون 12 پرو، نوشیدنی خامه‌ای دریافت کرده.

احتمال کلاهبرداری‌های اینچنینی اگرچه بسیار اندک است، اما غیرممکن نیست، به ویژه اینکه این زن سفارش خود را به طور مستقیم دریافت کرده و قرار بوده بسته پستی‌اش به صندوق پستی شهرک محل زندگی‌اش تحویل داده شود.

شرکت اپل به عنوان فروشنده و شرکت خدمات پستی اکسپرس‌میل به عنوان انتقال دهنده تاکید کردند درون بسته‌ای که به آدرس خانم لیو ارسال شده، یک دستگاه آیفون 12 پرو وجود داشت. این زن چینی با انتشار عکسی از بسته پستی حاوی نوشیدنی خامه‌ای در وبگاه webio، از پلیس درخواست کرد به این موضوع رسیدگی کند.

گلوبال تایمز هم گزارش کرد خدمات پستی اکسپرس میل تعدادی از کارکنان خود را مامور رسیدگی که به این مسئله کرد. شرکت اپل هم از بررسی موضوع و اعلام نتیجه این بررسی‌ها در اسرع وقت خبر داد، اما تا آن زمان احتمالا خانم لیو باید نوشیدنی خامه‌ای با طعم سیب بنوشد. headtopics.com

البته انگلیسی را درست بلد نبودند

ادامه مطلب:
AlArabiya_Fa »