زلنسکی:برای کشورم آماده سفر به هر جای این کره خاکی هستم جز مسکو/زلنسکی نامزد دریافت نشان کِنِدی

02/02/1401 03:45:00 ب.ظ

زلنسکی:برای کشورم آماده سفر به هر جای این کره خاکی هستم جز مسکو

رئیس‌جمهوری اوکراین سفر به مسکو را برای انجام مذاکرات مستقیم با رهبران روس به منظور پایان دادن به درگیری‌ها رد کرد. رئیس جمهوری اوکراین همچنین ادامه داد، رهبری سیاسی روسیه اشتباهی فاجعه آمیز با حمله به اوکراین انجام داد و مردم روسیه را گرفتار کرده است. در حال حاضر، بسیاری از کشورها دیگر نگران این موضوع نیستند که آیا یک روس خوب است یا بد.

با همه روس‌ها بد رفتار خواهد شد. البته این به من مربوط نیست، اما این باید مردم روسیه را بترساند.

روز پنجشنبه همچنین کرملین اعلام کرد که مسکو هنوز منتظر پاسخ اوکراین درباره جدیدترین پیشنهاد مکتوب روسیه درباره مذاکرات صلح بین ولادیمیر پوتین و زلنسکی، روسای جمهوری روسیه و اوکراسن است و این مساله را نیز مطرح کرده که آیا زلنسکی از این سند آگاهی ندارد یا خیر.

زلنسکی روز چهارشنبه گفته بود که درباره پیام مکتوب کرملین نه چیزی دیده و نه چیزی شنیده است. در این میان دیمیری پسکوف، سخنگوی کرملین گفته بود: بار دیگر تاکید می‌کنم که رویکرد ما و پیشنهادهایمان به دست مخالفان یا همان هیات مذاکره کننده اوکراین رسیده است. headtopics.com

درهای ایران به روی اوکراین؟؟؟

رئیس جمهوری اوکراین همچنین در بخشی از صحبت‌هایش دولت روسیه را به تلاش برای دست بردن و جعل رفراندوم استقلال در مناطق اشغال شده خرسون و زاپوریژیا متهم کرد و گفت: اوکراینی‌ها اطلاعات شخصی خود را به اشغالگران نمی‌دهند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

جشن پیروزی اردوغان در آذربایجان

پیروزی رجب طیب اردوغان در انتخابات ریاست جمهوری ترکیه در آذربایجان با شور و شوق جشن گرفته شد. - Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

گزارشگر ویژه سازمان ملل برای بررسی حقوقی تحریم‌ها به ایران سفر می‌کندشورای حقوق بشر سازمان ملل متحد در بیانیه‌ای اعلام کرد که گزارشگر ويژه این نهاد برای بررسی تاثیرات تحریم‌های اعمال شده علیه ایران بر وضعیت حقوق بشر در این

سفر گزارشگر ویژه سازمان ملل به ایران برای بررسی آثار تحریم‌ها«آلنا دوهان»، گزارشگر ویژه سازمان_ملل در امور مربوط به تحریم‌ها،از سفر خود به ایران در ماه اردیبهشت، خبر داد.«شیرین عبادی»در نامه‌‌ای به کمیسر عالی حقوق بشر سازمان ملل متحد، خواسته که این سفر را موکول به اجازه ورود گزارشگر ویژه حقوق_بشر نمایند. تحریم گزارشگر ويژه حقوق بشر نيز بايستى همراه باشد!!!اميدوارم كه نظام نكبت اسلامي گزينشيها را انتخاب نكند براى مصاحبه و تحقيق!!!

آمریکا: ایران برای رفع تحریم‌های فرابرجامی به نگرانی‌های‌مان پاسخ دهدواشنگتن اعلام کرد که اگر ایران خواهان رفع تحریم‌هایی ورای برجام است، باید به تمامی نگرانی‌های آمریکا ورای توافق هسته‌ای رسیدگی کند.

حمله جنگنده‌های اسرائیلی به غزه/ حماس: در نبرد اراده‌ها، مجالی برای پیروزی دشمن وجود نداردحمله جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به نوار غزه حماس: در نبرد اراده‌ها، مجالی برای پیروزی دشمن وجود ندارد در ساعات اولیه بامداد امروز پنجشنبه، جنگنده‌های رژیم صهیونیستی با چندین موشک به یک پایگاه مقاومت فلسطین در مرکز نوار غزه حمله کردند.

درخواست 40 مقام پیشین آمریکا از بایدن برای بازگشت به برجامدرخواست ۴۰ مقام پیشین آمریکا از بایدن برای بازگشت به برجام چهل مقام دولتی پیشین و متخصص عدم اشاعه هسته‌ای از رئیس‌جمهور آمریکا خواستند تا مذاکرات جهت بازگشت به توافق هسته‌ای با ایران را با موفقیت به پایان برساند.

مشاور رئیس مجلس خواستار برخورد نهادهای امنیتی با افشاگران سفر خانواده قالیباف به ترکیه شدمشاور قالیباف افشای این خبر را «یک پروژه امنیتی» دانسته که به ادعای او «مثل همیشه، پروژه بگیران عمله‌ مقاصد محافل امنیتی - سیاسی شده‌اند که منافع‌شان به خطر افتاده است». محتوی اصل خبر موردی نداره، افشای خبر پروژه امنیتی هست!! يعني هیچ مسئولي در نظام ج.ا.ايران چه خودش‌ وچه اعضاي خانواده اش حق سفركردن به خارج ندارن و از آن كشور چیزدلخواه خود بخرند و بایستي تمام عمرشان در يک زندان بزرگ بنام ايران زندگي كنند تا اينكه همشون بميرند ؟ ؟ ! ! ! ! مثل همیشه با کسانی که مقصر هستند کاری ندارند و دنبال کسی میگردند که افشاگری کرده . ای ننگ بر شما مزدوران