زلنسکی می‌گوید منتظر «خبرهای خوبی» در مورد تأمین تسلیحات مورد نیاز اوکراین است

  • 📰 RadioFarda_
  • ⏱ Reading Time:
  • 28 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 51%

رئیس‌جمهور اوکراین، ابراز امیدواری کرد در شرایطی که ارتش این کشور در تلاش برای توقف پیشروی نیروهای روسیه در شرق اوکراین است، متحدان اوکراین به تأمین تسلیحات مورد نیاز بپردازند.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

آقای زلنسکی، شامگاه شنبه در پیام ویدئویی روزانه خود همچنین اشاره کرد که در هفته جاری منتظر «خبرهای خوبی» در مورد تأمین سلاح‌های درخواستی است.

ستاد کل نیروهای مسلح اوکراین در ۲۹ مه گفت که نبرد برای کنترل سیویرودونتسک در تقابل با عملیات تهاجمی نیروهای روس ادامه دارد.بر اساس گزارش‌ها، نیروهای روسیه در روزهای اخیر دستاوردهایی در دونباس، از جمله در مناطق لوهانسک و دونتسک، داشته‌اند. در این میان، سرویس خدمات اضطراری اوکراین روز یکشنبه اعلام کرد که گلوله‌باران ارتش روسیه باعث آتش‌سوزی در اطراف خارکیف، دومین شهر بزرگ این کشور شده است. به رغم آنکه جنگنده‌های اوکراینی چند هفته پیش نیروهای روسیه را از مواضع نزدیک به خارکیف عقب راندند، اما بمباران این شهر همچنان ادامه داشته است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

جاکش تبدیل شده به مزدور آمریکا و ناتو و کشور را به گا داده از روح نمی ره

درود بر اَبَر مرد تاریخ اکراین. یکی میشه زلنسکی، و مردم او را با عشق دوست دارند🌹🌹🌹 یکی میشه چلاقعلی شیاد، و مردم روزی هزار بار به او و روحِ پدر و مادرش میرینند 💩💩💩

با موشک دوربر بزن کاخ کرملین تا الان باخت ندادی نترس بزن

🍆🍆🍆

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

۹ مورد مشکوک آبله میمونی در ایران؛ ۶ مورد منفی قطعی شدند۹ مورد مشکوک آبله میمونی در ایران معاون بهداشت وزارت بهداشت: ۹ مورد مشکوک آبله میمونی داشتیم که ۵ تا ۶ مورد منفی قطعی شدند و برای بقیه هم منتظر پاسخ آزمایش هستیم. الان هیچ مورد ثابت شده آبله میمونی در کشور، نداریم. ۵ تا ۶ مورد منفی قطعی یعنی چی؟ بالاخره ۵ یا ۶، بالاخره قطعی یا احتمالی
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

رئیس جمهوری اوکراین روسیه را به نسل کشی در دونباس متهم کرد | DW | 27.05.2022حمله نیروهای روسی به منطقه دونباس با شدت ادامه دارد و رئیس جمهوری اوکراین عملیات روسیه را نسل کشی آشکار خواند. زلنسکی هشدار داد که با ادامه و تشدید حمله‌های روسیه مناطق شرقی اوکراین ممکن است خالی از سکنه شوند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

۲۵ سالگی پایان جنگ سرد در گرماگرم جنگ روسیه علیه اوکراین«سند بنیانگذاری» چشم اندازی از صلح و همکاری میان آمریکا و روسیه می‌داد، رویایی که امروزه بسیار بعید به نظر می‌آید.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

نخست‌وزیر بلژیک: اوکراین راه هوشمندانه‌ای را برای ایجاد ائتلاف جهانی در پیش گرفته استالکساندر دو کرو، نخست‌وزیر بلژیک این هفته میهمان برنامۀ «گفتگوی جهانی» است تا دیدگاههایش را دربارۀ چگونگی ادامۀ حمایت‌ها از این کشور، چه از مسیر همکاری‌های نظامی با ناتو و چه بررسی درخواست عضویت اوکراین در اتحادیه اروپا، بیان کند. Globalconversation Another example of colonialistic, self-righteous behavior of the Western leaders. Global coalition?!!! How about the global south? The world is not just European Union. Do not use the Global coalition, say EU and NATO coalition. Shameful! بیچاره «مردم» اوکراین!
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

سازمان جهانی بهداشت: موارد ابتلا به آبله میمون به ۲۰۰ مورد در ۲۰ کشور رسیدسازمان جهانی بهداشت خواستار ذخیره واکسن‌ها و داروهای موجود برای مقابله با آبله میمون در راستای توزیع عادلانه آنها در سطح جهان شد. خیلی جالبه!!!... صلیبچیهای استعمارجهانی خود بیماری تولید و پخش میکند خودش هم رسانه ای میکند!!!....
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

سازمان ملل خواهان تحقیقات کامل و مستقل در مورد حملات کابل و بلخ شدریچارد بنت، گزارشگر ویژه حقوق بشر سازمان ملل متحد در امور افغانستان، خواستار تحقیقات مستقل و کامل در مورد حملات تروریستی اخیر در شهر کابل و ولایت (استان)
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »