زالی: مراجعه به بیمارستان های تهران افزایش یافته است

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 22 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 53%

فرمانده عملیات مقابله با کرونا در تهران اعلام کرد با افزایش مراجعه به بیمارستان های طی 2 هفته اخیر، نمودار تعداد مراجعان سرپایی، افراد بستری و میزان و مرگ و میرها در حال تغییر است. - خبرگزاری آناتولی

ایران اخبار, ایران سرفصلها

فرمانده عملیات مقابله با کرونا در تهران اعلام کرد با افزایش مراجعه به بیمارستان های طی 2 هفته اخیر، نمودار تعداد مراجعان سرپایی، افراد بستری و میزان و مرگ و میرها در حال تغییر است.علیرضا زالی، فرمانده عملیات مقابله با کرونا در تهران گفت: بار مراجعان بیماران مبتلا به کرونا در تهران افزایش یافته است و در دو هفته اخیر نمودار تعداد مراجعان سرپایی، افراد بستری در بخش‌های عادی و مراقبت‌های ویژه و همچنین میزان مرگ و میرها در حال تغییر است.

به گزارش خبرگزاری ایسنا، وی با اشاره به ورود موج جدید بیماران به بیمارستان ها گفت: فشار کاری مضاعف تری به سیستم و بهداشت و درمان، خصوصا کادر پرستاری وارد خواهد شد. بنا به اعلام وزارت بهداشت ایران مجموع مبتلایان کووید-19 به 202 هزار و 584 نفر و شمار جان باختگان نیز به 9507 نفر رسیده است و وضعیت استان‌های استان‌های خوزستان، خراسان رضوی، کرمانشاه، آذربایجان‌های شرقی و غربی، گلستان و کردستان در این کشور قرمز است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

محموله کمک های پزشکی به یمن رسید
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

اردوغان: ما به‌ عنوان ترکیه، به حمایت از تمامی مظلومان در عرصه بین‌المللی ادامه خواهیم داداردوغان: ما به‌ عنوان ترکیه، به حمایت از تمامی مظلومان در عرصه بین‌المللی ادامه خواهیم داد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

بغداد به آنکارا: به تجاوز پایان دهیدترکیه می‌گوید در پی افزایش تعداد پایگاه‌های نظامی این کشور در شمال عراق است تا حملات خود را علیه پ.کا.کا شدت بخشد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

شلاق برای یک یارسان به اتهام توهین به امام جمعه الوند
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

بانک مرکزی متخلفان ارزی بخش صادرات و واردات را به طور شفاف به مردم معرفی کندیکصد و چهل و پنجمین جلسه ستاد اقتصادی دولت صبح یکشنبه به ریاست حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهور، برگزار شد و مهمترین مسائل و موضوعات اقتصادی کشور مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

شمار مبتلایان به کرونا در افغانستان به 28 هزار و 833 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »