زالی: تکانه‌های حضور مردم در خیابان های تهران را دو هفته دیگر می‌بینیم

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 45 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

فرمانده عملیات مقابله با کرونا در پایتخت ایران با هشدار نسبت به حضور شهروندان تهرانی در سطح شهر، گفت تکانه‌های کرونایی حضور شهروندان تهرانی در خیابان‌ها را 2 هفته دیگر مشخص خواهد شد.

علیرضا زالی، فرمانده عملیات مقابله با کرونا در تهران، پایتخت ایران در حاشیه جلسه «شورای اسلامی» این شهر ضمن هشدار نسبت به حضور شهروندان تهرانی در سطح شهر، گفت: «بسیاری از تکانه های حضور جمعیت فعلی در شهر را اکنون نمی بینیم، بلکه یک هفته تا دو هفته دیگر آثارش را می بینیم».

زالی درباره وضعیت کرونا در تهران، توضیح داد: واقعا در یک شرایطی که با یک اپیدمی فزاینده و رو به تزاید در شهر تهران مواجهیم، بزرگترین خطری راهبردی که ممکن است اتفاق بیفتد، این است که بخواهیم راهکارها بازدارنده حضور در شهر را به هر دلیل غیرموجهی مورد بی توجهی قرار داده و ترددها را افزایش دهیم. فرمانده عملیات مقابله با کرونا در کلانشهر تهران افزود: «این اقدام میتواند منجر به آسیب بزرگی در کنترل بیماری کرونا شود که یک از پیچیدگی های خاص خود را دارد. در شهر تهران به طور اخص مقابله با این ویروس از سختی خاصی برخوردار است و رفتار این ویروس کلان شهر ها غامض تر و پیچیده تر است».

وی در پایان اظهار داشت: «باید توجه کرد بسیاری از تکانه های حضور جمعیت فعلی در شهر را اکنون نمی بینیم، بلکه یک هفته تا دو هفته دیگر آثارش را می بینیم. امیدوارم به این موضوع توجه خاصی شود. باید بدانیم که چیزی از خطرناک بودن این ویروس کاسته نشده است که بخواهیم با تسامح با آن برخورد کنیم».

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

علی رضا زالی: ما نه تنها به مرحله کنترل کرونا نرسیده‌ایم بلکه رو به افزایش استفرمانده مقابله با ویروس کرونا در تهران اعلام کرد نه تنها در این شهر وارد مرحله کنترل بیماری نشده اند بلکه بیماری روز به افزایش و رسیدن به مرحله پاندمی است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

زالی: تمام نقاط تهران آلوده به کروناستتهران- ایرنا- فرمانده ستاد مبارزه با کرونا در کلانشهر تهران گفت: بدلیل حجم ترددهای شهری، تمام نقاط پایتخت آلوده به ویروس کروناست و هیچ نقطه پاکی در شهر نداریم.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

پیش‌نویس طرح حذف تدریجی قرنطینه از دو هفته دیگر در آلمان آماده شدپس از پایان قرنطینه عمومی، مغازه‌ها و مدارس در برخی مناطق اجازه بازگشایی خواهند یافت، گرچه اقدامات سختگیرانه و فاصله‌گذاری اجتماعی همچنان برقرار خواهد ماند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

زبانشناسی یا روانشناسی کرونا، فاصله‌گذاری اجتماعی یا فیزیکی، یا معادلی دیگر؟«مردم می‌توانند در عین حال که فاصله فیزیکی در اجتماع را رعایت می‌کنند، با افراد مسن نیز در ارتباط باشند و از آنها خبر بگیرند، ولو از راه دور.» 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تصویب برنامه اجرایی واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیستصویب برنامه اجرایی واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در اولین جلسه هیات واگذاری شرکت های دولتی مقرر شد که واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس طی مراحل قانونی در نیمه اول سال انجام شود sosekhahareadamedoroghgoo بله این خبر سال 1379 هم تو روزنامه‌ها بوده یادمه. موفق باشند مثل دفعات قبل مثله سگ دروغ میگن
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

احتمال ابتلای مجدد سنین بالای 75 سال به کرونا پس از بهبودیاحتمال ابتلای مجدد سنین بالای ۷۵ سال به کرونا پس از بهبودی فرمانده ستاد مقابله با بیماری کرونا در تهران، احتمال ابتلای مجدد به ویروس کووید-۱۹ در سنین بالای ۷۵ سال را بیشتر از سنین کمتر از ۷۵ سال اعلام کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »