رییس کارکنان کاخ سفید به کرونا مبتلا شد

17/08/1399 09:01 ق.ظ

رییس کارکنان کاخ سفید به کرونا مبتلا شد جزئیات بیشتر🔽

مارک میدوز در جلسه چهارشنبه کاخ سفید حضور داشته است. همان روزی که دونالد ترامپ از کاخ سفید سلامت انتخابات را زیر سوال برد. آقای میدوز ۶۱ ساله از ماه مارس هدایت کارکنان کاخ سفید را برعهده دارد. او از جمله افراد حاضر در جلسه چهارشنبه کاخ سفید یعنی ساعتی بعد از بسته شدن حوزه‌های رای گیری بود. هنوز اطلاعات بیشتری در مورد زمان و مکان ابتلای او منتشر نشده است.

پیش‌تر و در زمان بستری شدن دونالد ترامپ به دلیل ابتلا به ویرس کرونا ویدیویی در رسانه‌های آمریکایی منتشر شده بود که مارک میدوز در مقابل بیمارستان والتر رید بین هواداران رییس جمهور سیگار رایگان پخش می‌کرد.

دونالد ترامپ کرونا را «لطف خدا» خواند و درمان تجربی با پادتن را توصیه کرد

ادامه مطلب:
euronews_pe »

اگر دیگر کارهای ترامپ بد باشد بهترین کارش عقب راندن امپراتوری رسانه های دروغ پرداز و شارلاتان بود. اخه چطوریه که در بوق می‌کنند که چون دیروز این بابا ماسک نزده حالا ال شده. در حالی که برای بروز علائم این ویروس حداقل دو هفته زمان لازم است. انشالله بایدن کرونا بگیره و بمیره چه خر تو خری شد🤯🤯🤯 چه احمقایی هستن اینا :))))))))

دیدار تاریخی رییس دولت در تبعید تبت از کاخ سفید🔺دیدار تاریخی رییس دولت در تبعید تبت از کاخ سفید ⚡️رییس دولت در تبعید تبت روز جمعه از کاخ سفید دیدار کرد؛ نخستین دیدار از این دست در ۶۰ سال گذشته که می‌تواند به عصبانیت پکن بیانجامد.

قدردانی حضوری معاون اول رییس جمهور از کارکنان بهشت زهرا(س)معاون اول رییس جمهور با قدردانی و تجلیل از خدمات سازمان و کارکنان بهشت زهرا(س) در دوران شیوع بیماری کرونا تأکید کرد: خدمات و زحمات کارکنان بهشت زهرا به ویژه سالن‌های تطهیر برگ زرین افتخاری در تاریخ کشور است.

امیراصلان افشار، تنها رییس ایرانی شورای حکام آژانس و آخرین رییس تشریفات دربار درگذشتواقعا یه روزی ایرانیها بر روی صندلی قدرت جهانی تکیه میزدند!؟ از اوپک و آژانس و زیرمجموعه های سازمان ملل و ... مثل یه افسانه دست نیافتنی شده این روزا!

واکنش رییس دفتر رییس جمهوری به فروش واکسن کرونا در ناصرخسرو

رییس قوه قضاییه: شوراهای شهر و روستا مرجع صدور حکم تغییر کاربری نیستندرییس قوه قضاییه گفت: شوراهای شهر و روستا مرجع صدور حکم تغییر کاربری نیستند و سودجویان و سوداگران حق ندارند با مجوز شوراها به اراضی کشاورزی دست اندازی کرده و کاربری آن‌ها را برای ویلاسازی یا ایجاد مراکز تفریحی تغییر دهند. اصل قانون حفظ کاربری اراضی زراعی وباغی مصوب 31.3.1374 خلاف علم وخلاف اسلام است لکن دانش ان وجودنداردکه عمران وکشاورزی اساس زیست بشردردنیاست وتقابل یکدیگرقراردادن ان خلاف علم است وعمران وابادانی همه جاباهم وتفکیک ناپذیراست که بایدان قانون اصلاح شده وخسارات وارده به مردم نیزپرداخت

رسانه‌های آمریکا از ابتلای رییس کارکنان کاخ سفید به بیماری کووید ۱۹ خبر می‌دهند. به گزارش شبکه خبری ان بی سی نتیجه آزمایش مارک میدوز مثبت شده است.

آقای میدوز ۶۱ ساله از ماه مارس هدایت کارکنان کاخ سفید را برعهده دارد. او از جمله افراد حاضر در جلسه چهارشنبه کاخ سفید یعنی ساعتی بعد از بسته شدن حوزه‌های رای گیری بود. هنوز اطلاعات بیشتری در مورد زمان و مکان ابتلای او منتشر نشده است.

پیش‌تر و در زمان بستری شدن دونالد ترامپ به دلیل ابتلا به ویرس کرونا ویدیویی در رسانه‌های آمریکایی منتشر شده بود که مارک میدوز در مقابل بیمارستان والتر رید بین هواداران رییس جمهور سیگار رایگان پخش می‌کرد.

دونالد ترامپ کرونا را «لطف خدا» خواند و درمان تجربی با پادتن را توصیه کرد

خبر ابتلای این مقام عالیرتبه کاخ سفید در بحبوجه شمارش آرای انتخابات و تلاش تیم انتخاباتی ترامپ برای توسل به دستگاه قضایی این کشور در حالی منتشر می‌شود که هواداران هر دو نامزد طی چند روز گذشته تجمعاتی را در برابر مراکز شمارش آرا در برخی ایالت‌ها برگزار کرده اند.در همین حال تعداد مبتلایان به کووید برای سومین روزمتوالی در آمریکا رکورد زده و از مرز یکصدهزار مورد در ۲۴ ساعت فراتر رفته است. تاکنون بیش از۲۳۶ هزار نفر در آمریکا قربانی شده‌اند.