ریزش یک ساختمان چهارطبقه در کرمانشاه

19/03/1401 03:26 ب.ظ

در صبح روز پنج‌شنبه، ۱۹ خرداد، سازمان اورژانس ایران از ریزش ساختمانی چهارطبقه در «نوسود» کرمانشاه و کشته شدن دست‌کم دو نفر در این حادثه خبر داده است. اخبار_ایران

در صبح روز پنج‌شنبه، ۱۹ خرداد، سازمان اورژانس ایران از ریزش ساختمانی چهارطبقه در «نوسود» کرمانشاه و کشته شدن دست‌کم دو نفر در این حادثه ... خواندن در ۱ دقیقه در صبح روز پنج‌شنبه، ۱۹ خرداد، سازمان اورژانس ایران از ریزش ساختمانی چهارطبقه در «نوسود» کرمانشاه و کشته شدن دست‌کم دو نفر در این حادثه خبر داده است.

به‌گزارش خبرگزاری‌ «ایلنا» به نقل از سخنگوی سازمان اورژانس کشور، بر اثر این حادثه که «احتمال می‌رود ریزش در نتیجه انفجار ناشی از نشت گاز» بوده باشد، تا ساعت ۱۱ صبح شمار قربانیان دو نفر بوده و تا این ساعت هفت مصدوم از زیر آوار خارج شده‌اند که چهار نفر آنان «وضعیت جسمانی مناسبی ندارند».

این مقام اورژانس ایران تأکید کرده است که هنوز این احتمال که انفجار بر اثر نشت گاز بوده یا نه، دقیق نیست. این حادثه یک روز پس از حادثه تصادف قطار مسافری مشهد یزد در منطقه طبس رخ داد که به کشته شدن ۲۳ نفر منجر شد.

همچنین در ماه جاری فرو ریختن برج متروپل در آبادان دست‌کم ۴۱ قربانی گرفت، حادثه‌ای که موضوع ایمنی ساختمان‌ها و بناها در ایران را به سرخط خبرها تبدیل کرد.

ادامه مطلب:
iranwire »

ریزش ساختمان چهارطبقه در کرمانشاه جان دست‌کم دو نفر را گرفتسازمان اورژانس ایران از ریزش ساختمانی چهارطبقه در نوسود کرمانشاه در صبح روز پنجشنبه، ۱۹ خرداد، و کشته شدن دست‌کم دو نفر در این حادثه خبر داد. خانه تیمی امنیتی دیگری توسط سربازان گمنام حضرت موسی منهدم شد . اینجورریزشها که طبیعی هستش احتمالا عبدالباقی ساختمان هم مرده!

۲ کشته و ۶ مصدوم در پی ریزش ساختمان در نوسود کرمانشاهسخنگوی سازمان اورژانس کشور: *در پی ریزش ساختمان در نوسود کرمانشاه ۲ نفر فوت و ۶ نفر مصدوم شدند *علت وقوع این حادثه باید از سوی مسئولان و کارشناسان مربوطه بررسی شود *تاکنون چهار مصدوم بد حال هستند و دو تن نیز به صورت سرپایی درمان شدند جزییات انفجار ساختمان ۳ طبقه در 'نوسود' پاوه فرماندار پاوه: صبح امروز بدنبال نشت گاز یک ساختمان سه طبقه در نوسود پاوه تخریب شد هشت نفر دراین ساختمان بوده‌اند شش نفر آنها از زیر آوار بیرون آورده شده‌اند درمیان آنها یک مادر و دختر جان خود را از دست دادند خانه تیمی امنیتی دیگری توسط سربازان گمنام حضرت موسی منهدم شد .

ریزش ساختمان در کرمانشاه؛ مادر و کودکش جان باختندبر اثر ریزش یک ساختمان سه طبقه در کرمانشاه یک مادر و دختربچه جان خود را از دست دادند تلاش‌ها برای بیرون آوردن افراد احتمالی دیگر از زیر آوار ادامه دارد. بااین سیستم نظارتی فاسدشهرداری ونظام مهندسی حاکم بر عمران وساخت وساز کشور مادران وپدران وکودکان وهیچکس امنیت ندارد وکسی هم پاسخگویه جان این مادر وکودک نخواهد بود

ریزش ساختمان 4 طبقه در کرمانشاه/ تاکنون 2 نفر کشته و 6 نفر مصدوم شده‌اند- اخبار پزشکی - اخبار اجتماعی تسنیم | Tasnimریزش ساختمان ۳ طبقه در کرمانشاه با ۲ کشته سخنگوی سازمان اورژانس: ساختمانی ۴ طبقه در شهر «نوسود» کرمانشاه ریزش کرد که ۲ نفر بر اثر این حادثه فوت کرده‌اند حادثه تاکنون ۶ مصدوم داشته که چهار نفر از آن‌ها بدحال هستند سخنگوی سازمان اورژانس:علت ریزش ساختمان هنوز به طور دقیق مشخص نیست اما گفته می‌شود نشت گاز باعث این اتفاق شده است و انفجار باعث ریزش ساختمان شده است خانه تیمی امنیتی دیگری توسط سربازان گمنام حضرت موسی منهدم شد . سطر اول نوشتین 3 طبقه اما تو متن زدی 4 طبقه

اعدام در زاهدان، اقرار تحت شکنجه، محاکمه در دادگاه انقلابدوشنبه ۱۶ خرداد،۱۲ زندانی بلوچ در زندان_زاهدان به دار آویخته شدند.۱۷ خرداد هم یک زندانی بلوچ دیگر در زندان دستگرد اصفهان اعدام شد.اتهام ۶ نفر از این ۱۳ نفر قتل بوده و ۷ نفر دیگر قاچاق موادمخدر. گزارش از جواد متولی اطلاع_رسانی javadroshana مرگ بر نظام نكبت اسلامى 🤜🏻🤜🏻🤜🏻 iranhr اگر فقر و آسیب‌های ناشی از فقر و « گاندو». نکششون ، حکومت میکشه… لعنت به خامنه‌ای_جنایتکار

نابودی کلنی‌های زنبور عسل در سراسر جهان در پی آلودگی به یک ویروس کشندهاین ویروس در حالی زندگی زنبورهای عسل را بطور جدی به خطر انداخته که جمعیت زنبورها پیش از این نیز به دلیل تخریب زیستگاه‌های آنها، استفاده از آفت کش‌ها و تغییرات آب و هوایی بطور قابل توجهی کاهش یافته بود. این دیگه بسیار وحشتناکه!