رکورد پرش طول بانوان ایران پس از ۴۵ سال شکسته شد

03/06/1399 05:37 ب.ظ

ریحانه مبینی در جریان مسابقات جایزه بزرگ دوومیدانی که امروز(دوشنبه) در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب در حال برگزاری است، با ثبت رکورد ۶ متر و ۱۷ سانتی متر رکورد پرش طول ایران را بعد از ۴۵ سال شکست

ریحانه مبینی بعد از ۴۵ سال رکورد پرش طول بانوان ایران را شکست. رکورد این ماده پیش از این با پرشی به طول ۶،۱۴ متر متعلق به توران شادپور بود که مبینی آن را سه سانتی‌متر بهبود ببخشد. این رکورد شکنی پس از انجام تست دوپینگ ثبت خواهد شد.

رکورد این ماده پیش از این با پرشی به طول ۶،۱۴ متر متعلق به توران شادپور بود که مبینی آن را سه سانتی‌متر بهبود ببخشد. این رکورد شکنی پس از انجام تست دوپینگ ثبت خواهد شد.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

رکورد ابتلا به کرونا در کره جنوبی؛ بازگشت محدودیت‌ها | DW | 23.08.2020مقامات کره جنوبی از ثبت بالاترین میزان ابتلا شهروندان به ویروس کرونا طی شش ماه اخیر خبر می‌دهند و شهر۲۵ میلیونی سئول کانون شیوع بیماری معرفی می‌‌کنند. اعضای یک فرقه مسیحی از مقررات و محدودیت‌های دولتی سرپیچی می‌کنند.

۶ ماه پس از شیوع کرونا؛ سفر هوایی از ایران به کدام کشورهای جهان برقرار شد؟همزمان با نهایی شدن ضوابط بهداشتی سفرهای هوایی در دوران شیوع ویروس کرونا، پرواز از مبدا ۵ شهر ایران با مشارکت ۸ شرکت هواپیمایی ایرانی و خارجی به مقصد ۲۱ کشور جهان و بالعکس برقرار شده است.

گزارش ایران از جعبه سیاه هواپیمای اوکراینی: مسافران پس از شلیک موشک اول سالم بودندسازمان هواپیمایی ایران با انتشار گزارش بازخوانی جعبه سیاه هواپیمای ساقط شده اوکراینی اعلام کرد که تا ۱۹ ثانیه پس از برخورد موشک نخست، مسافران این پرواز از سلامت جسمانی برخوردار بوده‌اند .

رئیس سازمان هواپیمایی ایران: '۱۹ ثانیه پس از پرتاب موشک اول، سرنشینان هواپیمای اوکراین زنده بودند' - BBC News فارسیرییس سازمان هواپیمایی ایران نتایج بازخوانی جعبه سیاه هواپیمای سرنگون شده اوکراینی به دست سپاه پاسداران را اعلام کرده و گفته است جعبه سیاه داخل کابین هواپیما، 'تا ۱۹ ثانیه بعد از انفجار موشک اول، مکالمات داخل کابین را ضبط کرده اما پس از آن ارتباط قطع شده است.'

ناآرامی ها در پی شلیک پلیس به سیاه پوستی غیرمسلح درایالت ویسکانسینتیراندازی پلیس آمریکا، به سوی مردِغیرمسلح سیاه پوست در شهر کنوشای ایالت ویسکانسین در شب گذشته بار دیگر باعث ناآرامی در این ایالت شد جزئیات بیشتر🔽

معنای رئیس جمهور شدن بایدن برای ایران - BBC News فارسیحمله به توافق هسته‌ای ایران و شش قدرت جهانی یکی از محورهای شعارهای انتخاباتی دونالد ترامپ در رقابت‌های چهار سال پیش بود.