رونالدو در دبی؛ مردی که با تکنیکش و با جواهرات ملیونی‌اش نگاه‌ها را جذب کرد

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 60 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 27%
  • Publisher: 51%

رونالدو در دبی؛ مردی که با تکنیکش و با جواهرات ملیونی‌اش نگاه‌ها را جذب کرد العربية

ایران اخبار, ایران سرفصلها

درخشیده و توجه جهانیان را به خود جلب می‌کند، اشتباه می‌کنید، او در بیرون از مستطیل سبز هم به خوبی بلد است چگونه کاری کند که همه انگشت به دهان بگیرند و محو درخشش او باشند.

زندگی مجلل این ستاره فوتبال زبانزد همگان است. او در آخرین حضور خود در دبی از جواهرات‌آلاتی به قیمت حدود یک میلیون دلار استفاده کرده بود. روزنامه دیلی میل بریتانیا گزارش کرد که ساعت GM-Master Ice رونالدو ساخت شرکت Rolex است و در آن 30 قیراط الماس به کار رفته و حدود 545 هزار دلار قیمت دارد. حلقه نامزدی 70 هزار دلاری و انگشتری 285 هزار دلاری که الماس زرد بزرگی در خود داشت، بخش دیگری از جواهرآلات رونالدو در دبی بودند.با این حال، این جواهرآلات در مقایسه با درآمد رونالدو بسیار ناچیز است.

رونالدو هفته گذشته برای دریافت جایزه Dubai Global Soccer Awards و شرکت در چهاردهمین نشست ورزشی دبی به این شهر سفر کرد.این ستاره درخشان فوتبال که تا کنون 5 بار عنوان بهترین بازیکن فوتبال جهان را کسب کرده، علاقه زیادی به جمع‌آوری و استفاده از ساعت و جواهرآلات مجلل و گرانقیمت دارد و مجموعه قابل توجهی از ساعت‌های نایاب و لوکس جهان را در اختیار دارد.

رونالدو به همراه دوست دخترش و چهار فرزنشان هفته گذشته به دبی آمد تا جایزه Dubai Global Soccer Awards را دریافت کند. او در سخنانی از میزبانی قابل قبولی که از او، خانواده و تیمش، تیم ملی پرتغال و تیم یونتوس در دبی صورت گرفت تشکر کرد. او همچنین از شهر دبی و به شکل ویژه از کسانی که به او برای دریافت این جایزه رای داده بودند، تشکر کرد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ورزش در سال ۲۰۱۹: سالی که فوتبال زنان به معنای واقعی جهانی شدمرور حوادث مهم سال رویدادهای مهم ورزشی درسالی که در آن فوتبال زنان بیشتر از هر وقت دیگری با اقبال جهانی روبرو شد.
منبع: bbcpersiansport - 🏆 16. / 51 ادامه مطلب »

لبنان در میعاد با «یکشنبه مسئولیت پذیری»پیش بینی می‌شود تظاهرات روز یکشنبه 29 دسامبر تحت عنوان «یکشنبه مسئولیت پذیری » در پاسخ به فراخوان
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

«حوثی‌ها با موشک» مراسم رژه جدایی‌طلبان را در یمن هدف گرفتندیمن حدود ۵ سال است که دستخوش جنگ داخلی است
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تفتیان: گاهی با کپسول اکسیژن تمرین می‌کنم/ ارودی فرانسه در انتظار تائید شورای برون مرزی استدونده المپیکی ایران: گاهی با کپسول اکسیژن تمرین می‌کنم تفتیان: آلودگی هوا اذیت کننده است و برخی روزها با کپسول اکسیژن تمرین می‌کنم که این موضوع به سختی کار اضافه می‌کند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

حمله با چاقو به جشن حنوکا یهودیان در نیویورک؛ ۵ نفر زخمی شدندیک مظنون این حملات نیز توسط پلیس در منطقه هارلم نیویورک دستگیر شده است اما هنوز انگیزه او برای این حمله نامشخص است. مانيكا مانيكا هاو يو سلبريتينگ هانيكا
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

حمله مهاجمی با چاقو به خانه یک خاخام یهودی در نیویورک؛ دست‌کم پنج نفر زخمی شدندیک مهاجم، پنج نفر را در خانه یک خاخام یهودی حسیدی در نزدیکی نیویورک با حملات چاقو زخمی کرده و گریخته است. به گزارش رویترز، شورای روابط عمومی یهودیان ارتدکس در صفحه توئیتر خود اعلام کرد که هر پنج قرب اسرائیل غاصب دین موسی ع است. hsr
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »