روغن نباتی جهان: فعالیت با ۱۵ درصد ظرفیت تولید کارخانه

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 66 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 30%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ظرفیت نیروی انسانی روغن نباتی جهان به حدود ۵۰۰ کارگر می‌رسد ولی در حال حاضر حدود ۸۵ کارگر در این واحد مشغول کارند و این کارخانه با حداقل ظرفیت، فعالیت تولیدی دارد. زنجان اخبار_ایران کارگران جزییات بیشتر را اینجا بخوانید👇

منابع کارگری در کارخانه روغن نباتی جهان با اشاره به اینکه ظرفیت تولید کارخانه روغن نباتی جهان طی یک سال گذشته حدود ۱۰ درصد بوده می‌گویند: «به تازگی کارخانه با حدود ۱۵ درصد ظرفیت، فعالیت تولید خود را ادامه می‌دهد.»

به گفته کارگران، ظرفیت نیروی انسانی روغن جهان به حدود ۵۰۰ کارگر می‌رسد ولی در حال حاضر حدود ۸۵ کارگر در این واحد مشغول کارند: «از یکسال پیش که فعالیت کارخانه از سر گرفته شده، تقریبا هر ماه مواد اولیه برای تولید داریم. ولی از مجموع ۱۵ خط تولید کارخانه در حال حاضر فقط یک خط فعال است.»گفته‌اند: «در این واحد تولیدی حدود ۸۵ کارگر مشغول کارند که قبل از آغاز سال بیش از ۱۰۰ تن روغن تولید کرده‌اند. بعد از آن نیز در هر ماه حدود ۳۰ تا ۴۰ تن روغن با کیفیت تولید شده است.

کارگران شاغل در کارخانه روغن نباتی جهان می‌گویند به‌رغم بهبود وضعیت تولید در این واحد تولیدی، هنوز مطالبات مربوط به سال ۹۳ تا اسفند ۹۷ آنها تسویه نشده است. به گفته آنها حدود ۸۵ کارگر در این واحد تولیدی با سوابق بالای ۱۵ سال مشغول کارند که مطالبات مربوط به سال ۹۳ تا اسفند ۹۷ خود را دریافت نکرده‌اند: «سال‌ها با چالش کارگری روبرو بودیم اما از شهریورماه سال گذشته با تغییر مدیریت و تامین منابع مالی و تجهیز کارخانه، به مرور مطالبات جاری کارگران پرداخت شد.

فعالیت این کارخانه از ۱۶ فروردین ماه سال جاری آغاز شده محصولات این کارخانه روانه بازار مصرف شده است. مطالبات مزدی سال جاری کارگران، حقوق تا شهریورماه پرداخت شده و تنها حقوق مهرماه را طلبکاریم. کارگران روغن جهان از اعلام کارفرمای فعلی برای پرداخت مطالبات کارگران خبر داده و می گویند: «او وعده پرداخت همه مطالبات را در ماه‌های آینده داده است.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

موتور سه سیلندر ایرانی | DW | 19.10.2020شرکت‌ ایران خودرو فعالیت جدیدی را برای توسعه موتورهای سه سیلندر شروع کرده، اما کم و کیف این فعالیت که با کمک شرکت ماهله آلمان انجام شده است چیست؟
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

وزیر دفاع: ۹۰ درصد نیازهای دفاعی را در داخل کشور تولید می‌کنیمامیرسرتیپ «امیر حاتمی»، وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح یکشنبه شب در برنامه زنده تلویزیونی با اشاره به اینکه زمانی که در دفاع مقدس با تحریم مواجه شدیم راهبردی در پیش گرفتیم و اهمیت خود اتکایی را با توجه به عدم فروش سلاح دریافتیم، گفت: برای دفاع از تمامیت ارضی کشور باید خود اتکا باشیم و این فشار و تحریم‌هایی که آمریکایی‌ها طی سالیان متمادی اعمال کردند باعث حرکت ما شد به نحوی که امروز می‌توانیم ۹۰ درصد نیازهای دفاعی خود را در داخل کشور تولید و تأمین کنیم. چطور ۹۰٪ اسلحه نیاز داخلی را داخل میشه ساخت ولی نیازهای معمولی مردم را نمیشه ساخت؟ جنگ خمینی مقدس نبود! به بهانه جنگ، یک ملت رو فریب داد و به بند آخوند کشید. نزدیک یک میلیون مردم کشته شدن تا خمینی بتونه بگه جنگ نعمت است. پیمان_نوین RezaPahlaviIsOurShah مردحسابی۔۔شعار نده۔۔هفته قبل از قطعنامه نصف نیروی هوائی خوابیده بود۔۔چی پرت و پلا میگی!
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

کنگره آذربایجانی‌های جهان خواستار انسداد گذرگاه مرزی ایران با ارمنستان شدایران هر چی زوتر این کار را کند در غیر آن میلیون آذربایجانی در ایران خشمگین و قیام میکنند bozgoord001 🇹🇷🇦🇿🇹🇷🇦🇿
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

رکورد سرعت خودرو شکسته شدسریع‌ترین خودروی جهان چگونه به بیشترین حد سرعت دست‌ یافته است؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آغاز دور دوم مذاکرات هیات ایرانی و اوکراینی در تهرانهیئت اوکراینی با سفر به تهران مذاکرات خود با مسئولان ایرانی درباره سرنگونی هواپیمای اوکراینی با موشک پدافند ایران را آغاز کردند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اینفوگرافی| ارزش پاسپورت ایرانی در سال 2020 چقدر است؟قدرتمندترین پاسپورت در جهان متعلق به کشورهای آلمان، لوکزامبورگ، اسپانیا، کره جنوبی و نیوزیلند است که با آن می‌توان به 134 کشور بدون ویزا یا ویزای فرودگاهی سفر کرد. میانگین قدرت پاسپورت در جهان عدد 78 بوده (تعداد کشورهایی که نیاز به ویزا ندارند) و ایران با میانگین قدرت پاسپورت 38، 40 رتبه پایین‌تر است. از منابع اطلاعاتی معتبرتری استفاده کنید 134 کشور؟؟؟!!!🙄
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »