روسیه ۳۴ کودک بی‌سرپرست خانواده‌های داعشی را تحویل گرفت

19/04/2021 02:37:00 ب.ظ

روسیه ۳۴ کودک بی‌سرپرست خانواده‌های داعشی را تحویل گرفت جزئیات بیشتر🔽

کودکان, داعش

روسیه ۳۴ کودک بی‌سرپرست خانواده‌های داعش ی را تحویل گرفت جزئیات بیشتر🔽

تشکیلات خودگردان شمال و شرق سوریه روز یکشنبه ۳۴ کودک یتیم به جای مانده از والدین داعش ی کشته شده در جنگ سوریه را به نماینده رئیس جمهوری روسیه در امور دفاع از حقوق کودکان تحویل داد.

یک مقام تشکیلات خودگردان شمال و شرق سوریه به خبرگزاری فرانسه گفته که روسیه تا کنون ۱۶۹ کودک بی‌سرپرست متعلق به خانواده‌های داعشی را به این کشور بازگردانده و متعهد است که به این روند ادامه دهد.برآورد‌های موجود حاکیست، حدود دو هزار تبعه روسی در جریان جنگ گروه داعش در عراق و سوریه به این گروه پیوسته‌اند که بسیاری از آنها تا کنون کشته شده‌اند.

امیلی کونیگ؛ همسر جنگجوی کشته‌شده داعش سودای بازگشت به فرانسه داردتشکیلات خودگردان شمال و شرق سوریه از جامعه جهانی خواسته‌اند که اتباع خارجی حاضر در اردوگاه‌های مملو از جمعیت شمال شرقی سوریه را هر چه سریع‌تر به کشورهای خود برگردانند؛ درخواستی که با مخالفت برخی کشورهای غربی مواجه است.

ادامه مطلب: euronews فارسی »

بندگان خدا از زیر دست داعش در اومدن رفتن زیر دست روسیه خدا کمکتون کنه اما حسم میگه روس ها همشون رو جاسوس میکنن 🙏🙏🙏🙏🙏 تا نسل داعش آینده را بسازند.. رویایی دارم ، همچنان در حرف و در رویا سرپرستی کلیه بچه های بی سرپرست بعنوان بچه های خضر کی میتونم عملیش کنم و سازمان و بنیاد جهانی تشکیل بدم ، خدا داند فعلا رویاش رو میسازم زیباترین رویا

رایزنی روسیه و آمریکا در وین درباره احیای برجام و لغو تحریم‌های ایراننماینده روسیه در وین از دیدار و رایزنی دوجانبه هیئت این کشور با هیئت آمریکا در وین درباره احیای توافق هسته ای خبر داد.

اتحادیه اروپا و روسیه از پیشرفت چشمگیر مذاکرات وین خبر دادندجوزپ بورل مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا، روز دوشنبه 30 فروردین ضمن تاکید بر پیشرفت در مذاکرات وین Big lies

کاخ سفید: مرگ ناوالنی برای دولت روسیه پیامدهایی خواهد داشتسخنگوی کاخ سفید ضمن ابراز نگرانی از وضعیت سلامت الکسی ناوالنی تاکید کرد اگر برای وی اتفاقی بیافتد مسئول آن مسکو خواهد بود. - خبرگزاری آناتولی

اروپا و آمریکا نسبت به احتمال مرگ ناوالنی در زندان به روسیه هشدار دادندفرانسه و آلمان به همراه آمریکا نسبت به وضعیت سلامتی الکسی ناوالنی در زندان به روسیه هشدار دادند و همزمان کنشگران حامی این منتقد کرملین، خواستار برگزاری تظاهرات در تاریخ ۲۱ آوریل (یک اردیبهشت) ‌شدند. اتحادیه دخمه‌ای اروپا و محفل دموکرات‌های آمریکا که بیش از 6 ماه مشغول پاچه‌گیری رسانه‌ای از روسیه و فناوری درمانی‌اش در مورد «عدم موفقیت» واکسن‌‌های‌اش بودند چگونه اکنون از همان کشور و فناوری‌اش مطالبه تولید معجون «حیات جاودان» دارند؟ آن هم برای فردی خارج که از حوزه‌ مسئولیت‌شان!

پرزیدنت بایدن: رفتار روسیه با آلکسی ناوالنی ناعادلانه و نامناسب استصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. رفتار امریکا با جولیان آسانژ چطور است؟! رفتار بن سلمان با خاشقچي چطور بود؟؟؟ بیزار کننده است این هیچ کس!

این کودکان که بین سه تا چهارده سال سن دارند در شهر قامشلی به هیات روسی به ریاست «آنا کوزنتسوا»، نماینده رئیس جمهوری روسیه در امور دفاع از حقوق کودکان سپرده شدند تا ترتیبات انتقال آنها به روسیه انجام شود.به گزارش ایسنا، میخائیل اولیانوف نماینده روسیه در سازمان های بین المللی در وین در صفحه توییترش نوشت: هیئت های روسیه و آمریکا در وین رایزنی های دو جانبه مفیدی در زمینه مسائل مرتبط با لغو تحریم های آمریکا و بازگشت کامل ایران به پایبندی به تعهدات هسته اش در برجام انجام دادند.April 19, 2021 میخائیل اولیانوف نماینده روسیه، گفت: «ما می‌توانیم به راحتی شاهد ورود مذاكرات به مرحله آماده‌‎سازی برای متن توافق باشیم».سخنگوی کاخ سفید ضمن ابراز نگرانی از وضعیت سلامت الکسی ناوالنی تاکید کرد اگر برای وی اتفاقی بیافتد مسئول آن مسکو خواهد بود.

یک مقام تشکیلات خودگردان شمال و شرق سوریه به خبرگزاری فرانسه گفته که روسیه تا کنون ۱۶۹ کودک بی‌سرپرست متعلق به خانواده‌های داعشی را به این کشور بازگردانده و متعهد است که به این روند ادامه دهد. برآورد‌های موجود حاکیست، حدود دو هزار تبعه روسی در جریان جنگ گروه داعش در عراق و سوریه به این گروه پیوسته‌اند که بسیاری از آنها تا کنون کشته شده‌اند. اولیانوف در ادامه مطرح کرد: هنوز با راهکارهای عملی فاصله داریم اما از اظهارات کلی به توافق بر سر گام هایی به سمت هدف اصلی رسیده ایم. امیلی کونیگ؛ همسر جنگجوی کشته‌شده داعش سودای بازگشت به فرانسه دارد تشکیلات خودگردان شمال و شرق سوریه از جامعه جهانی خواسته‌اند که اتباع خارجی حاضر در اردوگاه‌های مملو از جمعیت شمال شرقی سوریه را هر چه سریع‌تر به کشورهای خود برگردانند؛ درخواستی که با مخالفت برخی کشورهای غربی مواجه است.کارشناسان این هفته در حال تدوین پیشنهادهای نهایی خود هستند این درحالی است که نماینده روسیه رسیدن به راه حل در کوتاه مدت را ناممکن دانسته است. هم‌رسانی این مطلب: . نمایندگان آمریکا نیز در طول مذاکرات اعضای کمیسیون مشترک برجام در وین حضور داشتند اما تا کنون هیچ مذاکره مستقیم و غیر مستقیمی میان ایران و آمریکا در وین انجام نشده است.