روسیه: یک کشته و ۲۷ مفقود در میان خدمه رزمناو غرق‌شده مسکوا

  • 📰 RadioFarda_
  • ⏱ Reading Time:
  • 27 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وزارت دفاع روسیه یک هفته پس از غرق شدن رزمناو مسکوا در دریای سیاه اعلام کرد که در این رخداد یک نفر کشته و ۲۷ نفر نیز مفقود شده‌اند.

خبرگزاری روسی اینترفکس بر اساس اطلاعیه این وزارتخانه گزارش داد که ۳۹۶ خدمه دیگر این رزمناو به کشتی‌های دیگر ناوگان روسیه در دریای سیاه منتقل شدند.

از زمان غرق شدن کشتی مسکوا گزارش‌هایی به نقل از بستگان خدمه این کشتی درباره کشته‌ها و مفقودان حادثه منتشر شده است.روسیه روز ۲۶ فروردین تایید کرد که مسکوا غرق شده و علت آن را آتش‌سوزی و انفجار در انبار مهمات آن عنوان کرد. اما اوکراین و ایالات متحده می‌گویند که رزمناو مسکو هدف یک فروند موشک نپتون اوکراینی قرار گرفت و روز بعد از آن نیز غرق شد.

یک مقام ارشد پنتاگون هفته گذشته غرق شدن مسکوا را «ضربه‌ای بزرگ» به کرملین توصیف کرد و گفت که این رخداد تلفاتی هم داشته، اما دشوار بتوان گفت که تعداد تلفات چقدر بوده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

سلام بغیر از جسم آن بیش از پانصد نفر که هنوز ساکن ناو هستند در قعر دریان و روحشان در بند و زنجیر آتشین جهنم

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 13. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سرمایه‌گذاری ۱۰ میلیارد دلاری در یک میدان گازی؛ «یک چهارم» گازی مصرفی ترکیه تامین می‌شودتولید سالانه گاز از میدان ساکاریا معادل دو برابر حجم گازی خواهد بود که ایران به ترکیه صادر می‌کند. قرارداد ۲۵ ساله فروش گاز ایران به ترکیه تا سه سال دیگر به اتمام می‌رسد.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

سازمان جهانی بهداشت: بیش از یک میلیون کودک در آفریقا در برابر مالاریا واکسینه شدندسازمان جهانی بهداشت (WHO) از واکسیناسیون بیش از یک میلیون کودک در برابر مالاریا در قاره آفریقا خبر داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آتش‌سوزی در ساختمان تحقیقاتی هوافضای روسیهبر اثر آتش‌سوزی در ساختمان موسسه تحقیقات نیروهای دفاع هوافضای روسیه 5 نفر جان باختند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

نانسی پلوسی در دیدار با نخست وزیر اوکراین: اقدامات روسیه مغایر «رفتار متمدنانه بشری» استنانسی پلوسی در دیدار با نخست وزیر اوکراین: اقدامات روسیه مغایر «رفتار متمدنانه بشری» است خانم پلوسی در ادامه اقدامات روسیه در اوکراین را «خارج از دایره رفتار متمدنانه بشری و وحشتناک» خواند و گفت که کلام از توصیف آن ناتوان است. ⬇️ بیشتر بخوانید: 🌄 دختر ۱۸سالهٔ فلسطینی که دانش آموز دبیرستان بود،هفتهٔ گذشته در حین هجوم نیروهای تروریست صهیونی به جِنین،توسط صهیونیستها مورد اصابت گلوله قرار میگیره و زخمی میشه. نه مسلح بودنه حرکت خشونت آمیزی کرده بود.فقط داشت میرفت خونه. دیروز تو بیمارستان جان داد و شهید شد😢💔 🌄 کل دنیا شد اکراین... اما واسه افغانستان وا رسید ... جنایات بیشمار آمریکا در افغانستان حالاحالاها ادامه خواهد داشت 👤 MaryamSharifi 🇮🇷به کانال توییترـمقاومت بپیوندید: 🌄 این زائر از شهرستان زرند نام فرزندان دوقلوی خودشان را قاسم و ابومهدی گذاشته اند ... آری کودکانمان را به نامشان کردیم که هرگاه نام فرزندانمان را صدا می زنیم بدانیم آرامش و امنیتشان از گذرگاه خون کدام شهید است... 👤 توییترـمقاومت بپیوندید:
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

اوکراین: روسیه روز پنج‌شنبه ۴۲ روستا در منطقه دونتسک را تصرف کرددستیار رئیس ستاد مشترک اوکراین اعلام کرد که نیروهای روسی روز پنج‌شنبه ۴۲ روستا را در منطقه شرقی دونتسک تصرف کردند، اما اوکراین احتمالا بتواند آنها را پس بگیرد. Ukraine will be a swamp for Putin
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

اوکراین: 208 کودک در حملات روسیه کشته شده‌انددر حملات روسیه به اوکراین تاکنون 208 کودک کشته و 376 کودک دیگر زخمی شده‌اند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »