روسیه: به تهدیدهای ناتو پاسخ می‌دهیم

05/12/2019 07:45:00 ب.ظ

روسیه: به تهدیدهای ناتو پاسخ می‌دهیم

براتیسلاوا, روسیه

روسیه : به تهدیدهای ناتو پاسخ می‌دهیم

وزیر امور خارجه روسیه اعلام کرد این کشور می‌داند گه چگونه به سلطه‌گرایی و تهدیدهای ناتو در سطح جهان پاسخ دهد. - خبرگزاری آ ناتو لی

05.12.2019براتیسلاوا/ خبرگزاری آناتولیسرگئی لاوروف، وزیر امور خارجه روسیه که برای شرکت در بیست و ششمین اجلاس وزیران خارجه سازمان امنیت و همکاری در اروپا به براتیسلاوا، پایتخت اسلوواکی رفته در جمع خبرنگاران گفت: ناتو در تلاش برای ایجاد سلطه بر جهان است.

وزیر امور خارجه روسیه در ادامه تاکید کرد: ما نیز می‌دانیم که چگونه بدون ورود به رقابت تسلیحاتی با تامین امنیت خود به تهدیدات ناتو پاسخ دهیم.لاوروف در این کنفرانس خبری همچنین تصریح کرد:«ناتو خود را منبع مشروعیت می‌داند و می‌خواهد همه را متقاعد کند که تنها این سازمان می‌تواند چنین نقشی داشته باشد. ناتو قصد احداث زیرساخت‌های نظامی در نزدیکی روسیه را دارد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

اعتراض‌های گسترده و سرکوب شدید در ایران؛ شورای هماهنگی تشکل‌های صنفی فرهنگیان دعوت به اعتصاب کرد

صدا و سیمای جمهوری اسلامی می‌گوید در اعتراضات یک هفته گذشته تاکنون و بر اساس آمار غیررسمی دست‌کم ۴۱ نفر جان خود را از دست داده‌اند. ادامه مطلب >>

پرزیدنت ترامپ دستاورد سفرش به اجلاس ناتو را «عظیم» خواند؛ واکنش به روند استیضاح🔺 پرزیدنت ترامپ دستاورد سفرش به اجلاس ناتو را «عظیم» خواند؛ واکنش به روند استیضاح ⚡️رئیس جمهوری آمریکاگفت سفر او برای شرکت در اجلاس پیمان آتلانتیک شمالی، ناتو ، دستاوردهای عظیمی داشت و هیچ رئیس جمهوری تاکنون در این مدت کوتاه، این همه دستاورد نداشته است هنوز هاله نور ندیده؟ بله یکی از دستاوردهای بزرگش مسخره شدن توسط سران کشورها بود Our dear president we are extremely proud of you. Please let us know how can we help in your reelection

ترامپ: ترکیه به عنوان عضو ناتو خوب عمل کرده استترامپ: ترکیه به عنوان عضو ناتو خوب عمل کرده است

اخطار به کاندیداها: پرداختن به مسائل قومی و تقسیمات کشوری ممنوع

هفت سال حبس به خاطر گل دادن به مردم در مترو | DW | 05.12.2019هفت فعال مدنی که دو تن از آنان در مترو به مردم گل داده بودند مجموعا به ۲۹ سال حبس محکوم شدند. ندا_ناجی، فعال مدنی نیز به پنج سال و شش ماه زندان محکوم شد. خبرگزاری رکنا نیز خبر از حکم اعدام برای یک فعال تلگرامی داده است.

واکنش تند ظریف به نامه ادعایی تروئیکای اروپا به سازمان مللواکنش تند ظریف به نامه ادعایی تروئیکای اروپا به سازمان ملل وزیر امورخارجه ایران نامه تروئیکای اروپا به سازمان ملل علیه ایران را دروغی باطل از سوی این کشورها برای پوشاندن بی کفایتی بدبختانه آنها در اجرای تعهداتشان ذیل برجام دانست. استفساریه معلمان حق التدریس چی شد نمایندگان مجلس بی حال وسران مملکتی؟؟؟؟؟

روز اول گردهمایی سران ناتو در لندن؛ پرزیدنت ترامپ: به طور کامل از معترضان در ایران که به دنبال آزادی هستند حمایت می‌کنیمدونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در حاشیه گردهمایی سران کشورهای عضو ناتو که در لندن برگزار می‌شود، دیدارهایی داشت و در جریان آن چند بار به موضوع معترضان ایران و حمایت آمریکا از مردم ایران اشاره کرد. پر ترامپ اخم نکن...دلم_میگیره 🖤 realDonaldTrump خوبی؟؟ حاجی چرا چرت میگی؟ گفت کامنتی ندارم ولی جواب -نه - هستش. یعنی حمایت نمیکنه که البته بسیار جای خرسندی داره که انگلیس و امریکا دخالت نکنن ایشالا شر روسیه و چین هم از سرمون کم بشه

وزیر امور خارجه روسیه اعلام کرد این کشور می‌داند گه چگونه به سلطه‌گرایی و تهدیدهای ناتو در سطح جهان پاسخ دهد.نظرات بیشتر آذر ۱۴, ۱۳۹۸ نامه سه کشور اروپایی به دبیرکل سازمان ملل: برنامه موشکی ایران «متناقض» با قطعنامه سازمان ملل است فرانسه، آلمان و بریتانیا می گویند که «توسعه موشک‌های بالیستیک با توانایی حمل کلاهک هسته‌ای توسط ایران» با قطعنامه سازمان ملل که از تهران می‌خواهد چنین اقدامی انجام ندهد، متناقض است.04.شکرالله حسن بیگی، معاون سیاسی و اجتماعی استانداری تهران با بیان اینکه ورود داوطلبان به مسائل قومی قبیله‌ای و تقسیمات کشوری در تبلیغات انتخاباتی ممنوع است گفته: «افراد برای رای گرفتن از مردم نباید به هر شیوه‌ای متوسل شوند.

05.12. در این نامه همچنین به تصاویری از آزمایش «موشک بالستیک شهاب-۳ با برد متوسط » اشاره شده و آمده است که موشک شهاب-٣ مجهز به سامانه کنترل فناوری موشکی است و از لحاظ فنی می‌تواند برای «حمل و پرتاب کلاهک هسته‌ای» به کار رود.2019 براتیسلاوا/ خبرگزاری آناتولی سرگئی لاوروف، وزیر امور خارجه روسیه که برای شرکت در بیست و ششمین اجلاس وزیران خارجه سازمان امنیت و همکاری در اروپا به براتیسلاوا، پایتخت اسلوواکی رفته در جمع خبرنگاران گفت: ناتو در تلاش برای ایجاد سلطه بر جهان است.. وزیر امور خارجه روسیه در ادامه تاکید کرد: ما نیز می‌دانیم که چگونه بدون ورود به رقابت تسلیحاتی با تامین امنیت خود به تهدیدات ناتو پاسخ دهیم. در نامه این کشورهای اروپایی آمده است که «فرانسه ، آلمان و بریتانیا یک بار دیگر بر این جمع بندی خود تاکید می کنند که توسعه موشک‌های بالستیک ایران با قابلیت هسته‌ای و فناوری‌های مرتبط با آن، مغایر با فعالیت‌های موشکی است که در قطعنامه شورای امنیت به آن اشاره شده است. لاوروف در این کنفرانس خبری همچنین تصریح کرد: «ناتو خود را منبع مشروعیت می‌داند و می‌خواهد همه را متقاعد کند که تنها این سازمان می‌تواند چنین نقشی داشته باشد. یازدهمین دوره انتخابات مجلس ایران در دوم آذر ماه امسال برگزار می شود.

ناتو قصد احداث زیرساخت‌های نظامی در نزدیکی روسیه را دارد.» در نامه این سه کشور اروپایی به ۴ مورد اشاره شده که فعالیت‌‌های موشکی ایران با قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل در سال ۲۰۱۵ مغایرت دارد. ناتو به دنبال آن است که بر اروپا، آتلانتیک، منطقه خاورمیانه و سراسر جهان تسلط یافته و با برهم زدن تعادل روسیه و چین تمامی رقبای خود را حذف کند.'' . بورکان یک «موشک بالستیک میان برد با سوخت مایع که حدود ۱۳۰۰ کیلومتر برد داشته است.