روسیه یک بیمارستان در ادلب را هدف قرار داد

26/01/2020 09:42:00 ب.ظ

#روسیه یک #بیمارستان در #ادلب را هدف قرار داد

روسیه, بیمارستان

روسیه یک بیمارستان در ادلب را هدف قرار داد

جنگده‌های روسی بیمارستان ایمان در روستای سرجه در منطقه کاهش تنش در ادلب را هدف قرار دادند. - خبرگزاری آناتولی

26.01.2020ادلب/خبرگزاری آناتولیدر ادامه حملات هوایی رژیم بشار اسد و جنگنده های روسیه در منطقه کاهش تنش در ادلب سوریه٬ ظهر امروز جنگده های روسی یک بیمارستان را در این منطقه هدف قرار دادند.به گفته مسئولان نهاد مدنی «کلاه‌سفیدها»، هواپیماهای جنگی روسی ظهر امروز بیمارستان ایمان در روستای سرجه در منطقه کاهش تنش در ادلب را هدف قرار داده اند. این بیمارستان به حدود 50 هزار غیرنظامی خدمات درمانی ارائه می کرد.

جنگنده های رژیم اسد نیز حملات هوایی بسیاری به روستاهای کفرروما، کفر باتیح، سمکه، تل کرسیان و رییان واقع در جنوب ادلب انجام دادند. جنگنده روسی نیز روستاهای دادیه، سرس، ماردیبسه، زیتان، هلسا و شهرستانهای معره النعمان و سراقب در ادلب را بمباران کردند.گفتنی است حملات رژیم اسد و روسیه به ادلب از اول ماه نوامبر سال گذشته تاکنون باعث موج مهاجرت مردم این منطقه و تکمیل ظرفیت اردوگاه‌ها شده‌ است. آنها برای دستیابی به کمک‌های بشردوستانه راهی مرز ترکیه و مناطق عملیاتی سپر فرات شده‌اند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

اختصاصی| بازدید میدانی وزیر کشور از مناطق آسیب‌دیده حوادث تروریستی زاهدان+ فیلم- اخبار سیستان و بلوچستان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

بیشرف روسیه

رژیم اسد 2 روستای دیگر در حومه ادلب را تصرف کردتصرف کرد؟؟ توی خاک خودش؟ بعد شما دقیقا در شمال سوریه دارید چیکار می‌کنید؟

رژیم اسد 3 منطقه دیگر در ادلب را به تصرف خود درآوردنیروهای رژیم اسد روستاهای «تل منیس»٬ «معرشمشه» و «الغدفه» در استان ادلب واقع در شمال سوریه را به تصرف خود درآوردند. - خبرگزاری آناتولی

سه غیرنظامی در حمله رژیم اسد به ادلب کشته شدند

دموکرات‌ها در سنا: ترامپ را برکنار کنید وگرنه باز خیانت می‌کندآدام شیف، نماینده مجلس نمایندگان در محاکمه استیضاح ترامپ در سنا گفت که صدور حکم گناهکار بودن ترامپ در سنا می تواند آنچه را او «تهدید قریب‌الوقوع» ناشی از انگیزه‌های غیرقانونی ترامپ نامید مهار کند. کف گیرشون به ته دیگ خورده 😃😃 خیانت به دموکرات ها عین خدمته😄 ترامپ_تروریست باید برکنار شود

سفارت ایران در چین: به صورت لحظه‌ای شیوع ویروس و وضعیت ایرانیان را رصد می‌کنیمبا گسترش شیوع ویروس کرونا در چین و مشاهده مواردی از مبتلایان به این ویروس در برخی کشورهای دیگر از جمله در اروپا و آمریکا، تمهیدات شدید و جدی‌تری از سوی دولت چین برای مهار این بیماری اتخاذ شده است در عین حال دیگر کشورهای جهان نیز تمهیدات خاص خود را برای جلوگیری از ورود احتمالی مبتلایان به این ویروس به مرزهای خود در نظر گرفته‌اند که ایران نیز از این جمله است.

ظریف: فردی که به اشتباه هواپیمای اوکراینی را هدف قرار داد، در زندان استظریف: واشنگتن تاکنون هرگز به‌طور رسمی برای هدف قرار دادن هواپیمای مسافربری ایران در ۳۲ سال پیش عذرخواهی نکرده است. حتی افسر آمریکایی مسئول این حمله مدال گرفت اما فردی که در ایران به اشتباه هواپیمای_اوکراینی را هدف قرار داد، اکنون در زندان است فکر کردم به خاطر بازنشستگیش مدال گرفت تازه اونم تقصیر ما بود که چرا اجازه دادن پرواز کنه اخر که مذاکره میکنین هر حرفی هم میزنین الان کصشری بیش نیست یعنی ی روزه کاملو داشتی درپغ میگفتی

جنگده‌های روسی بیمارستان ایمان در روستای سرجه در منطقه کاهش تنش در ادلب را هدف قرار دادند.نیروهای رژیم بشار اسد کنترل روستاهای «معرشمارین» و «دیر شرقی» در جنوب استان ادلب واقع در شمال سوریه را به دست گرفتند.نیروهای رژیم اسد روستاهای «تل منیس»٬ «معرشمشه» و «الغدفه» در استان ادلب واقع در شمال سوریه را به تصرف خود درآوردند.بر اثر حملات هوایی رژیم اسد و حامیانش به مناطق کاهش تنش در ادلب از ساعات اولیه بامداد تاکنون 3 غیرنظامی کشته شده اند.

26.01.01.2020 ادلب/خبرگزاری آناتولی در ادامه حملات هوایی رژیم بشار اسد و جنگنده های روسیه در منطقه کاهش تنش در ادلب سوریه٬ ظهر امروز جنگده های روسی یک بیمارستان را در این منطقه هدف قرار دادند.2020 ادلب/خبرگزاری آناتولی نیروهای رژیم بشار اسد و گروه‌های تحت حمایت ایران با پشتیبانی هوایی روسیه روستاهای «تل منیس»٬ «معرشمشه» و «الغدفه» در مناطق جنوبی استان ادلب در شمال سوریه را که تحت کنترل مخالفان سوری بود تصرف کردند. به گفته مسئولان نهاد مدنی «کلاه‌سفیدها»، هواپیماهای جنگی روسی ظهر امروز بیمارستان ایمان در روستای سرجه در منطقه کاهش تنش در ادلب را هدف قرار داده اند. بدین ترتیب نیروهای رژیم اسد تا شهرستان معره النعمان در جنوب ادلب 3 کیلومتر دیگر فاصله دارند. این بیمارستان به حدود 50 هزار غیرنظامی خدمات درمانی ارائه می کرد. به گفته مسئولان نهاد مدنی «کلاه‌سفیدها»، بر اثر حملات اخیر سه عضو یک خانواده از جمله دو کودک و یک زن در روستای شینان جان باخته اند.

جنگنده های رژیم اسد نیز حملات هوایی بسیاری به روستاهای کفرروما، کفر باتیح، سمکه، تل کرسیان و رییان واقع در جنوب ادلب انجام دادند. درگیری های شدیدی هم اکنون در این منطقه در جریان است. این در حالی است که رژیم اسد در نظر دارد با پشتیبانی هوایی روسیه مناطقی از حلب را نیز تصرف کند. جنگنده روسی نیز روستاهای دادیه، سرس، ماردیبسه، زیتان، هلسا و شهرستانهای معره النعمان و سراقب در ادلب را بمباران کردند. گفتنی است حملات رژیم اسد و روسیه به ادلب از اول ماه نوامبر سال گذشته تاکنون باعث موج مهاجرت مردم این منطقه و تکمیل ظرفیت اردوگاه‌ها شده‌ است. آنان تلاش می کنند در منطقه راشیدین در جنوب حلب و مناطق دیگری در شمال غرب آن نفوذ کنند. آنها برای دستیابی به کمک‌های بشردوستانه راهی مرز ترکیه و مناطق عملیاتی سپر فرات شده‌اند. منابع مخالفان سوری از کشته شدن شمار قابل توجهی از نیروهای رژیم اسد گزارش داده اند. حدود 450 هزار غیرنظامی در جوب و جنوب شرقی ادلب و غرب و جنوب استان حلب سوریه از ماه نوامبر 2019 تاکنون به دلیل ادامه حملات نیروهای رژیم و روسیه وادار به ترک خانه‌های خود شده اند. منابعی از مخالفان سوری از کشته شدن شمار قابل توجهی از نیروهای رژیم اسد گزارش داده اند.01 دقیقه روز 12 ژانویه آغاز خواهد شد اما رژیم اسد و گروه‌های تروریستی خارجی مورد حمایت حملات خود را ادامه داده اند.

مقامات روسیه گفته اند که آتش‌بس در منطقه کاهش تنش ادلب در سوریه از ساعت 00.01 دقیقه روز 12 ژانویه آغاز خواهد شد اما رژیم اسد و گروه‌های مورد حمایت ایران حملات خود را ادامه داده اند. آنها برای دستیابی به کمک‌های بشردوستانه راهی مرز ترکیه و مناطق عملیاتی سپر فرات شده‌اند. حدود 450 هزار غیرنظامی در جوب و جنوب شرقی ادلب و غرب و جنوب استان حلب سوریه از ماه نوامبر 2019 تاکنون به دلیل ادامه حملات نیروهای رژیم و روسیه وادار به ترک خانه‌های خود شده اند. رجب طیب اردوغان و ولادیمیر پوتین روسای جمهور ترکیه و روسیه در تاریخ هشتم ژانویه طرف‌های درگیر در سوریه و لیبی برای آتش‌بس فراخواندند که ازساعت 00.01 دقیقه 12 ژانویه آغاز شد. مقامات روسیه گفته اند که آتش‌بس در منطقه کاهش تنش ادلب در سوریه از ساعت 00. ادلب و حومه آن که در کنترل مخالفان رژیم اسد قرار دارد، در نشست 5-4 مه سال 2017 در آستانه (نورسلطان) جزو مناطق کاهش تنش اعلام شده، اما حملات رژیم اسد و روسیه به این منطقه ادامه دارد. رجب طیب اردوغان و ولادیمیر پوتین روسای جمهور ترکیه و روسیه در تاریخ هشتم ژانویه طرف‌های درگیر در سوریه و لیبی برای آتش‌بس فراخواندند که ازساعت 00. همچنین ظرف یک سال اخیر حدود 1.

از زمان امضای توافق سوچی میان ترکیه و روسیه در 17 سپتامبر 2018 تاکنون بیش از 1600 غیرنظامی کشته شده اند. رجب طیب اردوغان و ولادیمیر پوتین روسای جمهور ترکیه و روسیه در تاریخ هشتم ژانویه طرف‌های درگیر در سوریه و لیبی برای آتش‌بس فراخواندند که ازساعت 00. همچنین ظرف یک سال اخیر حدود 1.3 میلیون سوری به دلیل این حملات به مناطق نسبتا امن‌تر به‌ویژه مرز این کشور با ترکیه مهاجرت کرده اند. ادلب و حومه آن که در کنترل مخالفان رژیم اسد قرار دارد، در نشست 5-4 مه سال 2017 در آستانه (نورسلطان) جزو مناطق کاهش تنش اعلام شده، اما حملات رژیم اسد و روسیه به این منطقه ادامه دارد. از زمان امضای توافق سوچی میان ترکیه و روسیه در 17 سپتامبر 2018 تاکنون بیش از 1600 غیرنظامی کشته شده اند. .