روسیه در تعداد مبتلایان از چین پیشی گرفت

27/04/2020 07:50:00 ب.ظ

تعداد کل موارد قطعی ابتلا به کرونا در روسیه امروز (دوشنبه) از مرز ۸۷ هزار نفر گذشت و از چین که مرکز شیوع این ویروس کرونا در سراسر جهان بوده است، پیشی گرفت.

روسیه در تعداد مبتلایان از چین پیشی گرفت تعداد کل موارد قطعی ابتلا به کرونا در روسیه امروز (دوشنبه) از مرز ۸۷ هزار نفر گذشت و از چین که مرکز شیوع این ویروس کرونا در سراسر جهان بوده است، پیشی گرفت

تعداد کل موارد قطعی ابتلا به کرونا در روسیه امروز (دوشنبه) از مرز ۸۷ هزار نفر گذشت و از چین که مرکز شیوع این ویروس کرونا در سراسر جهان بوده است، پیشی گرفت.

در چند روز اخیر فشارها بر روی دولت روسیه برلی کاهش محدودیت‌های قرنطینه و افزایش فعالیت‌های مشاغل برای کمک به اقتصاد کشور افزایش یافته است.روسیه از تاریخ ۲۵ مارس طبق اعلام ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری این کشور قرنطینه شده است و اکثر اماکن عمومی تعطیل شده و فعالیت‌های شغلی نیز به حالت تعلیق درآمده‌اند. این اقدامات پیشگیرانه و قرنطینه در کشور قرار است در تاریخ ۳۰ آوریل به پایان برسد. این در حالی است که پوتین هنوز اعلام نکرده است که قصد دارد قرنطینه را تمدید کند یا خیر.

میخائیل میشوشین، نخست وزیر روسیه از دولت خواسته بود تا اقدام به کاهش برخی از محدودیت‌ها در بازگشایی مجدد مشاغل کند. بسیاری از شرکت‌های روسیه هشدار داده‌اند که در صورت تمدید قرنطینه در کشور با ورشکستگی روبرو خواهند شد و هزاران نفر نیز شغلشان را از دست خواهند داد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

دیدگاه: بمباران اقلیم کردستان توسط جمهوری اسلامی گفت‌وگو با عبدالله مهتدی

حمله نظامی جمهوری اسلامی به اقلیم کردستان و بمباران آن مناطق زمانی انجام شده است که ایرانیان فراگیرترین اعتراضات مردمی تاریخشان را رقم می‌زنند. این حملات تا بعدازظهر امروز دست کم ۱۷ کشته برجا گذاشته ا ادامه مطلب >>

خدا روشکر نسل کمونیست ها ریشه کن بشه

با افزایش ناگهانی موارد ابتلا به «کووید-۱۹»، روسیه در شمار مبتلایان از چین پیشی گرفتبا افزایش ناگهانی موارد ابتلا به «کووید-۱۹»، روسیه در شمار مبتلایان از چین پیشی گرفت این در حالی است که آمار رسمی کشورهایی مانند چین، روسیه، و ایران قابل راستی‌آزمایی توسط کارشناسان مستقل نیست و نمی‌تواند معتبر و نهایی تلقی شود. یانکی های احمق😏 از سه حکومت دروغگو و دیکتاتور انتظار ارائه آمار واقعی نداشته باشید ،تو ایران درز آمار مرگ و میر کرونا توسط کادر درمانی جرمه . یعنی امریکا اِند روراستیه عجب خنگولی هستی تووووو

استفتائاتی از آیت‌الله بهجت درباره خوردن دارو و استفاده از آلات موسیقی در روزه‌داریپاسخ‌های مرحوم آیت‌الله العظمی بهجت، به استفتائاتی درباره خوردن دارویی که جنبه غذایی ندارد و همچنین سوالاتی درباره استفاده از آلات موسیقی و لوازم آرایشی و بهداشتی را هنگام روزه‌داری مرور می‌کنیم. عجب!

بیش از ۱۲هزار زندانی از بیم شیوع کرونا در افغانستان آزاد می‌شونداشرف غنی پیش از این نیز فرمان رهایی حدود ۹ هزار زندانی را به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در زندان‌های افغانستان صادر کرده بود.

کرونا در جهان؛ شمار جان‌باختگان کرونا در اروپا از ۱۲۰ هزار نفر گذشتبیش از ۲ میلیون و ۸۳۳ هزار نفر در سراسر جهان به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند. از این تعداد ۱۹۷ هزار و ۳۵۴ نفر جان خود را از دست داده‌اند. براساس آمار اطلاعات بهداشت جهانی ۸۶۷ هزار مورد تا کنون به ثبت نرسیده که با مجموع این ۲۰۰ هزار نفر و تعداد کسانی که به طور غیر رسمی ثبت شده اند وارد مرحله جدیدتری می شویم

گزارش رویترز از یک هفته پرآشوب در بازار نفت خام و مصائبی که در راه استگزارش رویترز از یک هفته پرآشوب در بازار نفت خام و مصائبی که در راه است نایب رئیس انجمن مستقل نفت آمریکا، می‌گوید: «آن چه آن روز برای قراردادهای [آینده فروش نفت] اتفاق افتاد، نشانه این است که اوضاع، پیش از آن چه که انتظار داشتیم، به وخامت گراییده است.» جمهوری اسلامی باید از بنیاد نابود شود اگر نشود جهان را به نابودی میکشاند

بیست تروریست پ.ک.ک در منطقه عملیات چشمه صلح از پای درآمدندوزارت دفاع ملی ترکیه اعلام کرد، یگان‌های کشور 20 تروریست پ.ک.ک/ی.پ.گ که قصد نفوذ به منطقه عملیات چشمه صلح داشتند را از پای درآوردند. - خبرگزاری آناتولی

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری رویترز،  روسیه امروز (دوشنبه) با افزایش شمار مبتلایان و فراتر رفتن تعداد کل موارد قطعی ابتلا به کرونا از مرز ۸۷ هزار نفر در کشور، از چین که مرکز شیوع این ویروس کرونا در سراسر جهان بوده است، پیشی گرفت.اردیبهشت ۰۸, ۱۳۹۹ شمار مبتلایان به کرونا در جهان از سه میلیون نفر گذشت براساس آخرین آمار، شمار مبتلایان به کرونا در جهان از سه میلیون نفر گذشت و تا کنون بیش از ۲۰۷هزار نفر نیز جان خود را به دلیل ابتلا به کووید ۱۹ از دست داده‌اند.که جنبه غذایی ندارند در ماه مبارک رمضان چیست؟ و همچنین استفاده از آلات موسیقی لوازم آرایشی و بهداشتی در هنگام روزه‌داری چه حکمی دارد؟ در اینجا مروری بر برخی از استفائات درباره مبطلات روزه و پاسخ‌های آیت‌الله بهجت به سوال‌های مطرح شده در این زمینه، داریم.در حال حاضر بیش از ۴۰ هزار زندانی در زندان‌های سراسر افغانستان به سر می‌برند و با توجه به گسترش روزانه‌ی ابتلا به کرونا در این کشور، شیوع کرونا در زندان‌ها از نگرانی‌های جدی دولت کابل به شمار می‌رود.

در چند روز اخیر فشارها بر روی دولت روسیه برلی کاهش محدودیت‌های قرنطینه و افزایش فعالیت‌های مشاغل برای کمک به اقتصاد کشور افزایش یافته است. روسیه از تاریخ ۲۵ مارس طبق اعلام ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری این کشور قرنطینه شده است و اکثر اماکن عمومی تعطیل شده و فعالیت‌های شغلی نیز به حالت تعلیق درآمده‌اند. در این رابطه فرانسه قرار است طرح کاهش محدودیت ها در این کشور را اعلام کند و دولت المان نیز در نظر دارد تا با دقت اقدام به کاهش محدودیت ها کنند. این اقدامات پیشگیرانه و قرنطینه در کشور قرار است در تاریخ ۳۰ آوریل به پایان برسد. - استفاده از آلات موسیقى که با دهان کار مى‌کنند (مثل ساز)، در حال روزه چه حکمى دارد؟ پاسخ: در صورتى که آن وسیله به واسطه آب دهان خیس شود و پس از بیرون آوردن دوباره در دهان قرار گیرد، خیسى آن نباید فرو داده شود وگرنه روزه باطل مى‌شود و به طور کلّى این کار حرام است. این در حالی است که پوتین هنوز اعلام نکرده است که قصد دارد قرنطینه را تمدید کند یا خیر. همچنین در اسپانیا نیز کمی محدودیت ها لغو شده با این حال از زمان کم شدن این محدودیت ها ۳۳۱ مرگ بر اثر کرونا نیز ثبت شده است. میخائیل میشوشین، نخست وزیر روسیه از دولت خواسته بود تا اقدام به کاهش برخی از محدودیت‌ها در بازگشایی مجدد مشاغل کند.

بسیاری از شرکت‌های روسیه هشدار داده‌اند که در صورت تمدید قرنطینه در کشور با ورشکستگی روبرو خواهند شد و هزاران نفر نیز شغلشان را از دست خواهند داد. بوریس جانسون نخست وزیر بریتانیا که پس از بهبودی از کرونا به کار خود باز گشته است روز دوشنبه ۸ اردیبهشت گفت که این کشور در نقطه‌ای قرار دارد که با «بیشترین خطر» مواجه است و اقدام به برداشتن زودهنگام محدودیت ها نخواهد کرد. - آیا فرو بردن پوست‌هایى که گاهى اوقات از لب جدا مى‌شود و خشک است، روزه را باطل مى‌کند؟ پاسخ: بله، باطل مى‌کند. مقامات سازمان بهداشت روسیه امروز (دوشنبه) ۶ هزار و ۱۹۸ مورد جدید ابتلا به کروناویروس در کشور را گزارش کردند که تعداد کل موارد قطعی ابتلا به کرونا در روسیه را به ۸۷ هزار و ۱۴۷ مورد رساند که این کشور را از لحاظ شمار مبتلایان در جایگاهی بالاتر از کشور چین قرار داد. شمار کل جان‌باختگان بر اثر ابتلا به کرونا در روسیه نیز به ۷۹۴ تن رسیده است. آمار واقعی بالاتر از این اعداد است و مقام‌های جمهوری اسلامی میزان واقعی مرگ و ابتلا به کرونا را به عموم نمی‌گویند. انتهای پیام .