روحانی: محدودیت‌های جدیدی در سراسر ایران اعمال می‌شود

14/11/2020 11:08:00 ق.ظ

#روحانی: #محدودیت‌های جدیدی در سراسر #ایران اعمال می‌شود

محدودیت‌های, شیوع ویروس کرونا در ایران

روحانی: محدودیت‌های جدیدی در سراسر ایران اعمال می‌شود

رئیس جمهور ایران در جلسه ستاد مقابله با کرونا از اعمال محدودیت‌های جدیدی از شنبه آینده در سراسر این کشور خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

14.11.2020تهران/ خبرگزاری آناتولیحسن روحانی، رئیس جمهور ایران امروز شنبه در جلسه ستاد کشوری مقابله با کرونا گفت: از شنبه هفته آینده اول آذر (21 نوامبر) محدودیت‌های جدید و بیشتری در سراسر این کشور اعمال خواهد شد.وی با بیان اینکه این طرح تا پایان کرونا ادامه دارد افزود: محدودیت‌های مذکور ظاهرش تعطیلات برخی مشاغل است و جریمه؛ اما بیشتر برای هشدار به مردم است. در یک شرایط ویژه هستیم. این ویروس، ویروس اسفند و فروردین نیست چرا که جهش‌ یافته و سرعت انتقال آن 9 برابر شده است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

دیدگاه: بمباران اقلیم کردستان توسط جمهوری اسلامی گفت‌وگو با عبدالله مهتدی

حمله نظامی جمهوری اسلامی به اقلیم کردستان و بمباران آن مناطق زمانی انجام شده است که ایرانیان فراگیرترین اعتراضات مردمی تاریخشان را رقم می‌زنند. این حملات تا بعدازظهر امروز دست کم ۱۷ کشته برجا گذاشته ا ادامه مطلب >>

یک روحانی در پی انفجار بمب در شهر تالقان افغانستان کشته شدرئیس شورای علمای تخار در شمال افغانستان در پی انفجار بمب در شهر تالقان مرکز این ولایت کشته شد. - خبرگزاری آناتولی

دریاچه ارومیه در سال ۱۴۰۰؛ سهم دولت روحانی در فرایند کویر شدن

گشاده دستی روحانی در آخرین بودجه پیشنهادی؛ رشد ۹۶ درصدی عایدی نهادهای موازی در سال ۱۴۰۰هر چند دولت ایران هزینه‌های جاری خود را ۴۶ درصد افزایش داده اما در قبال مجموعه نهادهای موازی حکومت نیز گشاده دستانه رفتار کرده و بودجه آنها را به جز مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، افزایش قابل ملاحظه‌ای داده که رشد مجموع بودجه این نهادها را به ۹۶ درصد رسانده است.

روحانی در گفتگو با اردوغان: در زمان مناسب انتقام خون فخری‌زاده را می‌گیریمحسن روحانی رئیس‌جمهوری ایران روز پنج‌شنبه سوم دسامبر 2020 در گفتگوی تلفنی با رجب‌طیب اردوغان همتای‌ اون نگفت باشششششششه ، دیگه برا ما کس نگو ،این کسشعر هارو برا ملت خودت باید بگی. زمان مناسب میدونی یعنی چی ، یعنی الان خایه نداریم وضع خرابه به همه هم گفتیم هیچ کسی رو تحریک نکنید . هههههههه گفتگوی شغال با خر!! به چه زبانی می تواند باشد؟

آغاز تعطیلی‌ دو هفته‌ای در مناطق پرخطر کرونا در ایران؛ روحانی: شاید تمدید شودحسن روحانی، رئیس جمهوری ایران در جلسه ستاد کرونا اعلام کرد که «برای نزدیک به ۳۰ میلیون نفر تا پایان سال در هر ماه، ۱۰۰ هزار تومان بلاعوض پرداخت می‌شود.» هیچ کجا تعطیل نیست چرا باید همه جا رو تعطیل کنن

رئیس جمهور ایران در جلسه ستاد مقابله با کرونا از اعمال محدودیت‌های جدیدی از شنبه آینده در سراسر این کشور خبر داد.رئیس شورای علمای تخار در شمال افغانستان در پی انفجار بمب در شهر تالقان مرکز این ولایت کشته شد.برنامه زیست‌محیطی سازمان ملل » در ارتباط با سیاست‌های اشتباه دولت در مدیریت آب حوضه دریاچه ارومیه و تأثیرگذاری «عامل انسانی» به‌عنوان اصلی‌ترین عامل بحرانی شدن وضعیت دریاچه، دولت‌های «خاتمی» و «احمدی‌نژاد» نیز سیاست‌های دولت «هاشمی رفسنجانی» را در حوضه مدیریت منابع آبی در این منطقه ادامه دادند.Aa دولت حسن روحانی لایحه بودجه دو هزار و ۴۳۵ هزار میلیارد تومانی سال ۱۴۰۰ روز چهارشنبه را به مجلس ایران ارائه کرد.

14.11.03.2020 تهران/ خبرگزاری آناتولی حسن روحانی، رئیس جمهور ایران امروز شنبه در جلسه ستاد کشوری مقابله با کرونا گفت: از شنبه هفته آینده اول آذر (21 نوامبر) محدودیت‌های جدید و بیشتری در سراسر این کشور اعمال خواهد شد. اقدامات این کمپین منجر شد تا در مردادماه ۱۳۹۰، شصت‌وشش نماینده مجلس با ارائه «طرح دو فوریت نجات دریاچه ارومیه» خواستار اقدام فوری برای حل بحران خشک شدن این دریاچه شوند، بااین‌حال این طرح در مجلس رای نیاورد. وی با بیان اینکه این طرح تا پایان کرونا ادامه دارد افزود: محدودیت‌های مذکور ظاهرش تعطیلات برخی مشاغل است و جریمه؛ اما بیشتر برای هشدار به مردم است. وی افزود: بمب در خودروی این روحانی جاسازی شده بود و 3 تن از نزدیکان وی نیز در این حادثه زخمی شدند. در یک شرایط ویژه هستیم. آقای روحانی روز چارشنبه گفته که دولتش سال آینده روزانه دو میلیون و ۳۰۰ هزار بشکه نفت و معیانات گازی خواهد فروخت.

این ویروس، ویروس اسفند و فروردین نیست چرا که جهش‌ یافته و سرعت انتقال آن 9 برابر شده است.. در این روز ارومیه و تبریز شاهد اعتراضات خیابانی گسترده بود؛ هرچند تجمعات مسالمت‌آمیز مردم و فعالان محیط زیست با دخالت نیروهای امنیتی به خشونت کشیده شد و بازداشت و زخمی شدن ده‌ها شهروند را در پی داشت. رئیس جمهور ایران با بیان اینکه سخنگوی قرارگاه مبارزه با کرونا مصوبات را اعلام خواهد کرد، گفت: در طول هفته پیش رو جزئیات طرح برای اجرا در شنبه آینده بررسی خواهد شد. .