روحانی: رئیس‌جمهوری آمریکا مسئول ترور سلیمانی است

10/10/1399 10:43:00 ق.ظ

رئیس جمهوری ایران در آستانه سالگرد کشته شدن فرمانده سابق سپاه قدس، رئیس جمهوری و وزیر امورخارجه آمریکا را مسئول این «جنایت» دانست. - خبرگزاری آناتولی

رئیس جمهوری ایران در آستانه سالگرد کشته شدن فرمانده سابق سپاه قدس، رئیس جمهوری و وزیر امورخارجه آمریکا را مسئول این «جنایت» دانست. - خبرگزاری آناتولی 30.12.

2020 عکس از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری ایران تهران/ خبرگزاری آناتولی حسن روحانی، رئیس جمهور ایران امروز چهارشنبه 29 دسامبر، طی اظهاراتی در جلسه هیئت دولت با اشاره به کشته شدن قاسم سلیمانی، فرمانده سابق نیروهای قدس سپاه پاسداران این کشور در عراق گفت:"ما سال گذشته با یک ترور وحشیانه روبه‌رو شدیم که توسط مقامات آمریکایی از جمله رئیس‌جمهوری و وزیر خارجه این کشور که این دو از مسئولین این جنایت هستند، انجام شد".

وی با بیان اینکه دیگران هم در این «جنایت» شریک و سهیم هستند، ادامه داد:"ملت ما دست از آنها نخواهند کشید و این حق مردم ما است که از خون عزیز خود انتقام گرفته و از حقوق مسلم آن بزرگوار دفاع کنند". رئیس جمهوری ایران در بخشی دیگر از سخنان خود به بودجه سال آینده و انتقادات مجلس از آن پرداخت و اظهار داشت:"دو قطبی‌ها نه به مصلحت ماست نه درست است. یکی می‌گوید نفت را کم بفروشیم، دیگری می‌گوید زیاد بفروشیم. مجلس معتقد است بودجه نباید متکی به نفت باشد. ما نفت را باید تولید، صادر کنیم. در حداکثر میزان ممکن باید آن را بفروشیم. این حق ماست.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.