روحانی:دوران کرونا را باید تا 6 ماه آینده در نظر بگیریم/ برای اعمال محدودیت‌ها مسیر اعتدال داشته باشیم- اخبار مجلس و دولت ایران - اخبار سیاسی تسنیم - Tasnim

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 22 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🎥 روحانی:دوران کرونا را باید تا ۶ماه آینده در نظر بگیریم؛البته شاید بیشتر هم طول بکشد باید این مدت را در نظر بگیریم تا روزی که واکسنی به دست ما برسد نه می‌توانیم فعالیت‌های آموزشی و اقتصادی را بصورت کامل تعطیل کنیم و نه می‌توانیم بگوییم مثل سابق باشد

رئیس‌جمهور تصریح کرد: زمانی مراعات مردم 77 درصد بوده است و در سایه آن 77 درصد فوتی‌ها از سه رقمی به دو رقمی رسید. خب از آن مراعات 77 درصدی به یک باره 17 درصدی شد و وقتی مردم سهل گرفتند و فکر کردند دوران بیماری تمام شده دومرتبه دچار یک موج شدیم. البته این موج در بسیاری از کشورها نیز رخ داد.

روحانی گفت:‌ حداقل باید در نظر بگیریم که این اوضاع را 6 ماه دیگر نیز داریم، البته شاید بیشتر هم طول بکشد اما حداقل باید این مدت را در نظر بگیریم تا روزی که واکسنی به دست ما برسد، موثر باشد، به اندازه کافی در اختیار ما قرار بگیرد و ما هم توزیع کنیم. رئیس‌جمهور با بیان اینکه نمی‌توانیم فعالیت‌های آموزشی و اقتصادی را به صورت کامل تعطیل کنیم و نه می‌توانیم بگوییم باید مثل سابق باشد گفت:‌ باید در این جهت مسیر اعتدالی داشته باشیم.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 14. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پنج هنرمند خود را در اتاقک‌های شیشه‌ای قرنطینه کردندمخاطبان و علاقمندان می‌توانند به‌طور شبانه روزی این هنرمندان قرنطینه شده را تماشا کند. این اجرا از اول اوت آغاز شده است و تا ۱۵ اوت (هفته آینده) ادامه خواهد داشت.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ماکرون در بیروت: حزب‌الله منافع لبنان را بر منافع ایران ترجیح دهدامانوئل ماکرون در جریان سفر یک روزه خود به لبنان پس از انفجار مهیب روز سه شنبه بیروت از حزب الله خواست منافع لبنان را بر منافع ایران ترجیح دهد و از نفوذ خود برای فشار بر دولت جهت انجام اصلاحات استفاده کند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

میشل عون: همه احتمالات در انفجار بیروت را بررسی می‌کنیمرئیس جمهوری لبنان با تاکید بر اینکه هیچکس نمی‌تواند وی را از کشف حقیقت باز دارد، گفت، تحقیقات در حادثه 4 اوت در سه سطح انجام خواهد شد تا مشخص شود این رخداد تنها یک حادثه طبیعی بوده یا به دلیل سهل انگاری و یا مداخله خارجی رخ داده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اسرائیل: یک پهپاد را در مرز لبنان سرنگون کردیم
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

تجربه‌های دردناک ظلم در یک هشتگ؛ #بهائیان_را_زندانی_نکنید
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

چین خود را مقید نمی‌داند در هر شرایطی با ایران تعامل داشته باشدمهدی مطهرنیا گفت: نوع نگاه ایدئولوژی جمهوری اسلامی به سمت یک جهت‌گیری کلام‌محورانه سوق داده شده است؛ یعنی آنچه در این ایدئولوژی ستون فقرات را تشکیل می‌دهد مبارزه با ایالات متحده آمریکا و رد این کشور است که این مبارزه قداست ایدئولوژیک پیدا کرده است.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »