روایت سپیده قلیان از رنج زنان زندانی

24/12/1400 05:00:00 ق.ظ

سپیده قلیان، فعال مدنی محبوس در ایران، به تازگی نوشتن کتابی را درباره رنج زنان زندانی در زندان اوین به پایان رسانده است.بر اساس گزارشی که یکشنبه 22 اسفند

سپیده قلیان، فعال مدنی محبوس در ایران، به تازگی نوشتن کتابی را درباره رنج زنان زندانی در زندان اوین به پایان رسانده است.بر اساس گزارشی که یکشنبه 22 اسفند آخرین به روزرسانی: 14 مارس ,2022: 03:10 شب GST Share آدرس کپی شد سپیده قلیان، فعال مدنی محبوس در...

آخرین به روزرسانی: 14 مارس ,2022: 03:10 شب GST Share آدرس کپی شد سپیده قلیان، فعال مدنی محبوس در ایران، به تازگی نوشتن کتابی را درباره رنج زنان زندانی در زندان اوین به پایان رسانده است. بر اساس گزارشی که یکشنبه 22 اسفند در وبسایت «ایران‌وایر»، منتشر شد، سپیده قلیان در کتاب خود سعی دارد با نگاهی متفاوت به بیان وضعیت زندانیان سیاسی زن در زندان‌های متفاوت ایران بپردازد و برای این کار از دانش و مهارت‌های شیرینی‌پزی خود بهره گرفته است.

طرح از Himiko Advertisement او در حال حاضر برای گذراندن حکم پنج سال حبس در بند زنان زندان اوین به سر می‌برد و از مدتی پیش گزارش‌هایی مبنی بر ابتلای او به کرونا و وخامت وضعیت سلامتی‌اش منتشر شده بود.

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »

وقوع زلزله 6.5 ریشتری در منطقه هندوکش افغانستان

زلزله‌ای به قدرت 6.5 ریشتر در منطقه هندوکش افغانستان رخ داد. - خبرگزاری آناتولی ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

سپیده قلیان؛ قنادی که در زندان کتاب می‌نویسد

سپیده قلیان؛ قنادی که در زندان کتاب می‌نویسد

جزئیات بیشتر از حمله موشکی سپاه پاسداران به اربیل🔺جزئیات بیشتر از حمله موشکی سپاه پاسداران به اربیل ▪️بامداد روز یکشنبه ۲۲ اسفند، مناطق نزدیک به کنسولگری جدید و در حال ساخت آمریکا در اربیل، مرکز اقلیم کردستان عراق، هدف حمله موشکی قرار گرفت. سپاه مسئولیت این حمله را برعهده گرفته است. ⬇️ بیشتر بخوانید همین که موشکهای سپاه_پاسداران بازبه کرمانشاه اصابت نکرده وتونسته به أربيل برسه ،برای سپاه تروریستی خیلی پیشرفت امیدوارکننده ای ست.

فایننشال تایمز: روسیه از چین درخواست تجهیزات نظامی کرده استروزنامه فایننشال تایمز از قول مقامات آمریکایی گزارش داد که روسیه از چین درخواست تجهیزات نظامی و کمک برای حمله به اوکراین کرده است. زارررت..این هم از ارتش ضفرمند روسیه..بده در.راه خدا..واسه این بدبخت خدا زده..

سعید تمجیدی از بازداشت‌شدگانِ محکوم به اعدام آبان ۹۸ با قرار وثیقه آزاد شدسعید تمجیدی از شهروندان بازداشت‌شده در جریان اعتراضات آبان ۹۸، روز یک‌شنبه ۲۲ اسفند با تودیع قرار وثیقه از زندان تهران بزرگ آزاد شد.

وزیر خارجه اوکراین: اگر جنگ جهانی سوم را نمی‌خواهید به ما کمک کنیدوزیر خارجه اوکراین: *اگر جنگ جهانی سوم را نمی‌خواهید به ما کمک کنید *ما به شما نیاز داریم که به ما کمک کنید تا بجنگیم *سلاح‌های لازم را در اختیار ما قرار دهید *تحریم‌های بیشتری علیه روسیه اعمال کنید و آن کشور را به طور کامل منزوی کنید