روایت یک بلاتکلیفی

  • 📰 IRNA_1313
  • ⏱ Reading Time:
  • 13 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

تیم فوتسال زنان ایران، در پنج سال اخیر دو بار قهرمان آسیا شده‌اند. | اما حالا در شرایطی که رقابت‌های فصل جدید لیگ فوتبال و فوتسال در حال آغاز است، کسی حواسش به فوتسال_زنان نیست

دریافت 56 MB اما حالا در شرایطی که رقابت‌های فصل جدید لیگ فوتبال و فوتسال در حال آغاز است، کسی حواسش به فوتسال زنان نیست.

این تیم به زودی رقابت‌های آسیایی و جام‌جهانی کوچک برزیل را دارد اما در هشت ماه اخیر، بر خلاف رقبای خود، حتی یک جلسه هم تمرین نداشته است. البته تلاش‌ برای تماس با مسئولان مربوط به حوزه زنان در فدراسیون فوتبال و شنیدن نظر آن‌ها، به جایی نرسید.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 6. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

روایت نماینده چابهار از خودکشی یک زن برای تامین آب برای فرزندانش
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

گزارش تصویری: گذران وقت ایرانی‌ها به روایت مرکز آمار | DW | 20.10.2020مرکز آمار ایران نتایج طرح آمارگیری نحوه گذران وقت ایرانیان در بهار ۱۳۹۹ را منتشر کرد که با نتایج جالبی همراه است. با ۱۱ ساعت و ۳۸ دقیقه در روز بیشترین وقت ایرانیان صرف 'خودمراقبتی' می‌شود.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

زندگی با اضطراب؛ روایت پزشکان و بیماران دیابتی از کمبود انسولین
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

یک مسجد به دستور وزیر کشور فرانسه تعطیل شد | DW | 20.10.2020وزیر کشور فرانسه دستور تعطیلی یک مسجد را در حومه پاریس صادر کرد. دولت با حمله به افراد و جمعیت‌های افراطی نشان می‌دهد که خواهان برخوردی قاطع با اسلام افراطی است. اسلام افراطی؟ اسلام اسلامه بشین تا فاجعه بعدی بیاد تا زمانى كه مراكز اسلامى كه اكثر انها به رژيم فاشيستى مذهبى رژيم ايران وصل هستند تعطيل نشوند هيچ فايده اى ندارد چرا كه اين مراكز منشع رويش براى نيرو گيرى و تبليغ اسلام افراطى است كه با بودجه كلان از جيب مردم محروم ايران اداره ميشود ، همه اين مراكز در سراسر اروپا بايد تعطيل سود مگه اسلام غیرافراطی هم داریم؟
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

سرقت مسلحانه در تبریز؛ یک شهروند کشته شدچرا مسئولین نمی فهمند ؟ وقتی مردم فقیر شوند ایمانشان از بین رفته و سرقت می کنند . آدم میکشند . اگر نمی توانید مملکت را اداره کنید دم اتان را بگذارید روی کولتان و بروید تا مدیران لایق و دلسوز مملکت را اداره کنند . در قیامت هر چه تیر آهن سرخ هست به ماتحت شما تقدیم خواهد شد.ما گفتیم
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

سقوط یک فروند پهپاد جنگ قره باغ در اراضی خداآفرینفرماندار شهرستان خداآفرین: *یک فروند پهپاد جنگ قره باغ در اراضی خداآفرین سقوط کرد *سقوط این پهپاد هیچ گونه خسارت جانی و مالی نداشته است *کارشناسان در حال بررسی مالکیت پهپاد و منطقه اعزامی آن هستند خیلی احمقانه هست که از یک دولت تازی انتظار داشته باشی حافظ مرز ایرانزمین باشه، تازی پرستان دشمن ایران و اریانی هستند، بزرگ‌ترین دشمن در تهران ، البته پشت یک سد خودشو قایم کرده، زمانی که دشمن اصلی را له کردیم، شیر درنده ایرانزمین،بر تمام منطق تسلط داره و صلح و آرامش میاره، کارکنان ایسنا فعلا زمان دارند تعیین تکلیف کنند با اریان هستند یا با تازیان... اگر اعلام وفاداری به ایران کنند، خانواده آنها زنده خواهند ماند وگرنه همراه دیگر تازی پرستان به هیچکس رحم نخواهیم کرد، چونکه آنها به ما رحم نکردند، حتی به طفل شیرخواران هم رحم نخواهیم کرد، MehrdadZN83 چه بلایی سر ایسنا اومده که خبر ۴ روز پیش رو کار میکنه؟ چی شدن‌ اون‌ خبرنگارا و سردبیرای حرفه ای؟ کی شما گوساله ها رو نشونده اونجا؟؟؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »