رعایت پروتکل‌های بهداشتی در تهران به سرعت رو به کاهش است

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 35 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 63%

دکتر زالی با اشاره به اینکه هنوز ۸۰ درصد مردم بیماری کرونا را خطرناک می‌دانند، گفت: متاسفانه رعایت پروتکل‌های بهداشتی در تهران به سرعت رو به کاهش است

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایسنا، علیرضا زالی در نخستین جلسه شورای اداری استان تهران در سال 99 که با حضور استاندار تهران و روسای دستگاه‌های اجرایی در محل استانداری تهران برگزار شد، گفت: در تهران به دلیل همگرایی دستگاه‌های اجرایی تلاش شد که سبک نوینی در مقابله با کرونا طراحی شود و در این زمینه 25 دستگاه اجرایی در بحران ویروس کرونا اقداماتی را انجام دادند.

فرمانده عملیات و مدیریت مقابله با کرونا در استان تهران در بخش دیگری از صحبت‌های خود با اشاره به اینکه هنوز واکسنی برای مقابله با ویروس کرونا طراحی نشده است، افزود: در استان تهران نیز ما با کرونا روبرو هستیم و این مسئله ابعاد پیچیده اجتماعی، اقتصادی و ... را در بر دارد و همه رفتارها در استان دستخوش تغییرات شده است، اما آنچه مورد توجه باید قرار گیرد این است که مرکز ثقل، بهداشت و درمان و بالاترین خدمات علی رغم همه کمبودها در تهران وجود دارد.

زالی با اشاره به اینکه در حال حاضر گزارشات میدانی که از شهر و ترددها در آن حکایت از آن دارد که بسیاری از افراد یا از مبارزه با کرونا خسته شده‌اند یا آموزش‌های لازم برای مبارزه با این ویروس را ندیده‌اند که این مسئله در رفتار مردم مشهود است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تجمع کادر بیمارستانی در فرانسه در اعتراض به وضعیت شغلیحدود یکصد پرستار و کادر درمانی فرانسه روز پنجشنبه در اعتراض به وضعیت شغلی خود در مقابل بیمارستان روبرت دبره پاریس دست به تجمع زدند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اردوغان: ما به‌ عنوان ترکیه، به حمایت از تمامی مظلومان در عرصه بین‌المللی ادامه خواهیم داداردوغان: ما به‌ عنوان ترکیه، به حمایت از تمامی مظلومان در عرصه بین‌المللی ادامه خواهیم داد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شمار مبتلایان به کرونا در افغانستان به 28 هزار و 833 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

نگرانی سازمان ملل از 'حملات هدفمند' به مراکز بهداشتی افغانستان در در زمان همه‌گیری کرونادفتر نمایندگی سازمان ملل متحد در افغانستان (یوناما) با انتشار گزارش تازه‌ای گفته که در جریان حدود سه ماه گذشته و در زمان شیوع کرونا، ۱۵ حمله از سوی گروه طالبان و نیروهای امنیتی افغانستان بر مراکز صحی این کشور صورت گرفته است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

گاردین؛ کانادا به کنشگر عربستانی نزدیک به خاشقجی: جانت در خطر استیکی از مخالفان حکومت عربستان سعودی که در تبعید در کانادا زندگی می‌کند می‌گوید که اخیرا مقام‌های کانادایی هشدار داده‌اند که وی هدف احتمالی پادشاهی سعودی است و برای محافظت از خود نیاز به اقدام‌های احتیاطی دارد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دختری که می‌خواهد قدم در راه پدر بگذارد و به دنبال شغل رویایی‌اش در ناسا است🔺دختری که می‌خواهد قدم در راه پدر بگذارد و به دنبال شغل رویایی‌اش در ناسا است ⚡️ارن ایزلی اکنون دانشجوی سال آخر مهندسی صنایع در دانشگاه ایالتی لوییزیانا است. او می گوید: «به یاد دارم وقتی کودک خردسالی بودم، پدرم برچسب های ناسا را به خانه می آورد»
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »