رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در محیط اداری ضروری است

30/06/1399 06:49 ب.ظ

رییس سازمان اداری و استخدامی کشور: رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در محیط اداری ضروری است

به نقل از سازمان اداری و استخدامی، جمشید انصاری در بخشنامه جدیدی ضمن تاکید بر رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی گفت: تمام مدیران و مسئولان ادارات موظفند کارکنان خود را در خصوص علائم، شرایط و ویژگی‌های بیماری کرونا و انجام اقدامات پیشگیرانه آموزش دهند و آنان را توجیه کنند.

وی افزود: مدیران باید وضعیت بیماری را بین کارکنان خود به طور مستمر پایش و از حضور افرادی که دارای علائم بیماری هستند، جلوگیری کنند. رییس سازمان اداری و استخدامی گفت: تمام کارکنان و ارباب‌رجوعان باید از ماسک استفاده کنند، همچنین ارائه خدمات باید به صورت الکترونیکی یا از طریق میز خدمت باشد و درصورتی که برای خدمتی حضور ارباب‌رجوع اجتناب‌ناپذیر است، دستگاه‌ها باید از طرق مناسب از قبیل نوبت‌دهی برای حضور، حذف مراحل و فرآیندهای غیرضروری، انجام بخشی از امور از طریق پست و سایر روش‌های غیرحضوری، فاصله‌گذاری اجتماعی را رعایت کنند.

براساس این بخشنامه دستگاه‌ها از ارائه خدمات به مراجعانی که دستورالعمل‌های بهداشتی، به‌ویژه استفاده از ماسک را رعایت نمی‌کنند، خودداری کنند. همچنین مدیران به صورت جدی با تخلفات احتمالی کارکنان درخصوص رعایت ضوابط ابلاغی اقدام و نسبت به اعمال مجازات‌های پیش‌بینی‌شده اقدام کنند.

ادامه مطلب:
PadDolat »

والله ياريت بجد يا TebbouneAmadjid انا معايا خطط وشغل mimtgov و VezaratNaft و الفستق جدااا حيمشي الكيلو ب 30 دولار تقريبا يعني الطن ، يعني 5 كيلو ب 150 دولار يعني 5 كيلو اغلي من برميل النفط 👌🌳 چقدر سریع!!

روحانی: کاهش رعایت پروتکل‌های بهداشتی در هفته‌های اخیر، نگران کننده استروحانی: *در ماجرای کنکور برخی به من نامه نوشتند که امسال از کنکور بگذرید و با آن کاری نداشته باشید *اما دیدیم که نزدیک به نهصد هزار نفر آمدند ولی کسی مبتلا نشد که از عجایب است *فکر نکنیم اگر نوجوانی به مدرسه رود مبتلا می‌شود اما اگر در کوچه بازی کند نه

ساعات تدریس در مدارس کوتاه شد / بیش از ۷۵ درصد مدارس پروتکلها را رعایت کرده اندوزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه در دو هفته گذشته مدارس فعال بوده و در برخی مدارس از ۲۰ تا ۸۰ درصد دانش آموزان در کلاس ها حضور پیدا کرده اند، گروه بندی شده اند و در روزهای مختلف به مدرسه می آیند، گفت: ساعات تدریس کوتاه شده و پروتکل های ابلاغی وزارت بهداشت در اختیار مدارس قرار داده شده است.

سیم‌کارت هدایت شده رایگان در اختیار دانش‌آموزان قرار نگرفته است/ پروتکل‌ها در کلاس‌های درس رعایت نشود، اختیاری وارد عمل می‌شویمسخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: پیگیری و بررسی‌های این کمیسیون نشان می‌دهد که سیم‌کارت کنترل شده رایگان در اختیار دانش‌آموزان قرار نگرفته است و این مساله را در هفته جاری پیگیری خواهیم کرد.

کرونا در ایران؛ مقام وزارت بهداشت: تهران وارد موج سوم شیوع شده است - BBC News فارسیعلیرضا زالی، رییس ستاد کرونا استان تهران، گفته است که 'تهران وارد موج سوم کرونا شده' و 'اگر مداخلات جدی صورت نگیرد هفته‌های سختی را خواهیم داشت'. به گفته آقای زالی 'حجم مسافرت‌های اخیر نیز بار بسیار زیادی در نقل و انتقال و چرخش ویروس' داشته است.

روحانی: کاهش رعایت پروتکل‌های بهداشتی در هفته‌های اخیر، نگران کننده استروحانی: *در ماجرای کنکور برخی به من نامه نوشتند که امسال از کنکور بگذرید و با آن کاری نداشته باشید *اما دیدیم که نزدیک به نهصد هزار نفر آمدند ولی کسی مبتلا نشد که از عجایب است *فکر نکنیم اگر نوجوانی به مدرسه رود مبتلا می‌شود اما اگر در کوچه بازی کند نه

شرط برگزاری کلاس‌های درس حضوریوزیر آموزش‌وپرورش: شرط برگزاری کلاس‌های حضوری امکان رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی است، همکاری و تعامل بدون وقفه اولیا و مربیان، پشتوانه محکمی برای موفقیت فرزندانمان محسوب می‌شود