رضا کایاآلپ مدال برنز کشتی فرنگی 130 کیلوگرم المپیک را کسب کرد

02/08/2021 04:12:00 ب.ظ

رضا کایاآلپ کشتی‌گیر ترکیه‌ای مدال برنز کشتی فرنگی 130 کیلوگرم المپیک را کسب کرد. - خبرگزاری آناتولی

رضا_کایاآلپ, مدال_برنز

رضا_کایاآلپ مدال_برنز کشتی_فرنگی 130 کیلوگرم المپیک را کسب کرد کایاآلپ با پیروزی 7 بر 2 موفق به برتری بر امین_میرزازاده حریف ایرانی 🇮🇷 خود شد

رضا کایاآلپ کشتی‌گیر ترکیه‌ای مدال برنز کشتی فرنگی 130 کیلوگرم المپیک را کسب کرد. - خبرگزاری آناتولی

02.08.2021توکیو/خبرگزاری آناتولیرضا کایاآلپ کشتی‌گیر ترکیه ای مدال برنز وزن 130 کیلوگرم کشتی فرنگی المپیک 2020 توکیو را کسب کرد.کایاآلپ با پیروزی 7 بر 2 موفق به برتری بر امین میرزازاده حریف ایرانی خود شد و بدین ترتیب به مقام سوم مسابقات کشتی فرنگی المپیک توکیو دست یافت.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

"رسانه داعشی بن‌سلمان" و شبکه سلطنتی انگلیس؛ پاسخ ملت متحد ایران علیه آشوب‌گری‌تان را دیدید؟- اخبار سیاست ایران - اخبار سیاسی تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

کشتی فرنگی المپیک/ شروع پرقدرت گرایی و سارویکشتی فرنگی المپیک / شروع پرقدرت گرایی با شکست کوبا محمدعلی گرایی نماینده وزن ۷۷ کیلوگرم کشتی فرنگی ایران در نخستین مبارزه خود در رقابت های المپیک توکیو مقابل حریفی از کوبا به برتری رسید.

شروع ناامیدکننده کشتی فرنگی ایران در المپیک؛ والیبال در انتظار پیروزی بر ژاپندر روز نهم بازی‌های المپیک توکیو ورزشکاران رشته کشتی فرنگی ایران با دو شکست کار خود را آغاز کردند تا شروعی دور از انتظار از شاگردان محمد بنا به ثبت برسد. تیم ملی والیبال هم برای صعود به مرحله بعدی به پیروزی برابر ژاپن نیاز مبرم دارد.

آمریکا ایران را مسئول حمله به کشتی اسرائیلی دانستوزیر خارجه آمریکا ایران را مسئول حمله به کشتی اسرائیلی در اقیانوس هند اعلام کرد. - خبرگزاری آناتولی

شانس مدال با شاگردان محمد بنا؛ دو کشتی‌گیر در نیمه نهایی، یکی در رده‌بندی

ویدیو؛ آتش‌سوزی در یونان ۲۰ خانه را خاکستر کردآتش‌سوزی در جنگل‌های نزدیک شهر پاتراس واقع در ۲۱۰ کیلومتری غرب آتن، پایتخت یونان، که روز شنبه آغاز شده تا کنون ۸ نفر را راهی بیمارستان و ساکنان پنج روستا را آواره کرده است. کل حاشیه مدیترانه از ایتالیا تا آنتالیا دچار این مشکل شده

تکذیب شایعه آلودگی آب شهر کرمانشاهفرماندار کرمانشاه شایعه آلودگی آب شرب شهر کرمانشاه را تکذیب کرد.

رضا کایاآلپ کشتی‌گیر ترکیه‌ای مدال برنز کشتی فرنگی 130 کیلوگرم المپیک را کسب کرد.به گزارش ایسنا، در آغاز رقابت‌های روز دوم کشتی فرنگی المپیک توکیو ۲۰۲۰، محمدعلی گرایی نماینده وزن ۷۷ کیلوگرم ایران و دارنده ۲ مدال برنز جهان و طلای بازی‌های آسیایی، در دور نخست مقابل فلورس پنا دارنده ۲ طلای پان آمریکن از کوبا به روی تشک رفت و در پایان با نتیجه ۷ بر ۳ به برتری رسید و راهی یک چهارم نهایی شد.Aa رشته پرامید ایرانیان برای کسب مدال در مسابقات المپیک توکیو با دو شکست کار خود را آغاز کرد.وزیر خارجه آمریکا ایران را مسئول حمله به کشتی اسرائیلی در اقیانوس هند اعلام کرد.

02.08. گرایی در دور بعد به مصاف بوزو استارسویچ از کرواسی می‌رود که در دور نخست موفق شد آیک مناتساکیان دارنده مدال برنز ۲۰۱۹ جهان از بلغارستان را شکست بدهد.2021 توکیو/خبرگزاری آناتولی رضا کایاآلپ کشتی‌گیر ترکیه ای مدال برنز وزن 130 کیلوگرم کشتی فرنگی المپیک 2020 توکیو را کسب کرد. رقیب ارمنی نجاتی هم در دور بعدی شکست خورد و در نتیجه علیرضا نجاتی از دور رقابت‌ها کنار رفت. کایاآلپ با پیروزی 7 بر 2 موفق به برتری بر امین میرزازاده حریف ایرانی خود شد و بدین ترتیب به مقام سوم مسابقات کشتی فرنگی المپیک توکیو دست یافت. تاماش لورینچ قهرمان سال ۲۰۱۹ جهان از مجارستان در این سمت جدول قرار دارد و امکان رویارویی گرایی و لورینچ در نیمه نهایی هم وجود دارد. رضا کایا‌آلپ پیشتر در المپیک 2012 لندن و 2016 ریو نیز موفق به کسب مدال شده بود. بلینکن با بیان اینکه به شدت این حمله را محکوم می‌کنند، افزود: چنین اقداماتی"غیرقابل قبول" بوده و آزادی کشتیرانی، حمل و نقل بین المللی و تجارت را تهدید می‌کند.

. محمدهادی ساروی دارنده مدال برنز امیدهای جهان و طلای آسیا، دیگر نماینده ایران در روز دوم این رقابت‌ها است که در دور نخست مقابل  آدم بودجملین از الجزایر با نتیجه قاطع ۹ بر صفر به برتری رسید و راهی یک چهارم نهایی شد. این کشتی‌گیر سنگین وزن اما در دور دوم با نتیجه قاطع ۸-۰ مغلوب لوپز، کشتی‌گیر قدرتمند کوبایی شد.