رسانه​​ های کره شمالی تصاویر کیم جونگ اون را منتشر کردند | DW | 02.05.2020

02/05/2020 09:12:00 ق.ظ

چند هفته کیم جونگ اون رهبرکره شمالی از انظار عمومی پنهان بود که موجب گمانه‌​زنی​‌هایی درباره سلامتی او شد. دیروز رسانه​‌​های کره شمالی تصاویری را نشان داده‌​اند از رهبر کشور در حال افتتاح یک کارخانه کود شیمیایی.

کیم جونگ اون

چند هفته کیم جونگ اون رهبرکره شمالی از انظار عمومی پنهان بود که موجب گمانه‌​زنی​‌هایی درباره سلامتی او شد. دیروز رسانه​‌​های کره شمالی تصاویری را نشان داده‌​اند از رهبر کشور در حال افتتاح یک کارخانه کود شیمیایی.

چند هفته کیم جونگ اون رهبرکره شمالی از انظار عمومی پنهان بود که موجب گمانه‌​زنی​‌هایی درباره سلامتی او شد. دیروز رسانه​‌​های کره شمالی تصاویری را نشان داده‌​اند از رهبر کشور در حال افتتاح یک کارخانه کود شیمیایی.

کره شمالی تاکنون درباره عدم حضور کیم جونگ اون در انظار عمومی سکوت کرده بود و اکنون بدون هیچ​گونه توضیحی رسانه​‌​​های این کشور تصویری از کیم جونگ اون را نشان داده‌​اند که درحال قیچی کردن روبان قرمز رنگ در مراسم افتتاحیه کارخانه تولید کود شیمیایی است. کیم برای نخستین بار اکنون در انظار عمومی دیده شده است.

خبرگزاری کره شمالی (KCNA)  گزارش داده است که  كيم روز جمعه اول مه (۱۲ اردیبهشت) كارخانه تولید كود شیمیایی را افتتاح كرد. روزنامه رودونگ سینمون Rodong Sinmun کره شمالی هم تصاویر بازدید از استان پیونگان جنوبی را منتشر کرده است. در این تصاویر علاوه بر رهبر کره شمالی دیگر نمایندگان عالی‌رتبه کشور از جمله کیم یو جونگ خواهر و کومو یو جونگ مشاور شخصی او نیز دیده میشوند.

ادامه مطلب:
DW فارسی »

اختصاصی| بازدید میدانی وزیر کشور از مناطق آسیب‌دیده حوادث تروریستی زاهدان+ فیلم- اخبار سیستان و بلوچستان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

رهبر است که مردمش باید با بودنش بنازد حیف شد. کاش می‌مرد کره جنوبی تمام تلاششو برای سلامتی این جانی انجام داد، پس این نشون میده کره جنوبی از وضعیت برادرانش در شمال رضایت کامل داره. کیم جون رفته بود کود بیاره . احیانا مثل حاجیمون بدل نداره؟!

کره شمالی: کیم جونگ اون در یک مراسم رسمی حضور یافتدر هفته‌های اخیر گزارش‌های متعدد و تائید نشده‌ای درباره مرگ یا وخامت شدید حال وی و گمانه‌زنی‌ها پرشماری درباره رهبر آینده کره شمالی منتشر شده بود. عع کجا بود؟ ziaatifi فکر کنم شیخا بهش گفتن چیکار کنه حالا حالاها حکومت کنه هی بابام هی 🤣🤣🤣🤣

ترامپ: نمی توانم در مورد وضعیت رهبر کره شمالی صحبت کنمپکن- ایرنا- 'دونالد ترامپ' رییس جمهوری آمریکا در تازه ترین اظهارنظر در مورد رهبر کره شمالی که گفته می شود به شدت بیمار است گفت: «من می دانم چه خبر است اما نمی توانم در مورد آن صحبت کنم».

یونهاپ: اولین ظهور علنی رهبر کره شمالی پس از سه هفته- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimاولین ظهور علنی رهبر کره شمالی پس از سه هفته خبرگزاری دولتی کره جنوبی: کیم جونگ اون با حضور در یک مکان عمومی به شایعات درباره وضعیت سلامتی خود پایان داده است KimJungUn حمد الله علي السلامة ايها الزعيم العظيم ماکتش نباشه ❤

تلویزیون کره‌شمالی از حضور کیم جونگ اون در یک مراسم رسمی خبر داد کیم جونگ اون پس از سه هفته در انظار عمومی دیده شد. به گزارش تلویزیون دولتی این کشور او روز جمعه در مراسم افتتاح یک کارخانه تولید کودشیمیایی حاضر شده است. در سه هفته گذشته شایعات فراوانی درباره احتمال وخامت حال و حتی مرگ او منتشر شده بود. دیکتاتورا هم یه روز میمیرن، غمی نیست!! ای گند بزنن تو این شانس. گفتم چندتا مراسم عزاداری افتادیما رهبر گفت گوسفند بکشن براش

کره شمالی: کیم جونگ اون در یک مراسم رسمی حضور یافتدر هفته‌های اخیر گزارش‌های متعدد و تائید نشده‌ای درباره مرگ یا وخامت شدید حال وی و گمانه‌زنی‌ها پرشماری درباره رهبر آینده کره شمالی منتشر شده بود. عع کجا بود؟ ziaatifi فکر کنم شیخا بهش گفتن چیکار کنه حالا حالاها حکومت کنه هی بابام هی 🤣🤣🤣🤣

کیم جونگ اون بالاخره رویت شد + تصاویر کیم جونگ اون بالاخره رویت شد *خبرگزاری رسمی کره‌شمالی با انتشار اخباری از حضور کیم جونگ اون در یک مراسم رسمی خبر داد *رهبر کره شمالی در مراسم افتتاح یک کارخانه تولید کود شیمیایی در منطقه‌ای در شمال پیونگ‌یانگ شرکت کرده است عکس ها قدیمی است .... مرحوم گه خورده ما به احترامش سیاه می پوشیم شاید میر طاهرشونِ در مورد احتمال یا عدم احتمال مر گ کیم شاید دارن برای بدل درست میکنند یا گزینه مورد نظرچین یا آمریکا رو خواسته باشند بیاورند بالاخره هرچی مصلحت ابرذلتها باشه همان خواهد شد. باید منتظر ماند

کیم جونگ اون رهبر کره شمالی یک کارخانه تولید کود شیمیایی را افتتاح کرد.رادیو مرکزی کره شمالی روز شنبه ساعت ۶ صبح بخش بامدادی اخبار خود را با خبر حضور عمومی رهبر این کشور آغاز کرد.به گزارش ایرنا از یونهاپ، ترامپ روز پنجشنبه به وقت محلی در نشستی در کاخ سفید اظهار کرد که وی وضعیت"کیم جونگ اون" را می داند اما با این حال از توضیح بیشتر خودداری کرد.خبرگزاری تسنیم  به نقل از خبرگزاری دولتی کره جنوبی «یونهاپ»، «کیم جونگ اون» رهبر کره شمالی پس از سه هفته برای اولین بار در انظار عمومی ظاهر شده است.

رسانه‌​​های کره شمالی تصاویر او را منتشر کردند. کره شمالی تاکنون درباره عدم حضور کیم جونگ اون در انظار عمومی سکوت کرده بود و اکنون بدون هیچ​گونه توضیحی رسانه​‌​​های این کشور تصویری از کیم جونگ اون را نشان داده‌​اند که درحال قیچی کردن روبان قرمز رنگ در مراسم افتتاحیه کارخانه تولید کود شیمیایی است. و شخصیت‌های مختلفی از جمله خواهرش، همراه او بودند. کیم برای نخستین بار اکنون در انظار عمومی دیده شده است. ترامپ چند روز پیش نیز گفته بود که از حال کیم آگاه است اما نمی خواهد در مورد آن صحبت کند وی همچنین گفته بود که شما خبرنگاران هم به زودی از وضعیت وی آگاه خواهید شد. خبرگزاری کره شمالی (KCNA)  گزارش داده است که  كيم روز جمعه اول مه (۱۲ اردیبهشت) كارخانه تولید كود شیمیایی را افتتاح كرد. دونالد ترامپ تایید کرد: رهبر کره شمالی زنده است گمانه‌زنی‌ها درباره وضعیت سلامت سومین رهبر خاندان کیم بر کره شمالی، حدود سه هفته پیش و پس از غیبت او در مراسم بزرگداشت تولد پدربزرگش، کیم ایل سونگ آغاز شد. روزنامه رودونگ سینمون Rodong Sinmun کره شمالی هم تصاویر بازدید از استان پیونگان جنوبی را منتشر کرده است.

در این تصاویر علاوه بر رهبر کره شمالی دیگر نمایندگان عالی‌رتبه کشور از جمله کیم یو جونگ خواهر و کومو یو جونگ مشاور شخصی او نیز دیده میشوند. هم‌رسانی این مطلب:. وزیر خارجه آمریکا تصریح کرد بیشتر از این چیزی برای ارایه ندارم ولی ما همچنان از نزدیک اوضاع را زیر نظر داریم تا اطمینان حاصل کنیم که برای هر واقعه ای در کره شمالی آماده هستیم. خبرگزاری کره شمالی نوشته است که وقتی کیم در مراسم افتتاحیه کارخانه تولید کود شیمیایی ظاهر شد حاضران با شور و شعف خاصی از رهبر خود استقبال کردند.  کیم از کارخانه بازدید کرده و از روند تولید کود شیمیایی مطلع شده است. به کانال دویچه وله فارسی در تلگرام بپیوندید کیم گفته است که اگر پدربزرگش کیم ایل سونگ و پدرش کیم جونگ ایل از افتتاح کارخانه مدرن تولید کود باخبر می​​‌شدند حتما احساس شادی فراوانی می​‌​کردند. عدم حضور وی در مراسم بزرگداشت ۱۰۸ امین سالگرد تولد"کیم ایل سونگ" در ۱۵ آوریل (۲۷ فروردین)، گمانه زنی هایی را در مورد سلامت وی ‌برانگیخته است وی از زمان تصدی مقام رهبری کره شمالی در اواخر سال ۲۰۱۱، سابقه نداشته است در این مراسم شرکت نکند.     کیم جونگ اون قبلا (۱۵ آوریل) به طور غیرمنتظره در جشن تولد پدربزرگش کیم ایل سونگ ، بنیانگذار کره شمالی، شرکت نکرده بود و همین سبب شد که شایعات زیادی درباره سلامتی و عمل جراحی او پخش شود.

روز دوشنبه اول اردیبهشت (۲۱ آوریل) وب سایت"Daily NK" که از سئول اداره می‌شود و در کانون خبرهایش کره شمالی قرار دارد، گزارش داده بود که کیم در تاریخ ۱۲ آوریل (ده روز پیش) در بیمارستان بستری شده و مدت کوتاهی پس از آن تحت عمل جراحی قلبی و عروقی قرار گرفته است.  "سی‌ان‌ان" CNN نیز با استناد به یک مقام دولتی آمریكا گزارش داده بود که وضعیت سلامتی کیم وخیم است. دویچه وله فارسی را در اینستاگرام دنبال کنید مشاور امنیتی رئیس جمهور کره جنوبی اما با رد این گزارش​‌ها گفته بود که رهبر کره شمالی زنده است و در یک استراحتگاه تابستانی در شهر ونسان استراحت می​‌کند و احتمالا به زودی در انظار عمومی ظاهر خواهد شد.  تاریخ .