رسانه‌های آمریکایی بایدن را پیروز انتخابات اعلام کردند/ ترامپ: بایدن برنده نشده است- اخبار آمریکا - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnim

17/08/1399 11:18 ب.ظ

ویترین_تسنیم | مهم‌ترین اخبار سیاسی و بین‌الملل | شنبه ١٧ آبان اعلام پیروزی بایدن | ترامپ: نمی‌پذیرم مروری به سیستم دموکراسی در آمریکا؛ کره‌شمالی + یک حالا که ترامپ باخت را نپذیرفته، چه می‌شود؟

خبرگزاری آسوشیتدپرس و شبکه‌های خبری سی‌ان‌ان و ان‌بی‌سی در حالی «جو بایدن» نامزد حزب دموکرات در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا را پیروز نهایی انتخابات اعلام کردند که ترامپ در بیانیه‌ای باخت را رد کرد و تأکید کرد که انتخابات تمام نشده است. جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال اینستاگرامی تسنیم بخوانید.

(کلیک کنید) بنا بر اعلام سی‌ان‌ان، آسوشیتدپرس، ان‌بی‌سی و چندین رسانه آمریکایی دیگر، جو بایدن با پیروزی در پنسیلوانیا 20 رأی الکترال به آرای قبلی خود افزوده و حتی بدون مشخص شدن نتیجه انتخابات در ایالت‌های کارولینای شمالی و جورجیا با کسب 284 رأی الکترال از حدنصاب 270 رأی الکترال عبور کرده است.

بایدن نیز در اولین پیامش پس از اعلام شدن پیروزی‌اش در انتخابات جنجالی و پراختلاف ریاست جمهوری آمریکا در حساب کاربری رسمی خود در توئیتر نوشت: مردم آمریکا، من افتخار می‌کنم که شما من را برای هدایت کردن کشور بزرگمان انتخاب کرده‌اید.

وی ادامه داد: ما کار سختی را در پیش داریم، اما من به شما قول می‌دهم که رئیس‌جمهور همه آمریکایی‌ها خواهم بود؛ خواه به من رأی داده باشید یا رأی نداده باشید. من اعتمادی را که شما به من داشته‌اید حفظ خواهم کرد. headtopics.com

قمار بازها معمولا باخت رو نمیپذیرند

با این حال، همچنان سردرگمی در انتخابات ادامه داشته چرا که ترامپ نیز پس از این تحولات بر پیگیری قانونی پرونده انتخابات تأکید کرده است.

ادامه مطلب:
Tasnimnews_Fa »

کنگره آمریکا پیروزی بایدن در انتخابات را رسما تایید کردکنگره آمریکا پیروزی بایدن در انتخابات را رسما تایید کرد در جلسه مشترک نمایندگان سنا و مجلس نمایندگان آمریکا، پیروزی جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری این کشور با کسب اکثریت آرا تایید شد.

بایدن: پوتین یک قاتل است و باید تاوان مداخله در انتخابات آمریكا را پس دهدبایدن: ولادیمیر پوتین یک قاتل است و باید تاوان مداخله در انتخابات آمریكا را پس دهد

کنگره آمریکا رسما پیروزی جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری را تایید کردمنابع رسانه‌ای آمریکا روز پنجشنبه 7 ژانویه اعلام کردند که در جلسه مشترک نمایندگان سنا و مجلس باز امریکا افتاد دست حزبی که مسبب تیره روزی کشورماست جو گایدن ،به فلاکت و کثافتکاری و بی عدالتی خوش آمدید، مردم دنیا چندش

کنگره آمریکا پیروزی جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری را تایید کرد🎥وقتی هواداران ترامپ در تالار مجسمه ساختمان کنگره آمریکا رژه رفتند پوشش زنده خبرها و گزارش‌ها درباره رویدادهای روز چهارشنبه در واشنگتن را در وب‌سایت یورونیوز بخوانید: 🤍🤍🤍🩺🐨 واقعا تو یه کشور جهان سومی خیلی لذت بخشه وقتی کسیو میبینی که تو یه جایگاه قانونی حکمی رو خلاف منافع خودش قرائت میکنه بقیه هم تشویقش میکنن :) شما اروپاییا خفه شید بیشرفها خون مردم ایران و هنگ کنگ....از دستهای شما میریزه

دولت بایدن اعضای خانواده‌های جداشده در مرز آمریکا با مکزیک را به هم می‌رساندصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. احتمالا جنازه هاشون

دولت جو بایدن، رابرت مالی را به عنوان نماینده آمریکا در امور ایران منصوب کرددولت جو بایدن، رابرت_مالی، از اعضای تیم مذاکره‌کننده دولت اوباما در پرونده هسته‌ای ایران را به عنوان «نماینده ویژه‌ آمریکا در امور ایران» منصوب کرد. شبیه به اخوندها ست. بیشترنفرات تیم برجامی اوباماتوسط بایدن چیدمان شده اندوسکاندارندامابرای بازگشت به برجام شروط غیرعقلانی ونزدیک به مواضع ترامپ شورشی می گذارند؟ هرچند سیاسیون آمریکاازهردوحزب درقبال ایران معمولا مواضعشون هماهنگ بامنافع اسراییل و نزدیک به هم است ولاجرم انتظاربیش ازاین هم خلاف خرداست یارو نگران لیبرال دمکراسی امریکا بوده و رفته به بایدن رای داده که دموکراسیش به خطر نیفته و حالا تیم بایدن فاندش ر قطع میکنه =)

، شبکه‌های خبری سی‌ان‌ان و ان‌بی‌سی و همچنین خبرگزاری آسوشیتدپرس با اعلام اینکه جو بایدن پیروز انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در ایالت کلیدی پنسیلوانیا شده است، وی را برنده نهایی انتخابات و رئیس‌جمهور منتخب معرفی کردند.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال اینستاگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

بنا بر اعلام سی‌ان‌ان، آسوشیتدپرس، ان‌بی‌سی و چندین رسانه آمریکایی دیگر، جو بایدن با پیروزی در پنسیلوانیا 20 رأی الکترال به آرای قبلی خود افزوده و حتی بدون مشخص شدن نتیجه انتخابات در ایالت‌های کارولینای شمالی و جورجیا با کسب 284 رأی الکترال از حدنصاب 270 رأی الکترال عبور کرده است.

بایدن نیز در اولین پیامش پس از اعلام شدن پیروزی‌اش در انتخابات جنجالی و پراختلاف ریاست جمهوری آمریکا در حساب کاربری رسمی خود در توئیتر نوشت: مردم آمریکا، من افتخار می‌کنم که شما من را برای هدایت کردن کشور بزرگمان انتخاب کرده‌اید.

وی ادامه داد: ما کار سختی را در پیش داریم، اما من به شما قول می‌دهم که رئیس‌جمهور همه آمریکایی‌ها خواهم بود؛ خواه به من رأی داده باشید یا رأی نداده باشید. من اعتمادی را که شما به من داشته‌اید حفظ خواهم کرد.

با این حال، همچنان سردرگمی در انتخابات ادامه داشته چرا که ترامپ نیز پس از این تحولات بر پیگیری قانونی پرونده انتخابات تأکید کرده است. ترامپ بلافاصله بعد از این اعلام رسانه‌ها در بیانیه‌ای گفت: بایدن برای اینکه به‌نادرستی خود را پیروز نشان دهد، عجله می‌کند و متحدان رسانه‌ای او نیز سخت در تلاش هستند کمکش کنند.

وی ادامه داد: آنها نمی‌خواهند حقیقت برملا شود، حقیقت ساده اینجاست که این انتخابات هنوز با تمام شدن فاصله زیادی دارد. جو بایدن رسماً برنده هیچ ایالتی اعلام نشده است، چه برسد به اینکه برنده ایالت‌های مهمی شود که به بازشماری آرا رفته‌اند یا ایالت‌هایی که ستاد ما چالش‌های حقوقی مشروع ارائه داده است که می‌تواند برنده نهایی را تعیین کند.

وی با تأکید بر این‌که در ایالت مهم پنسیلوانیا باید آرای قانونی شمرده شوند، گفت: ستاد ما از روز دوشنبه پیگیری قانونی پرونده را در دادگاه آغاز می‌کند تا مطمئن شود قوانین انتخاباتی کاملاً رعایت شوند و پیروز حقیقی مشخص شود. مردم آمریکا شایسته انتخابات صادقانه هستند، این یعنی که شمارش تمام آرای قانونی و نه شمارش آرای غیرقانونی.

وی بایدن را به مخفی‌کاری در نتایج انتخابات متهم کرد و گفت: بهت‌آور است که ستاد بایدن با اصول بنیادین مخالفت می‌کند و می‌خواهد رأی‌هایی شمرده شود که جعلی و ساختگی هستند یا توسط رأی‌دهندگان غیرواجد شرایط یا مردگان به صندوق انداخته شده‌اند. فقط حزبی که مشغول اقدام نادرست است، به‌صورت غیرقانونی ناظران را از اتاق شمارش آرا بیرون می‌کند و در دادگاه می‌جنگد تا مانع دسترسی آنها شود. بایدن در حال مخفی کردن چیست؟