ربیعی: شورای عالی امنیت ملی تفاهم اولیه رفع تحریم‌ها را رد کرد

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 27 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ربیعی: شورای عالی امنیت ملی تفاهم اولیه رفع تحریم‌ها را رد کرد العربيه_فارسى

ربیعی، سه‌شنبه 29 تیر، در نشست خبری آنلاین با ادعای مجدد رسیدن به توافق برای لغو تحریم‌ها به جریان مذاکرات وین در دولت حسن روحانی اشاره کرد و گفت: «تا جایی که به محدوده اختیارات دولت دوازدهم مربوط بوده، بخش اصلی مذاکرات انجام شده و تفاهم‌های اولیه در رفع قسمت عمده تحریم‌ها صورت گرفته است.

سخنگوی دولت ایران ادامه مذاکرات اتمی وین پس از رد نتایج آن مذاکرات از سوی شورای عالی امنیت ملی را به عهده دولت جدید دانست و گفت: «با نظر نهایی نهادهای عالی تصمیم‌گیر مبنی بر تداوم مذاکرات تا دستیابی به همه خواسته‌های مطروحه در این قانون، مذاکرات به بعد از انتقال کامل دولت موکول شده است و مسئولیت آن نیز بر عهده تیم جدید مذاکرات خواهد بود.»

بر اساس اصل 60 قانون اساسی ایران، اعمال قوه مجریه، جز در اموری که در این قانون مستقیما به عهده «رهبری» گذارده شده، از طریق رئیس‌جمهوری و وزرا است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

پیام هر ایرانی , ننگ بر روحانی , خواست هر ایرانی سقوط دولت روحانی

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

عضو شورای شهر مشهد: زنان «مکمل» هستند؛ به آن‌ها پست مدیریتی نمی‌دهیماین یارو هم آدم شده،به زنها توهین میکنه زنها تو ایران جنبه ریاست ندارن این آقا درست و به حق گفته پيگيري كيس محمد_تنگستاني چي شد؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

نرخ جدید نان اعلام شداتحادیه نانوایان سنتی تهران نرخ مصوب انواع نان را اعلام کرد. عالیه. منتظر بودیم. داشتیم تعجب میکردیم دوماه گرون نشده بود جدي خب خدارو شکر اینم گرون شد داشتم نگران میشدم کم‌کم اهمیتی ندارد.کسانی که انقلاب کردند باید نوادگانشان هم طعم لذت تورم را بکشند ما که مشکلی با گرانی نداریم🤷‍♂️
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

انصاف نیست بازار را به حال خود رها کنیم/ ماموریت سازمان بازرسی و دادستانی کل برای پیگیری مشکلات خوزستان تا حصول نتیجهرئیس قوه قضاییه گفت: در برخی بخش‌های بازار نابسامانی‌هایی وجود دارد و در این شرایط که مردم زیر فشار دشمن هستند، برخی بی‌تدبیری‌ها و کم تدبیری‌ها هم اضافه شده انصاف نیست بازار و گرانفروشی‌هایی که وجود دارد رها کنیم و اجازه دهیم افراد فرصت طلب هم با فشار مضاعف به مردم سودجویی کنند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

فرانسه کارمندان محلی سفارت و اتباع خود در افغانستان را با پرواز ویژه از کابل خارج کردشورشیان طالبان اخیراً کنترل چندین ولسوالی در ولایت‌های همسایه کابل را به دست گرفتند و این نگرانی را بوجود آوردند که به زودی به پایتخت و فرودگاه آن حمله خواهند کرد. یک سونامی خون دیگر در افقانستان در راه است به دست تروریست های طالبان بارهمکاری پاکستان و رژیم آخوندی ایران
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

افشای نقش پشت پرده ژنرال بریتانیایی در افغانستان؛ طالبان نمایندگان دولت را به وقت‌کُشی متهم کردهمزمان با افشاگری‌ رسانه‌های بریتانیایی در مورد نقش این کشور و پاکستان در شکل‌گیری مذاکرات صلح افغانستان در دوحه، رهبر طالبان در دومین روز برگزاری این مذاکرات با صدور پیامی، نمایندگان دولت را که هیات طالبان را صلح گریز دانسته بودند، به وقت‌کُشی متهم کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

فیلیپین یک ناو چینی را در دریای چین جنوبی مجبور به تغییر مسیر کرد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »