اعتراض در هنگ کنگ, هنگ کنگ

راهپیمایی معترضان هنگ‌کنگی در مقابل کنسولگری بریتانیا

معترضان هنگ کنگی دور کنسولگری بریتانیا حلقه زدند.

24/10/2019 12:30:00 ق.ظ

راهپیمایی معترضان هنگ‌کنگی در مقابل کنسولگری بریتانیا

معترضان هنگ کنگ ی دور کنسولگری بریتانیا حلقه زدند.

از چهارماه پیش تا کنون هنگ کنگ صحنه درگیری معترضان با پلیس و مأموران امنیتی این منطقه بوده است. دلیل این اعتراض‌ها در ابتدا تصویب قانون استرداد مجرمان از هنگ کنگ به چین بود، اما با وجود لغو این قانون، تظاهرات برای مخالفت با تحدید آزادی‌ها و وابستگی هنگ‌کنگ به دولت پکن همچنان ادامه دارد.

دروغ بگو تا رستگار شوی | DW | 23.07.2021 «۸ کشته در جریان اعتراضات ایران»؛ خامنه‌ای: هیچ گله‌ای نمی‌شود از مردم داشت عفو بین‌الملل: علیه معترضان خوزستان از گلوله‌های ساچمه‌ای استفاده شده | DW | 23.07.2021 ادامه مطلب: euronews فارسی »

سیل کم‌سابقه در ژنگژو چین؛ در سه روز به اندازه یک سال باران بارید

وقوع سیل کم‌سابقه در شهر ژنگژو در استان هنان چین دستکم ۱۲ کشته برجا گذاشته است. ارتش برای کمک به ناحیه اعزام شده و نیروهای امدادرسان تا کنون ۲۰۰ هزار نفر را از شهر تخلیه کرده‌اند.

ایران تبدیل به یک قدرت موشکی بزرگ برای مقابله با عربستان شده استنشنال اینترست: ایران تبدیل به یک قدرت موشکی بزرگ برای مقابله با عربستان شده است

کنگره میلیونی اربعین فتنه عراق را به حاشیه برددبیر شورای نگهبان گفت: حضور میلیون‌ها عاشق امام حسین (ع) از سراسر جهان در راهپیمایی اربعین فتنه عراق را به حاشیه برد. حالا گیرم تو با اون کاسه سرخالی و پوسیده ات درست گفتی و به حاشیه رفت. این یعنی اینکه دلایل اون اعتراض هم از بین رفت؟ والله که الاغ به ایران حکومت میکرد اوضاع صد مقابل بهتر از استیلای مقام متعفن رهخری، این موجود متوهم جنایت دوست بود. نیوتن وانشتین وکوری و... پیش این کشف تو باید لنگ بندازن. ای تاریخ زنده ی دوقرن ایران.

رئیس جمهوری شیلی با طرح یک بسته پیشنهادی، از مردم عذرخواهی کردپینیه‌را که پیش از این سرسختانه در برابر معترضان مقاومت کرده بود، ضمن اذعان به «بی‌بصیرتی»، از هموطنانش خواست او را ببخشند.

سقوط شدید لیره ترکیه در برابر دلار آمریکالیره ترکیه واحد پولی این کشور، روز سه‌شنبه 22 اکتبر در مقابل دلار آمریکا به پایین ترین حد ممکن در العربیه خائن کوسکش اردوغان بگا بره خوبه

آخرین خبرهای چهارشنبه اول آبان ۱۳۹۸ | DW | 23.10.2019درستش این بود حاضر میشد شکستش میداد چه احمقانه اسرائیل یه قارچ سمیه که عمر زیادی نداره.

سناریوهای برکسیت پس از رد برنامه زمان‌بندی بوریس جانسون در مجلس عوامپس از درخواست نمایندگان مجلس عوام بریتانیا مبنی بر تعویق تاریخ نهایی شدن برکسیت، چگونگی پروژه خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا بار دیگر با ابهام مواجه شده است.