راهپیمایی معترضان هنگ‌کنگی در مقابل کنسولگری بریتانیا

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 15 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

معترضان هنگ کنگی دور کنسولگری بریتانیا حلقه زدند.

صدها تن از هواداران دموکراسی خواه هنگ کنگی حلقه ای دورتادور کنسولگری بریتانیا چهارشنبه شب ایجاد کردند.

از چهارماه پیش تا کنون هنگ کنگ صحنه درگیری معترضان با پلیس و مأموران امنیتی این منطقه بوده است. دلیل این اعتراض‌ها در ابتدا تصویب قانون استرداد مجرمان از هنگ کنگ به چین بود، اما با وجود لغو این قانون، تظاهرات برای مخالفت با تحدید آزادی‌ها و وابستگی هنگ‌کنگ به دولت پکن همچنان ادامه دارد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ایران تبدیل به یک قدرت موشکی بزرگ برای مقابله با عربستان شده استنشنال اینترست: ایران تبدیل به یک قدرت موشکی بزرگ برای مقابله با عربستان شده است
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

کنگره میلیونی اربعین فتنه عراق را به حاشیه برددبیر شورای نگهبان گفت: حضور میلیون‌ها عاشق امام حسین (ع) از سراسر جهان در راهپیمایی اربعین فتنه عراق را به حاشیه برد. حالا گیرم تو با اون کاسه سرخالی و پوسیده ات درست گفتی و به حاشیه رفت. این یعنی اینکه دلایل اون اعتراض هم از بین رفت؟ والله که الاغ به ایران حکومت میکرد اوضاع صد مقابل بهتر از استیلای مقام متعفن رهخری، این موجود متوهم جنایت دوست بود. نیوتن وانشتین وکوری و... پیش این کشف تو باید لنگ بندازن. ای تاریخ زنده ی دوقرن ایران.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

رئیس جمهوری شیلی با طرح یک بسته پیشنهادی، از مردم عذرخواهی کردپینیه‌را که پیش از این سرسختانه در برابر معترضان مقاومت کرده بود، ضمن اذعان به «بی‌بصیرتی»، از هموطنانش خواست او را ببخشند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

سقوط شدید لیره ترکیه در برابر دلار آمریکالیره ترکیه واحد پولی این کشور، روز سه‌شنبه 22 اکتبر در مقابل دلار آمریکا به پایین ترین حد ممکن در العربیه خائن کوسکش اردوغان بگا بره خوبه
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

آخرین خبرهای چهارشنبه اول آبان ۱۳۹۸ | DW | 23.10.2019درستش این بود حاضر میشد شکستش میداد چه احمقانه اسرائیل یه قارچ سمیه که عمر زیادی نداره.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

سناریوهای برکسیت پس از رد برنامه زمان‌بندی بوریس جانسون در مجلس عوامپس از درخواست نمایندگان مجلس عوام بریتانیا مبنی بر تعویق تاریخ نهایی شدن برکسیت، چگونگی پروژه خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا بار دیگر با ابهام مواجه شده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »