راهپیمایی معترضان هنگ‌کنگی در مقابل کنسولگری بریتانیا

24/10/2019 12:30:00 ق.ظ

معترضان هنگ کنگی دور کنسولگری بریتانیا حلقه زدند.

اعتراض در هنگ کنگ, هنگ کنگ

راهپیمایی معترضان هنگ‌کنگی در مقابل کنسولگری بریتانیا

معترضان هنگ کنگ ی دور کنسولگری بریتانیا حلقه زدند.

از چهارماه پیش تا کنون هنگ کنگ صحنه درگیری معترضان با پلیس و مأموران امنیتی این منطقه بوده است. دلیل این اعتراض‌ها در ابتدا تصویب قانون استرداد مجرمان از هنگ کنگ به چین بود، اما با وجود لغو این قانون، تظاهرات برای مخالفت با تحدید آزادی‌ها و وابستگی هنگ‌کنگ به دولت پکن همچنان ادامه دارد.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

روز ۱۸ اعتراضات ایران؛ تشکر قالیباف و رئيسی از خامنه‌ای همزمان با ادامه تجمعات اعتراضی

ابراهیم رئیسی و محمدباقر قالیباف صبح روز سه‌شنبه در صحبت‌های خود در مجلس شورای اسلامی از علی خامنه‌ای تشکر کردند و مواضع رهبر جمهوری اسلامی را هوشمندانه خواندند ادامه مطلب >>

ایران تبدیل به یک قدرت موشکی بزرگ برای مقابله با عربستان شده استنشنال اینترست: ایران تبدیل به یک قدرت موشکی بزرگ برای مقابله با عربستان شده است

کنگره میلیونی اربعین فتنه عراق را به حاشیه برددبیر شورای نگهبان گفت: حضور میلیون‌ها عاشق امام حسین (ع) از سراسر جهان در راهپیمایی اربعین فتنه عراق را به حاشیه برد. حالا گیرم تو با اون کاسه سرخالی و پوسیده ات درست گفتی و به حاشیه رفت. این یعنی اینکه دلایل اون اعتراض هم از بین رفت؟ والله که الاغ به ایران حکومت میکرد اوضاع صد مقابل بهتر از استیلای مقام متعفن رهخری، این موجود متوهم جنایت دوست بود. نیوتن وانشتین وکوری و... پیش این کشف تو باید لنگ بندازن. ای تاریخ زنده ی دوقرن ایران.

رئیس جمهوری شیلی با طرح یک بسته پیشنهادی، از مردم عذرخواهی کردپینیه‌را که پیش از این سرسختانه در برابر معترضان مقاومت کرده بود، ضمن اذعان به «بی‌بصیرتی»، از هموطنانش خواست او را ببخشند.

سقوط شدید لیره ترکیه در برابر دلار آمریکالیره ترکیه واحد پولی این کشور، روز سه‌شنبه 22 اکتبر در مقابل دلار آمریکا به پایین ترین حد ممکن در العربیه خائن کوسکش اردوغان بگا بره خوبه

آخرین خبرهای چهارشنبه اول آبان ۱۳۹۸ | DW | 23.10.2019درستش این بود حاضر میشد شکستش میداد چه احمقانه اسرائیل یه قارچ سمیه که عمر زیادی نداره.

سناریوهای برکسیت پس از رد برنامه زمان‌بندی بوریس جانسون در مجلس عوامپس از درخواست نمایندگان مجلس عوام بریتانیا مبنی بر تعویق تاریخ نهایی شدن برکسیت، چگونگی پروژه خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا بار دیگر با ابهام مواجه شده است.

صدها تن از هواداران دموکراسی خواه هنگ کنگی حلقه ای دورتادور کنسولگری بریتانیا چهارشنبه شب ایجاد کردند.به گزارش ایلنا به نقل از نشنال اینترست، موشک‌ها و پهپادهای ایرانی مشکلی بزرگ برای عربستان است.به گزارش ایلنا، آیت‌الله احمد جنتی دبیر شورای نگهبان امروز (چهارشنبه) در جلسه این شورا با تسلیت به مناسبت ایام رحلت پیامبر مکرم اسلام (ص) و شهادت امام حسن مجتبی و امام رضا (ع)،  گفت: امسال نیز با عنایت خداوند متعال راهپیمایی میلیونی اربعین بسیار باشکوه برگزار شد و مردم از سراسر جهان به ویژه ایران اسلامی با عشق و علاقه در این کنگره عظیم شرکت کردند.Aa پنج روز پس از آغاز بحران و بروز درگیری‌های خونین در شیلی، سباستین پینیه‌را، رئیس جمهوری این کشور برای پایان دادن به بحران جاری مجموعه‌ای از تدابیر اجتماعی را در قالب بسته پیشنهادی مطرح کرد.

از چهارماه پیش تا کنون هنگ کنگ صحنه درگیری معترضان با پلیس و مأموران امنیتی این منطقه بوده است. دلیل این اعتراض‌ها در ابتدا تصویب قانون استرداد مجرمان از هنگ کنگ به چین بود، اما با وجود لغو این قانون، تظاهرات برای مخالفت با تحدید آزادی‌ها و وابستگی هنگ‌کنگ به دولت پکن همچنان ادامه دارد. پدافند هوایی عربستان به خوبی کار نمی‌کند و توانایی مقابله با پهپادهای ایران  را ندارد. مطالب بیشتر از بدون شرح . آیت‌الله جنتی در خاتمه ابراز امیدواری کرد که برکات حضور شرکت‌کنندگان در راهپیمایی اربعین شامل حال همه مردم شود.