رئیس‌جمهور ترکیه و نخست‌وزیر یونان تلفنی گفت‌وگو کردند

06/04/1399 06:27 ب.ظ

اردوغان و نخست‌وزیر یونان تلفنی گفت‌وگو کردند

استانبول/ برک اوزکان/ خبرگزاری آناتولی

رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهور ترکیه و کریاکوس میتسوتاکیس، نخست‌وزیر یونان در گفت‌وگوی تلفنی روابط دو کشور را مورد بررسی قرار دادند. مرکز ارتباطات ریاست جهوری ترکیه طی بیانیه‌ای اعلام کرد که طرفین در این تماس تلفنی درباره همکاری در زمنیه‌های گردشگری، امنیتی و اقتصادی نیز تبادل نظر کردند.

اردوغان و میتسوتاکیس همچنین اقدامات مشترک لازم برای مقابله با شیوه کووید-19 را نیز بررسی کرده و در خصوص باز نگه‌داشتن کانال‌های ارتباطی میان دو کشور به توافق رسیدند.

ادامه مطلب:
aa_persian »

کالین: ترکیه یکی از بهترین عملکردها در مقابله با ویروس کرونا را داشت

چراغ سبز پارلمان اروپا برای ارئه کمک مالی به پناهجویان در ترکیه

پروازها میان ترکیه و اوکراین هفته آینده مجددا آغاز می‌شودپروازها میان ترکیه و اوکراین که به دلیل کرونا لغو اعلام شده بود، از اول ژوئیه از سر گرفته می‌شوند. - خبرگزاری آناتولی

تعداد بهبودیافتگان کرونا در ترکیه به 164 هزار و 234 نفر رسیدتعداد بهبودیافتگان کرونا در ترکیه به 164 هزار و 234 نفر رسید

روسای جمهور ترکیه و اوکراین تلفنی رایزنی کردند

موضع ایران درخصوص درگیری ترکیه با عناصر تروریست در نزدیکی مرزهای کشورمانسخنگوی وزارت امور خارجه درخصوص درگیری رخ داده در نزدیکی مرزهای مشترک کشورمان و ترکیه بین عناصر تروریست و نیروهای نظامی ترکیه اظهار کرد: بر اساس اخبار منتشره در رسانه‌های ترکیه در شامگاه سه شنبه سوم تیرماه میان عناصر گروهکهای تروریستی و نیروهای نظامی ترکیه در نزدیکی مرز مشترک ایران و ترکیه درگیری مسلحانه رخ داده که در اثر آن دو نیروی مرزبانی ترکیه مجروح شدند که طبق اخبار منابع ترکیه‌ای یکی از آنها بر اثر جراحات وارده درگذشته است.