رئیس موساد در راه واشنگتن؛ رسانه‌های اسرائیلی: او «اطلاعات تازه‌ای» را درباره ایران فاش می‌کند

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 41 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

▪️رسانه‌های اسرائیلی گزارش کرده‌اند که دیوید_بارنیا، رئیس موساد، روز یکشنبه ۱۴ آذر برای دیدار و گفت‌وگو با مقامات ارشد دولت پرزیدنت بایدن درباره برنامه هسته‌ای ایران به واشنگتن می‌رود.

بنا بر این گزارش‌ها، که در رسانه‌هایی مانند آی۲۴ نیوز،‌ تایمز اسرائیل، وای‌نت نیوز، و کانال ١٢ اسرائیل منتشر شده است، انتظار می‌رود آقای بارنیا در این سفر اطلاعات تازه‌ای را درباره جمهوری اسلامی ایران آشکار کند.

به گزارش کانال ۱۲ اسرائیل، ارزیابی اورشلیم این است که جمهوری اسلامی اورانیوم کافی برای مقاصد نظامی را دارد و بحث درباره این موضوع ضرورتی ندارد، بلکه توانایی حکومت ایران برای ساختن یک بمب اتمی باید موضوع نگرانی باشد و به همین دلیل، برنامه جمهوری اسلامی برای توسعه سیستم‌های حمل تسلیحات و موشک‌های بالستیک باید در کانون توجه قرار بگیرد.

روز جمعه، آنتونی بلینکن، وزیر خارجه آمریکا، در مصاحبه‌ای اختصاصی با رویترز گفت، در حال حاضر به نظر نمی‌‌رسد که ایران در مورد انجام آن چه که برای بازگشت به پیروی متقابل ضروری است جدی باشد و هشدار داد اگر مسیر پیروی متقابل به بن‌بست برسد، گزینه‌های دیگر را دنبال خواهیم کرد. یک مقام ارشد وزارت خارجه آمریکا نیز روز شنبه ١٣ آذر به خبرنگاران گفت که ایران در دور هفتم مذاکرات هسته‌ای پیشنهادهایی ارائه کرد که هر آن چه را پیشتر در مورد آن موافقت شده بود، به عقب بازگرداند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

ZahidSa44

آویزون تخمهای بایدنشدن دردی دوا نمیکنه با خود رژیم ایران کنار بیاید.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

رئیس پلیس پیشگیری تهران: در مقابل کیف‌قاپی مقاومت نکنیدواقعا ممنون بخاطر این امنیت فوقالعاده
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

رئیس جمهور فردا با مردم سخن می گویدرییس‌جمهوری فردا شب پس از خبر ساعت ۲۱ شبکه اول سیما برای سومین بار از ابتدای تشکیل دولت سیزدهم با مردم سخن می‌گوید. میخاد بگه دلخوش به این مقدار نباشید
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

رئیس جمهور درگذشت آیت الله صادقی را تسلیت گفترئیس جمهور در پیامی رحلت آیت الله عباسعلی صادقی رئییس فقید حوزه علمیه خرم آباد را تسلیت گفت. انشاالله زودتر بهش ملحق بشه
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

فراخوان رئیس جمهور چین برای «چینی‌سازی» دینرئیس جمهور خواستار «چینی‌سازی» مذاهب در کشور خود شد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

رئیس جمهور پنجشنبه به استان لرستان سفر می‌کند + برنامه‌ها- اخبار لرستان - اخبار استانها تسنیم | Tasnimرئیس‌جمهور پنجشنبه به استان لرستان سفر می‌کند مدیرکل روابط عمومی استانداری لرستان: روز پنجشنبه ۱۸ آذرماه آیت‌الله رئیسی به استان لرستان سفر می‌کند کاش یه سری هم به تهران بزنند ای‌شون این که اینقدر به سفر کردن علاقه داره وزیر گردشگری میشد
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

حضور رئیس جمهور در منزل دو شهید سرافراز دوران دفاع مقدس/ دیدار و گفت‌وگوی صمیمی دکتر رئیسی با والدین و خانواده این شهیدانرئیس جمهور با حضور جداگانه در منزل شهیدان محمد فاتحی پیکانی و غضنفر فاتحی با والدین و خانواده این شهیدان عالیقدر دیدار و گفت‌وگو کرد رئيس_بنياد_شهيد افتخار حضور ندادند؟!
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »