رئیس‌جمهور عراق: هدف حملات به اربیل ناکام گذاشتن تلاش‌ها برای تشکیل دولت است

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 21 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رئیس‌جمهور عراق: هدف حملات به اربیل ناکام گذاشتن تلاش‌ها برای تشکیل دولت است رئیس‌جمهور عراق گفت که هدف حملات موشکی شب گذشته به شهر اربیل ناکام گذاشتن تلاش‌ها به منظور تشکیل دولت در این کشور است.

رئیس‌جمهور عراق گفت که هدف حملات موشکی شب گذشته به شهر اربیل ناکام گذاشتن تلاش‌ها به منظور تشکیل دولت در این کشور است.برهم صالح، رئیس‌جمهور عراق با انتشار بیانیه‌ای در واکنش به حملات موشکی به شهر اربیل، گفت: هدف حملات موشکی شب گذشته به شهر اربیل ناکام گذاشتن تلاش‌ها به منظور تشکیل دولت در عراق است.

صالح افزود: زمان انجام این حملات نشان می‌دهد که هدف، ممانعت از تشکیل دولتی مقتدر در عراق است. باید در مقابل تلاش‌ها به منظور برهم زدن نظم کشور متحد شویم. باید نیروهای امنیتی کشور را متحد، نهادهای دولتی را تقویت و با تروریست‌های غیرقانونی مبارزه کنیم. الحلبوسی اظهار داشت: حمله به اربیل به معنی حمله به حاکمیت ملی و امنیت همه مردم عراق است. باید در مقابل این حمله اتحاد ملی کشورمان را تقویت کنیم.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

واکنش نخست‌وزیر عراق به حمله موشکی به اربیل: حمله به امنیت مردم ما بودواکنش نخست‌وزیر عراق به حمله موشکی به اربیل: حمله به امنیت مردم ما بود مصطفی الکاظمی، نخست‌وزیر عراق در حساب توئیتر خود نوشت: حمله موشکی شب گذشته به اربیل مرکز اداره اقلیم کرد شمال کشور، ساکنان آن را به وحشت انداخته و حمله به امنیت مردم ماست.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

رئیس‌جمهور: دولت به دنبال مبارزه ریشه‌ای و علمی و تخصصی با فساد استرئیس جمهور در پیامی به سومین همایش کتاب سال حکومت اسلامی گفت: شهید سلیمانی عزیز از آن جهت «شهید تراز تمدن اسلام» است که از طریق تولید و تکثیر یک نظام معنایی در میدان عمل، «اراده ملی»، «اراده بین‌المللی» و حتی «اراده جهانی» را تحت تأثیر قرار داد. عمرا، چون اگر بود میبایست از بیت خامنه ای شروع میکردین. نه باباااا !! راست میگی ؟؟؟؟؟🤣🤣🤣 گام اول مبارزه ریشه ای علمی و تخصصی واقعی ابتداء کناره گیری شما از راس امور است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

حملات راکتی به اربیل؛ «هیچ نیروی آمریکایی صدمه ندیده است»خبرگزاری دولتی عراق گزارش داد که بامداد یکشنبه چند فروند موشک به اربیل، پایتخت منطقه خودمختار کردستان در شمال عراق شلیک شده است. دست مریزا سردارحاجی زاده فردا گزارش بدع
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

آمریکا حملات موشکی به سرکنسولگری این کشور در اربیل را محکوم کردآمریکا حملات موشکی به سرکنسولگری این کشور در اربیل را محکوم کرد وزارت امور خارجه آمریکا با انتشار بیانیه‌ای، حملات موشکی شب گذشته به سرکنسولگری این کشور در شهر اربیل مرکز اداره اقلیم کرد شمال عراق را محکوم کرد. آمریکا غلط کرد یاشاسین ایران ✌💪🇮🇷
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ترکیه: حملات موشکی بامداد امروز به شهر اربیل عراق را محکوم می‌کنیمترکیه: حملات موشکی بامداد امروز به شهر اربیل عراق را محکوم می‌کنیم
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

رسانه نزدیک به ایران: مرکز اطلاعاتی اسرائیل در اربیل هدف قرار گرفتندرسانه نزدیک به ایران: مرکز اطلاعاتی اسرائیل در اربیل هدف قرار گرفتند یک رسانه عربی نزدیک به حزب‌الله لبنان وابسته به ایران مدعی هدف قرار گرفتن مراکز اطلاعاتی اسرائیل در اربیل عراق شد.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »