رئیس کمیته روابط خارجی سنا اقدام آمریکا در توقیف نفتکش‌های ایران را ستود

25/05/1399 10:43:00 ب.ظ

🔺رئیس کمیته روابط خارجی سنا اقدام آمریکا در توقیف نفتکش‌های ایران را ستود ⚡️سناتور جیم ریچ، رئیس کمیته روابط خارجی سنای ایالات متحده اقدام دولت آمریکا در توقیف و ضبط نفتکش‌های ایرانی که تلاش داشتند تحریم‌های ونزوئلا را نقض کنند، ستود.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. سناتور جیم ریچ، رئیس کمیته روابط خارجی سنای ایالات متحده اقدام دولت آمریکا در توقیف و ضبط نفتکش‌های ایرانی که تلاش داشتند تحریم‌های ونزوئلا را نقض کنند، ستود.

سناتور ریچ شامگاه جمعه ۲۴ مرداد و با صدور بیانیه‌ای گفت: من اقدام امروز در برابر تلاش ایران برای نقض تحریم‌های ایالات متحده و حمایت از رژیم آدمکش مادورو در ونزوئلا را می‌ستایم.

نماینده جمهوری‌خواه ایالت آیداهو در سنای آمریکا افزود: همان‌طور که در یکی از جلسات اخیر بحران در ونزوئلا گفتم، فعالیت‌های ایران در آن کشور تهدیدی امنیتی و غیرقابل تحمل برای ایالات متحده و در نیمکره غربی است.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »
Loading news...
Failed to load news.

نسل‌های جدید به آشنایی بیشتر با امام بزرگوار نیازمندند/امام را نمی‌شود تحریف کرد

رهبر انقلاب تاکید کردند: همه ما نیازمندیم با ابعاد شخصیت چندبعدی و باعظمت حضرت امام خمینی بیشتر آشنا شویم. ادامه مطلب >>

رئیس آژانس: ایران هنوز اجازه دسترسی به دو سایت هسته‌ای را نداده است🔺رئیس آژانس: ایران هنوز اجازه دسترسی به دو سایت هسته‌ای را نداده است ⚡️مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی، پس از دیدار با وزیر خارجه آمریکا، به خبرنگاران گفت که ایران هنوز به آژانس اجازه دسترسی به دو سایت هسته‌ای را نداده است.

ظریف: رفتار عمیقا مخرب آمریکا، ساختار سازمان ملل متحد را نشانه گرفته استظریف: شیوه‌ای که آمریکا برای فروپاشی قطعنامه ۲۲۳۱ به کار گرفته سوء استفاده از ساز و کار خود سازمان ملل برای نابودی این نهاد بین‌المللی است، این اقدامات پس از گذشت ۲ سال از تحمیل بی‌رحمانه‌ترین فشارها علیه یک ملت مقاوم، محکوم به شکست خواهد بود

آمریکا رسما تأیید کرد که چهار نفتکش متعلق به ایران را توقیف کرده استواشنگتن این محموله‌های سوختی را متعلق به سپاه پاسداران می‌داند. آمریکا مدت‌هاست که سپاه پاسداران ایران را در فهرست گروه‌های تروریستی قرار داده است.

وزارت دفاع ترکیه تصاویری از کشتی اوروچ رئیس را به اشتراک گذاشتوزارت دفاع ترکیه اعلام کرد مأموریت اسکورت و محافظت از کشتی اکتشافی «اوروچ رئیس» که توسط کشتی‌های نیروی دریایی ترکیه در دریای مدیترانه شرقی آغاز شده، با قاطعیت روز اول ادامه دارد. - خبرگزاری آناتولی

تعطیلات در ایتالیا رئیس اداره گردشگری ایرلند را مجبور به استعفاء کردتعطیلات در ایتالیا رئیس اداره گردشگری ایرلند را مجبور به استعفاء کرد

وال‌استریت ژورنال: آمریکا چهار نفتکش ایران را توقیف کرده - BBC News فارسیروزنامه وال‌استریت ژورنال گزارش کرده که چند روزی است، آمریکا چهار نفتکش ایران به مقصد ونزوئلا را توقیف کرده است.