دیدگاه: مکانیزم ماشه یا حل اختلاف؟

17/04/1399 10:43 ق.ظ

در دیدگاه بشنوید: مکانیزم ماشه یا حل اختلاف؟ 🎧نسخه کامل پادکست را از اینجا گوش کنید:

مکانیزم ماشه یا مکانیزم حل اختلاف به زبان ساده یعنی چه؟ در برجام چه امتیازهایی به ایران داده شده است؟ چرا اروپا متهم به مماشات با جمهوری اسلامی می‌شود؟ پاسخ کامبیز غفوری به این سوال‌ها را در این شماره

Your current browser isn't compatible with SoundCloud.

Please download one of our supported browsers.

ادامه مطلب:
IranIntl »

کالاهای قاچاق معدوم شده یا به چرخه اقتصادی باز می‌گردندکالاهای قاچاق معدوم شده یا به چرخه اقتصادی باز می‌گردند | رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز : کالاهای قاچاقی که تأیید وزارت بهداشت را نداشته باشند معدوم، اما سایر کالاها بسته به نوع‌شان می‌توانند در بازار داخلی مصرف شده یا صادر شوند

به دنبال لغو محدودیت‌ها، شمار موارد ابتلا به کووید۱۹ در عربستان سعودی و امارات افزایش یافت🔺به دنبال لغو محدودیت‌ها، شمار موارد ابتلا به کووید۱۹ در عربستان سعودی و امارات افزایش یافت ⚡️شمار مبتلایان به ویروس_کرونا در عربستان سعودی از مرز ۲۰۰ هزار تن گذشت و این آمار در کشور همسایه آن، امارات متحده عربی، نیز از ۵۰ هزار مورد فراتر رفته است.

شمار مبتلایان به کرونا در نیجریه به 28711 نفر رسید

شمار مبتلایان به کرونا در روسیه به مرز 688 هزار نفر رسید

هشدار مجدد چین به دولت کانادا درباره هنگ کنگ؛ «مقابله به مثل می‌کنیم»دولت چین می گوید در صورتی که که کانادا توافق های تجاری با هنگ کنگ را لغو کند، این کشور دست به مقابله به مثل زده و واکنش نشان خواهد داد.

تلفات سیل ژاپن به ۴۰ تن رسید؛ توصیه به نیم میلیون نفر برای تخلیه خانه‌های شانتلفات سیل ژاپن به ۴۰ تن رسید؛ توصیه به نیم میلیون نفر برای تخلیه خانه‌های شان خبرگزاری آسوشیتدپرس روز دوشنبه ۱۶ تیر گزارش داد که ۱۴ تن از جان‌باختگان ساکنان یک سرای سالمندان واقع در کرانه رودخانه کوما بودند. بنا بر این گزارش ۱۰ تن هم ناپدید شده‌اند.