دیدار سفیر ترکیه در افغانستان با سرپرست وزارت خارجه طالبان

11/03/1401 11:15 ق.ظ

سفیر ترکیه در افغانستان با سرپرست وزارت امور خارجه دولت موقت طالبان در کابل دیدار کرد. - خبرگزاری آناتولی

سفیر ترکیه در افغانستان با سرپرست وزارت امور خارجه دولت موقت طالبان در کابل دیدار کرد. - خبرگزاری آناتولی جهاد ارگین‌آی، سفیر ترکیه در کابل با امیرخان متقی سرپرست وزارت امور خارجه دولت موقت طالبان در افغانستان دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش دفتر رسانه‌ای وزارت خارجه طالبان٬ ارگین‌آی و متقی در این دیدار بر تقویت روابط دوجانبه و تحولات منطقه‌ای تبادل نظر کردند.

ادامه مطلب:
aa_persian »

طالبان بیابانگرد وحشی شده اند دیپلمات، خدو بر چرخ گردون

نشست سفیر ایران در وین با اعضای اتاق بازرگانی ایران و اتریشسفیر کشورمان در وین از نشست با رئیس و اعضای هیأت‌مدیره اتاق مشترک بازرگانی ایران و اتریش خبر داد.

دیدار وزیر دفاع ترکیه با رئیس دولت امارات متحده عربی در ابوظبیوزیر دفاع ملی ترکیه که به منظور انجام چند دیدار رسمی به ابوظبی رفته٬‌ با رئیس دولت امارات متحده عربی دیدار و گفت‌وگو کرد. - خبرگزاری آناتولی یاشاسین تورکییه یاشاسین خلوصی آکار و سیاست خردمندانه به این‌ می‌گویند ☺❤🇹🇷🌹 برای امارات بهترین ها و همکاری خوب را آرزو می کنم

دیدار روسای جمهور ایران و تاجیکستان در تهرانرئیس‌جمهوری تاجیکستان در سفر به تهران با همتای ایرانی خود دیدار کرد. - خبرگزاری آناتولی رابطه شئونیزم فارسی شرکای اشرار حکومت جاهلیت فاشیسم فرقه فارسیسم‌ اشغالگر ایران با ملتهای ایرانیان و ملتها و کشورهای منطقه جاهلانه است و هرگز منطقی و پایدار نمیشود چون از بیخ و بن با ملتهای ایرانیان و منطقه و جهان، دشمنی جاهلانه دارد.

رزمایش ارتش اسرائیل در قبرس برای رویارویی احتمالی با ایران و حزب‌اللهصدها سرباز «نیروهای دفاعی اسرائیل»، برای مشارکت در هفته آخر رزمایش یک ماهه این کشور، جهت شبیه‌سازی حمله به مواضع حزب‌الله لبنان و مراکز اتمی ایران راهی موقعش که برسه دنبال پوشاک و شنا کردن باید باشید

زندگی بدون ماسک در ترکیه پس از 2 سال مقابله با کرونازندگی بدون ماسک در ترکیه پس از 2 سال مقابله با کرونا مردم ترکیه با لغو کامل مقررات استفاده اجباری از ماسک در فضای بسته و باز به جز بیمارستان‌ها٬ پس از 629 روز به زندگی عادی و بدون ماسک باز گشتند.

هجوم ماموران امنیتی به معترضان در آبادان با گاز اشک‌آورآبادان یک هفته پس از فرو ریختن برج متروپل که ده‌ها کشته و مفقود بر جای گذاشته، شامگاه دوشنبه بار دیگر صحنه اعتراضات مردمی بود. این اعتراضات اما با خشونت نیروهای امنیتی مواجه شد.

سفیر ترکیه در افغانستان با سرپرست وزارت امور خارجه دولت موقت طالبان در کابل دیدار کرد.استانبول/ خبرگزاری آناتولی

جهاد ارگین‌آی، سفیر ترکیه در کابل با امیرخان متقی سرپرست وزارت امور خارجه دولت موقت طالبان در افغانستان دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش دفتر رسانه‌ای وزارت خارجه طالبان٬ ارگین‌آی و متقی در این دیدار بر تقویت روابط دوجانبه و تحولات منطقه‌ای تبادل نظر کردند.

براساس این گزارش٬‌ امیرخان متقی در این دیدار ضمن قدردانی بابت کمک‌های بشردوستانه مردم و دولت ترکیه٬ گفت که طالبان تسهیلات لازم را به سرمایه‌گذاران ترک در افغانستان فراهم خواهد کرد.