دیدار آکار با فرمانده بخش «دکترین و تحول » ناتو

24/12/1400 06:06:00 ب.ظ

وزیر دفاع ملی ترکیه با مسئول فرماندهی بخش «دکترین و تحول » ناتو دیدار کرد. - خبرگزاری آناتولی

وزیر دفاع ملی ترکیه با مسئول فرماندهی بخش «دکترین و تحول » ناتو دیدار کرد. - خبرگزاری آناتولی 15.03.2022 آنکارا/ خبررگزاری آناتولی خلوصی آکار، وزیر دفاع ملی ترکیه با ژنرال فیلیپ لاوین، مسئول فرماندهی بخش «دکترین و تحول » ناتو در آنکارا دیدار کرد.

15.03.2022 آنکارا/ خبررگزاری آناتولی خلوصی آکار، وزیر دفاع ملی ترکیه با ژنرال فیلیپ لاوین، مسئول فرماندهی بخش «دکترین و تحول » ناتو در آنکارا دیدار کرد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

۴۲ هزار نفر در معرض خطر سیل در پی تخریب سد کاخوفکا؛ عملیات تخلیه در جریان است

سد و نیروگاه آبی «کاخوفکا» واقع در جنوب اوکراین بامداد روز سه‌شنبه ۶ ژوئن بر اثر انفجاری تخریب و آب پشت سد به مناطق پیرامون آن سرازیر شد. سیل بسیاری از شهرها و روستاهای منطقه خرسون را درنوردیده و زندگی هزاران نفر مختل شده است. ادامه مطلب >>

اوکراین محور دیدار وزرای خارجه قطر و روسیهوزیران امور خارجه قطر و روسیه در مسکو دیدار و در باره تحولات اوکراین تبادل نظر کردند. - خبرگزاری آناتولی 🔴اسرار جنگ اوکراین و روسیه 🔴چرا هیچ کشوری حاضر نیست آن را برای مردم بیان کند؟ 🔵لیدر ری استارت اسرار جنگ اوکراین و روسیه را فاش کرده ، برای تماشای ان روی لینک زیر خیلی محکم فشار دهید 👇

نمایشگاه «دیدار در اصفهان» در دوبلین؛ شکوفایی هنری ایران در عصر صفوی🔺نمایشگاه «دیدار در اصفهان» در دوبلین؛ شکوفایی هنری ایران در عصر صفوی بخش قابل توجهی از این آثار در ایران و به ویژه در اصفهانِ دوره‌ صفوی آفریده شده‌‌اند؛ تمرکز نمایشگاه «دیدار در اصفهان» نیز بر همین آثار است. ⬇️ بیشتر بخوانید:

سعید تمجیدی موقتا آزاد شد؛ کارزار مخالفت با اعدام ادامه دارد

مخالفت آمریکا با هرگونه ارائه معافیت برجامی از تحریم‌ها به روسیهمخالفت آمریکا با هرگونه ارائه معافیت برجامی از تحریم‌ها به روسیه یک سخنگوی‌ وزارت امور خارجه آمریکا در گفت‌وگویی هر گونه ارائه معافیت از تحریم‌ها به روسیه برای حفظ‌ روابط اقتصادی-تجاری تحت برجامش با ایران را رد کرد.

دەها هزار نفر در آلمان با مردم اوکراین اعلام همبستگی کردند | DW | 13.03.2022هزاران نفر در چند شهر آلمان، برای نشان دادن همبستگی با مردم اوکراین و مخالفت با جنگ به خیابان‌ها آمدند. سازمان‌دهندگان این تظاهرات از مشارکت حدود ۱۲۵هزار نفر این این اجتماعات خبر می‌دهند.

ستاره‌ای با استعداد شگفت‌انگیز؛ رونالدو رکورد رویایی را شکسته است؟ - BBC News فارسیکریستیانو رونالدو، فوق ستاره پرتغالی منچستر یونایتد پس از غیبت در داربی شهر منچستر با عملکردی درخشان به زمین مسابقه برگشت. او در بازی مقابل تاتنهام ' هت‌تریک' کرد؛ عملکردی که گفته می‌شود همراه با رکوردی رویایی برای فوق ستاره فوتبال جهان است.