دیدار وزرای دفاع ترکیه و یونان در بلژیک

03/08/1398 04:51 ب.ظ

وزیران دفاع ترکیه و یونان در بروکسل، پایتخت بلژیک درباره مسائل دوجانبه و منطقه دیدار و گفتگو کردند. - خبرگزاری آناتولی

وزیران دفاع ترکیه و یونان در بروکسل، پایتخت بلژیک درباره مسائل دوجانبه و منطقه دیدار و گفتگو کردند. - خبرگزاری آناتولی

وزیران دفاع ترکیه و یونان در بروکسل، پایتخت بلژیک درباره مسائل دوجانبه و منطقه دیدار و گفتگو کردند.بروکسل/خبرگزاری آناتولی

خلوصی آکار و اوانگلوس آپوستولاکیس؛ وزرای دفاع ترکیه و یونان طی دیدار در بروکسل درباره مسائل دفاعی و امنیتی دوجانبه، دریای اژه، جزیره قبرس و مدیترانه شرقی به تبادل نظر پرداختند.«آکار در دومین روز از نشست وزرای دفاع کشورهای عضو ناتو در بروکسل، در دیدار با همتای یونانی بر لزوم حل اختلافات در چارچوب حُسن همجواری، صلح و دوستی و مطابق با قوانین بین المللی تأکید کرده است».

ادامه مطلب:
aa_persian »

دیدار وزرای خارجه ترکیه و ایران در باکومولود چاووش اوغلو و محمد جواد ظریف وزرای امور خارجه ترکیه و ایران در باکو پایتخت آذربایجان دیدار و گفت‌وگو کردند. - خبرگزاری آناتولی مولود چاووش_اوغلو و محمد جواد_ظریف وزرای امور خارجه ترکیه و ایران در باکو پایتخت آذربایجان دیدار و گفت‌وگو کردند.

دیدار کشورهای متحد ترکیه با گروه تروریستی غیرقابل قبول استمولود چاووش_اوغلو، وزیر امور خارجه ترکیه: دیدار مسئولین کشورهای متحد ترکیه با مظلوم کوبانی از سرکردگان گروه تروریستی ی.پ.گ که در فهرست قرمز افراد تحت تعقیب قرار دارد غیرقابل قبول است.

وزیر دفاع آمریکا: ترکیه ما را در وضعیت خطرناکی قرار داده استمارک اسپر وزیر دفاع ایالات متحده امریکا پنج‌شنبه 24 اکتبر 2019 هشدار داد که ترکیه با یورش نظامی به وقتي افسارتون دست ديكتاتورها باشه بايدم هزينه گروكشياي اين نظامها رو بپزدازيد

بعد از مرگ دست‌کم ۱۵ معترض، رئیس جمهوری شیلی می گوید آماده دیدار با معترضان استبعد از مرگ دست‌کم ۱۵ معترض، رئیس جمهوری شیلی می گوید آماده دیدار با معترضان است به گزارش بی بی سی در روز سه شنبه ۳۰ مهر، این اعلام آمادگی او در شرایطی صورت می گیرد که اعتراضات مردم شیلی از روز جمعه اخیر به کشته شدن ۱۵ نفر منجر شده است.

دیدار ظریف با رئیس جمهور آذربایجانجواد ظریف که برای شرکت در اجلاس وزرای خارجه عضو جنبش عدم تعهد در باکو حضور دارد، با الهام علی اف رئیس جمهور آذربایجان دیدار کرد

نوجوان عاشق برای دیدار معشوق در سیم خاردار زندان گرفتار شدهنوز مشخص نیست که آیا این نوجوان با تلاش های خود موفق به ترمیم رابطه با دوست دختر سابق اش شده است یا خیر.