دیدار وزرای خارجه فلسطین و اردن

27/08/1399 12:00 ق.ظ

وزرای امور خارجه فلسطین و اردن در امان دیدار کرده و تحولات فلسطین را مورد بررسی قرار دادند. - خبرگزاری آناتولی

وزرای امور خارجه فلسطین و اردن در امان دیدار کرده و تحولات فلسطین را مورد بررسی قرار دادند.وزارت امور خارجه اردن طی بیانیه‌ای اعلام کرد: ایمن الصفدی، وزیر امور خارجه کشور با همتای فلسطینی خود ریاض المالکی در امان دیدار و گفتگو کرده است.بر این اساس، طرفین تحولات اخیر فلسطین و تلاشها برای حل بحران بر اساس راه حل دو دولت را مورد بحث و گفتگو قرار دادند.

بر این اساس، طرفین تحولات اخیر فلسطین و تلاشها برای حل بحران بر اساس راه حل دو دولت را مورد بحث و گفتگو قرار دادند. همچنین الصفدی و المالکی بر ضرورت توقف اقدامات غیر قانونی به ویژه اشغال اراضی فلسطین و احداث شهرک‌های یهودی نشین تاکید کرده و تصمیم اسرائیل برای احداث شهرک‌های یهودی‌نشین در قدس شرقی را محکوم کردند.

ادامه مطلب:
aa_persian »

وزرای امور خارجه فلسطین و اردن در امان دیدار کرده و تحولات فلسطین را مورد بررسی قرار دادند.وزارت امور خارجه اردن طی بیانیه‌ای اعلام کرد: ایمن الصفدی، وزیر امور خارجه کشور با همتای فلسطینی خود ریاض المالکی در امان دیدار و گفتگو کرده است.

بر این اساس، طرفین تحولات اخیر فلسطین و تلاشها برای حل بحران بر اساس راه حل دو دولت را مورد بحث و گفتگو قرار دادند.

همچنین الصفدی و المالکی بر ضرورت توقف اقدامات غیر قانونی به ویژه اشغال اراضی فلسطین و احداث شهرک‌های یهودی نشین تاکید کرده و تصمیم اسرائیل برای احداث شهرک‌های یهودی‌نشین در قدس شرقی را محکوم کردند.

دولت اسرائیل روز گذشته اعلام کرد که یک شهرک یهودی‌نشین 1257 واحدی در نزدیکی قدس شرقی احداث خواهد کرد.