دو کارگر ترک گرفتار در شهر تحت سیطره حفتر نجات یافتند

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 16 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

دو کارگر تبعه ترکیه‌ که در شهر سرت لیبی تحت سیطره شبه‌نظامیان وابسته به خلیفه حفتر گرفتار شده بودند، نجات بافتند.

دفتر سازمان هلال احمر لیبی در مصراته از طریق شبکه‌های اجتماعی از نجات دو کارگر ترک که در شهر سرت تحت سیطره شبه‌نظامیان وابسته به خلیفه حفتر گرفتار شده بودند، خبر داد.

این سازمان همچنین اعلام کرد که افراد مذکور به گورکان گورمریچلی‌لر سرکنسول ترکیه در مصراته تسلیم داده شده‌اند. گورکان گورمریچلی‌لر به خبرنگار آناتولی گفت که این کارگران به ابتکار سرکنسولگری ترکیه در مصراته و با هماهنگی دفتر سازمان هلال احمر لیبی در این شهر و بنیاد همیاری‌های بشری ترکیه نجات یافته‌اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

طالبان طی دو هفته 650 حمله علیه غیرنظامیان در افغانستان انجام داده استسخنگوی وزارت کشور افغانستان اعلام کرد که طالبان طی دو هفته اخیر بیش از 650 حمله علیه مردم این کشور انجام داده‌ است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

سی‌امین سالگرد همگرایی دو آلمان؛ آیا یکپارچگی به طور کامل محقق شده است؟صدر اعظم آلمان ضمن اذعان به این نکته که «اختلافات ساختاری» میان دو بخش شرقی و غربی آلمان همچنان باقی است، در عین حال تاکید کرد که کارهای بزرگ و قابل ملاحظه‌ای برای کاهش این نابرابری و کم کردن اختلاف از حیث سطح زندگی میان آلمان شرقی و غربی انجام شده است. اتریش رو هم متحد کنید
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

هاشمی: تهران دو هفته تعطیل شودتهران دو هفته تعطیل شود | رئیس شورای تهران : زنجیره کرونا دو هفته است و یک هفته تعطیلی ، به دو هفته افزایش دهند. دولت مشکل تأمین بودجه دارد و هنوز در تولید تجهیزات واگن و اتوبوس خودکفا نشده ایم.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

هر دو هیات مذاکرات صلح افغانستان با زلمی خلیل‌زاد ملاقات کردند - BBC News فارسیزلمی خلیل‌زاد نماینده ویژه آمریکا برای صلح افغانستان روز گذشته با هر دو تیم مذاکره کننده صلح افغانستان در دوحه ملاقات کرده است. جزئیات ملاقات آقای خلیل‌زاد با هیات مذاکره کننده دولت افغانستان تا حال روشن نیست، اما هیاتی از گروه طالبان در دیدار با آقای خلیل‌زاد یک بار دیگر تاکید کرده که توافقنامه این گروه با آمریکا باید مبنای مذاکرات فعلی با هیات دولت افغانستان باشد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

دو تروریست‌ پ.ک.ک در استان تونجلی از پای درآمدند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دو ماه حبس تعلیقی در فرانسه برای نشر ویدئوی ساخت کوکتل مولوتففرد متهم در جریان رسیدگی به این پرونده در دادگاه به دفاع از خود پرداخت و توضیح داد که اقدام وی صرفا جنبه اطلاع‌رسانی داشته و به هیچ وجه قصد نداشته خشونت علیه پلیس را ترویج کند. چرا آخه؟ ؟؟ مگه آنجا آزادی بیان وجود نداره؟ ؟؟؟ چطور وقتی روح‌ا... زم آموزش این چیزا رو میداد و ایران اعتراض میکرد میگفتید داره از حق آزادی بیانش استفاده میکنه؟ ؟؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »