دو مامور پلیس فرانسه به ضرب شمشیر زخمی شدند

11/09/1400 11:00:00 ب.ظ

دو مامور پلیس فرانسه به ضرب شمشیر زخمی شدند #العربيه_فارسى

العربيه_فارسى, فرانسه

دو مامور پلیس فرانسه به ضرب شمشیر زخمی شدند العربيه_فارسى

در حمله با سلاح سرد دو مامور پلیس فرانسه در شمال غرب این کشور به ضرب شمشیر مجروح شدند.به گزارش خبرنگار «العربیه»، دو مامور پلیس فرانسه پنجشنبه، 2 دسامبر،

آخرین به روزرسانی:02 دسامبر ,2021: 11:54 شب GSTShareآدرس کپی شددر حمله با سلاح سرد دو مامور پلیس فرانسه در شمال غرب این کشور به ضرب شمشیر مجروح شدند.به گزارش خبرنگار «العربیه»، دو مامور پلیس فرانسه پنجشنبه، 2 دسامبر، در حمله یک فرد مهاجم با شمشیر در شربورگ در شمال غرب این کشور، زخمی شدند.

Advertisementشایان ذکر است که حدود یک ماه پیش، حمله‌ای در جنوب فرانسه در نزدیکی ایستگاه مرکزی پلیس رخ داد و طی آن یک مامور پلیس در شهر کن، از سوی فردی مهاجم با سلاح سرد هدف حمله قرار گرفته و زخمی شد و فرد نیز مهاجم «دستگیر» شد.ضارب چاقو به دست به سمت ماموران پلیس در حوالی کلانتری مرکزی شهر کن حمله برد که یکی از ماموران، با اسلحه خود به او شلیک کرد.

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »

کار مسلمانان تر..و..ر..ی..س..ت است I bet the savage man was shouting “Allahu Akbar, kill the infidels”. while stabbing the ppl whom he never met or knew. Then here is what Muslims telling us: “Allah is great, merciful, Allah loves you, our religion is the religion of peace”. Hypocrites!

حمله با شمشیر در شمال فرانسه؛ دو پلیس زن زخمی شدندبه گفته دادستان عمومی شربور این حادثه با انگیزه تروریستی انجام نشده و دو مامور پلیس زن بر اثر اصابت شمشیر جراحات سطحی از ناحیه صورت متحمل شده‌‌اند. پولیس زن بهادری و شجاعت کرده اند.

باقری کنی: ایران دو سند پیشنهادی را در اختیار کشورهای عضو «برجام» قرار دادعلی باقری‌ کنی، سرپرست تیم‌ مذاکره‌کنندگان ایران در مذاکرات احیای توافق هسته‌ای موسوم به «برجام» در وین خبر داد که در چهارمین روز این مذاکرات، ایران دو سند برنامه_اتمی_ایران iaeagc شورای_حکام_آژانس - باقری تئوریسین شکنجه وقطع دست وچشم ازحدقه درآوردن درقضائیه آخوندهابوده وزیر دست رئیسی کارمیکرد...،مثل محمد جواد لاریجانی... برنامه_اتمی_ایران iaeagc وبگاه خبری«اکسیوس»گزارش دادکه مقامات امنیتی اسرائیل اطلاعاتی رادراختیار ایالات_متحده وچندین متحداروپایی خود گذاشته‌اند که نشان میدهد ایران درحال انجام اقدامات فنی برای غنی‌سازی اورانیوم تا90درصدخلوص،که سطح موردنیازبرای تولیدسلاح هسته‌ای است،میباشد. برنامه_اتمی_ایران iaeagc خبرگزاری‌های اسرائیلی نیزخبردادندکه هیئتی بلندپایه از فرماندهان ارتش اسرائیل،امروزبافرماندهان سرفرماندهی مرکزی ایالات متحده سنتکام دیدارکردند. باورعمومی براین است که مقامات نظامی ارشددوکشور،خودرا برای مقابله احتمالی باتهدیدهای ایران آماده می‌کنند.

دو تروریست پ.ک.ک در شمال عراق از پای‌ درآمدندنیروهای سازمان اطلاعات ترکیه «میت» 2 تروریست پ.ک.ک/ک.ج.ک را در شمال عراق از پای درآوردند. - خبرگزاری آناتولی

ادامه بررسی تبصره‌های بودجه ۱۴۰۱ در دو نوبت صبح و بعدازظهر امروز/ تشکیل کمیته‌ای برای بررسی افزایش پلکانی حقوق کارکنان/ اختصاص ۷ هزار میلیارد تومان برای جبران خسارت کشاورزان در سال آیندهجزئیات و بندها و تبصره‌های بودجه پیشنهادی ۱۴۰۱ با حضور رئیس جمهور و همه اعضای کابینه مورد بررسی قرار گرفت.

حمله با شمشیر در شمال فرانسه؛ دو پلیس زن زخمی شدندبه گفته دادستان عمومی شربور این حادثه با انگیزه تروریستی انجام نشده و دو مامور پلیس زن بر اثر اصابت شمشیر جراحات سطحی از ناحیه صورت متحمل شده‌‌اند. پولیس زن بهادری و شجاعت کرده اند.

حمله رژیم اسد به ادلب؛ 6 غیرنظامی زخمی شدنددر حمله گروه‌های تروریستی تحت حمایت رژیم اسد و ایران به شهرک‌های غیرنظامی در مناطق کاهش تنش ادلب، 6 غیرنظامی مجروح شدند. - خبرگزاری آناتولی

02 دسامبر ,2021: 10:44 شب GST آخرین به روزرسانی: 02 دسامبر ,2021: 11:54 شب GST Share آدرس کپی شد در حمله با سلاح سرد دو مامور پلیس فرانسه در شمال غرب این کشور به ضرب شمشیر مجروح شدند.ژرار دارمنن، وزیر کشور فرانسه نیز با انتشار توییتی ضمن اعلام همبستگی با ماموران پلیس کشورش حادثه را درگیری میان یک سارق خودرو و ماموران توصیف کرده است.مربوط به لغو تحریم‌ها و اقدامات هسته‌ای این کشور را در اختیار طرف‌‌های مقابل قرار داده است.نیروهای سازمان اطلاعات ترکیه «میت» 2 تروریست پ.

به گزارش خبرنگار «العربیه»، دو مامور پلیس فرانسه پنجشنبه، 2 دسامبر، در حمله یک فرد مهاجم با شمشیر در شربورگ در شمال غرب این کشور، زخمی شدند. Advertisement شایان ذکر است که حدود یک ماه پیش، حمله‌ای در جنوب فرانسه در نزدیکی ایستگاه مرکزی پلیس رخ داد و طی آن یک مامور پلیس در شهر کن، از سوی فردی مهاجم با سلاح سرد هدف حمله قرار گرفته و زخمی شد و فرد نیز مهاجم «دستگیر» شد.. ضارب چاقو به دست به سمت ماموران پلیس در حوالی کلانتری مرکزی شهر کن حمله برد که یکی از ماموران، با اسلحه خود به او شلیک کرد. باقری‌ کنی در این زمینه ادعا کرد: «اگر آن‌ها برای استمرار گفت‌وگوها آماده باشند ما هیچ مانعی در این زمینه نخواهیم داشت. در این حادثه، فرد مهاجم پس از اصابت گلوله، به شدت مجروح شد ولی مامور پلیس، آسیب چندانی ندید. . 02.