دونالد ترامپ: ایران نمی‌خواهد که من دوباره انتخاب شوم

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 55 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 25%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

به گفته دونالد ترامپ، ایران از مخالفان انتخاب دوبارۀ او به عنوان رئیس‌جمهوری آمریکاست. با این وجود او تاکید کرد که در صورتی که مجددا برگزیده شود، خیلی زود به توافقی با ایران و کره شمالی دست خواهد یافت.

دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری ایالات متحده آمریکا روز جمعه ۱۷ مرداد در نشستی خبری اعلام کرد دولت این کشور «از نزدیک» کشورهایی را که می‌توانند تهدیدی برای انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۲۰۲۰ این کشور باشند تحت نظر دارد.

آقای ترامپ همچنین درباره مواضع چند کشور از جمله ایران در قبال انتخاب مجدد او به این مقام اظهارنظر کرد. به گفته او، ایران از مخالفان انتخاب دوبارۀ او به عنوان رئیس‌جمهوری آمریکاست. با این وجود او تاکید کرد که در صورتی که مجددا برگزیده شود، خیلی زود به توافقی با ایران و کره شمالی دست خواهد یافت. سخنان آقای ترامپ در حالی مطرح شد که یک روز پیش از آن یک مقام اطلاعاتی ایالات متحده نگرانی‌هایی را درباره مداخله ایران، چین و روسیه در انتخابات ریاست جمهوری پیش‌رو مطرح کرد.

ویلیام اوانینا، مدیر مركز امنیتی و ضد جاسوسی آمریكا اعلام کرد که اشخاصی که ارتباط مستقیم با کرملین دارند سعی می‌کنند زمینه را برای انتخاب مجدد ترامپ فراهم کنند. این هشدار تا کنون صریح‌ترین اشاره یک مقام اطلاعاتی آمریکا به دخالت یک دولت خارجی در انتخابات این کشور است. نگرانی درباره دخالت دولت‌های خارجی در انتخابات ریاست‌جمهوری ایالات متحده در سال ۲۰۱۶ با تلاش‌های روسیه برای کمک به انتخاب دونالد ترامپ اوج گرفت. گفته می‌شود روسیه از روش‌های مختلف، از جمله از طریق هک کردن ایمیل‌های نامزدهای دموکرات، در انتخاب دونالد ترامپ به عنوان رئیس‌جمهوری نقش داشت. دونالد ترامپ تاکنون چنین دخالتی را اکیداً نفی کرده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

زنان تاثیرگذار ایران: عذرا دژم‌تباه، خبرنگاری که به اجبار تن نداد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ کمک یک میلیارد دلاری مرجع شیعیان عراق به ایران
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

زنی که شش هفته فرمانروای ایران بود | DW | 08.08.2020۱۸ مرداد ۱۱۸۴: ۲۱۵ سال پیش در چنین روزی مهد علیا، مادر ناصرالدین شاه در تبریز زاده شد. او چنین سروده‌ است : «از مرد و زن آنکه هوشمند است / اندر همه حال سربلند است.»
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

بیروت به روایت تصویر؛ ۳۰۰ هزار پایتخت‌نشین که از خانهٔ خراب خود نمی‌روندانفجار سهمگین بندرگاه بیروت تا کنون ۱۵۴ کشته و ۶ هزار زخمی و دست‌کم ۶۰ ناپدید برجا گذاشته است. برآورد می‌شود این انفجار خسارتی حدود ۱۰ تا ۱۵ میلیارد دلار به بار آورده باشد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ترکیه: به اصطلاح توافق‌نامه‌ای که امروز یونان و مصر امضا کردند نزد ترکیه مشروعیتی نداردترکیه: به اصطلاح توافق‌نامه‌ای که امروز یونان و مصر درباره تعیین محدوده صلاحیت دریایی امضا کردند، نزد ترکیه مشروعیتی ندارد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

بیروت؛ مادری که فرزندش را همزمان با انفجار به دنیا آوردزن لبنانی که در آستانه وضع حمل بود با تخت بیمارستان به سمت اتاق زایمان منتقل می‌شد که به یکباره انفجار مهیب بیروت رخ داد و شیشه‌های بیمارستان فرو ریختند ویدئو را ببینید🔽
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »