دولت فلسطین: توافق امارات متحده عربی با اسرائیل خیانت به قدس٬ مسجدالاقصی و مساله فلسطین است

23/05/1399 10:28 ب.ظ

- خبرگزاری آناتولی

- خبرگزاری آناتولی

استانبول/خبرگزاری آناتولی

ادامه مطلب:
aa_persian »

اختصاصی تسنیم| توافق مجلس و دولت برای اصلاح ساختار بودجه/ قرار شد دولت لایحه ندهد- اخبار مجلس و دولت ایران - اخبار سیاسی تسنیم - Tasnimتوافق مجلس و دولت برای اصلاح ساختار بودجه اختصاصی تسنیم|«قادری» عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس: 🔹با هماهنگی‌هایی که با دولت انجام شده است مطالعاتی در این زمینه در مرکز پژوهش‌های مجلس در حال انجام شدن است «قادری» عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس: دولت نیز پذیرفته که به جای این که لایحه به مجلس ارائه کند مبنای کار همین مطالعاتی باشد که در مرکز پژوهش‌ها در حال انجام شدن است. چارچوب کلی که با دولت به توافق خواهیم رسید مبنای بسته شدن بودجه سال ۱۴۰۰ خواهد بود

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

قرارداد تازه دولت آمریکا با شرکت مادرنا برای واکسن کرونا - BBC News فارسیدونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا، اعلام کرده که دولتش با شرکت مادرنا برای خرید ۱۰۰ میلیون واكسن احتمالی ویروس کرونا که این شرکت در حال انجام آزمایش‌های انسانی روی آن است قرارداد بسته است. مدیران مادرنا گفته اند که این قرارداد بیش از ۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون دلار ارزش دارد.

خشکسالی سراسری در فرانسه؛ کشاورزان از دولت تقاضای کمک کردندخشکسالی در حالی بخش کشاورزی فرانسه را تهدید می‌کند که شیوع کرونا و در پی آن قرنطینه‌های طولانی مدت نیز به اقتصاد این کشور بطور جدی ضربه وارد کرده است.

روحانی: کسی که به طرح دولت ایراد می‌گیرد، بگوید راه حل چیستتهران- ایرنا- رییس جمهوری گفت:کسی که به طرح دولت ایراد می‌گیرد لطفاً بگوید که راه حل چیست. با فحاشی و با ردیف کردن جملات درشت مشکلی از کشور حل نمی‌شود. بازار سکه و دلار جای سرمایه‌گذاری نیست | روحانی: ETF که در اوایل شهریور، با تخفیف فروخته می‌شود برای این است که مردم بدانند، بازار سکه و دلار جای سرمایه‌گذاری نیست، اما بورس برای سرمایه‌گذاری است. خرید نفت مناسب سرمایه‌گذاری است

دلایل استعفای دولت لبنان/ سناریوهای محتمل برای آینده بیروتکارشناس مسائل منطقه گفت: فساد سیستماتیک در لبنان به حدی است که چند نفر به راحتی می‌توانند دولت را کنار بزنند، اما نخست‌وزیر برای جلوگیری از فروپاشی پارلمان از سمتش استعفا داد.